Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ayy hatırladım o olayı yaa. çok şükür ki kuran okumayı öğrettiler bana. yaa bak şimdi bu hikayeden kendime pay çıkardım inciiim. şimdi babam düğün tarihini ileri atıp duruyor yaa. peygamber efendimiz de gençlerimizi evlendirin diyor. o zaman ben nikah kıysam habersiz nolur ki :KK1: çok mu saptırdım konuyu :26::KK17:

Hahah çok hoşsun ya iyi güldürdün beni:KK9:

ayy valla napcağımı şaşırdım yaa. sürekli bi aksilik çıkıyo ve o aksilik de hep babam oluyo. kırmadan halletmek istiyorum yine olmuyo. herşeyden medet umuyorum napiimm:KK17:

:) kıyamam sana ben. olsun cnm sen canını sıkma herşeyi hayra yor. dediğin gibi bi söyle bakayım bu akşam babana ne olacak. yarın bizede söylersin gelişmeleri. bunlar tatlı sıkıntılar daha büyükleri olmasın boşver
:):):)
:)

naptığı belli değil ki kuşum adamın. kafasına göre hareket ediyo. canı sıkıldınça bişey uyduruyo iştee:KK19:

hehe. bana öyle geliyorki bu durumları bende yaşayacağım :))))

hmmm anladım cnm. hamile olduğunu biliyordumda aşı olunduğunu bilmiyordum.. kız olacaktı değil mi yanlış hatırlamıyorum :)

ewt.canım.kızım.olcak.işlh.rabbim.isteyen.herkese.nasip.etsin.dün.sağlık.ocağında.kalp.atışlarını.dinletti.ebe.çok.heyecanlandım.acayip.duygularmış.bunlar.

kızlar size müjdeyi vereyimmm nişanlım aradı iş yerinden özledim seni dedi hiç birşey olmamış gibi konustuk :)
sen aramasa ben yazıcaktım falan dedim işte öyle konustuk barıstık yaniiii :KK16::KK16::123:

X