Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

evet kızlar biz bu konuda ciddiyiz valla ben liseden arkadaslarım demeyi düşünüyorum :)

ya evet liseden arkadaşlar çok mantıklı. bende öyle diyebilirim. yada belki doğruyu söylerim ben kararsızım daha :KK43: .. ama buluşalım kesinlikle. o konuda kararlıyım yani :KK70::KK70:

Son düzenleme:
geçmiş olsun canım ya ama aşıların cok önemlı bırazda yapanın eli ağır olmasa keşke ben olsaydımda ben yapsaydım elim cok hafiftir nasıl olsun allah razı olsun 2 gündür komsumuz bakıyo canım ya saat 2 den 6 ya kadar

iyi.canım.sevindim.valla.birini.bulduğuna....aslında.o.anda.hiç.anlamadım.malum.çok.tırsıyorum.iğneden.gece.hareket.ettiremedim.yatamadım.

ya evet liseden arkadaşlar çok mantıklı. bende öyle diyebilirim. yada belki doğruyu söylerim ben kararsızım daha :KK43: .. ama buluşalım kesinlikle. o konuda kararlıyım yani :KK70::KK70:
ay ben ugrasamam sorarda sorar artık :) bende kararlıyım yakın zamanda olsun kaynasalım

ama seen uzaktaydın dimi bebeğimm :KK43:

iyi.canım.sevindim.valla.birini.bulduğuna....aslında.o.anda.hiç.anlamadım.malum.çok.tırsıyorum.iğneden.gece.hareket.ettiremedim.yatamadım.

öyle oluyo canım ya daha dur bebiş buyudukce sağdan sola bıle dönemeyeceksin hiç cadı bı buyusunde gör ilk aşınımı oldun 2. var daha

ay ben ugrasamam sorarda sorar artık :) bende kararlıyım yakın zamanda olsun kaynasalım

ama seen uzaktaydın dimi bebeğimm :KK43:

aslında benımkıde sorarda sorar ama o istanbulda ya. ne bilim bende öyle derim belki :)

aynen yakın zamanda olsun havalarda ısındı. ama akşam geç saate kalamıyoruz hiçbirimiz o yüzden erken buluşalım :):)

X