Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Cnm ne oldu ki? Ben ileri gitmemesi için söylerdim. Ama nasıl bi yalan bu? Birileri etkilenecek mi?

burada temiz ılık güzel bir hava var. Ben iyiyim :). sen nasılsın ablacım.. babaannen nasıl oldu
bizde iyiyiz canım sağol babaannemde iyi şükür dün akşamdan beri dün eşim gittikten snra komsu gelmiş almş kuzumu oda bı saat falan oynmaış uyumuş ben gıdınceye kadar

düğün tarihi neden uzayacak ? çoook mu uzayacak ? senin söyleyeceğin yalan ortaya çıktığında seni utandıracak bi yalan mı? bunları bilmeden fikrimi söylemem :)

Cnm ne oldu ki? Ben ileri gitmemesi için söylerdim. Ama nasıl bi yalan bu? Birileri etkilenecek mi?

düğün tarihi neden uzayacak ? çoook mu uzayacak ? senin söyleyeceğin yalan ortaya çıktığında seni utandıracak bi yalan mı? bunları bilmeden fikrimi söylemem :)

utanılşacak bi durum değil diye düşünüyorum. ben memurum ya hani. 1 sene dolunca asil oluyosun memurlukta. amam bu tam 1 senen sürmüyo. bu asillik 10-11 ayda da gelebiliyo. 2 senede de. ne zaman geleceği belli olmuyo maalesef. bende gelmediği halde geldi desem babama nasıl olur :26:

canım asillik tayin olayı için gerekli oluyor. sen tayin için mi söyleyeceksin babana ben orayı anlamadım ://

valla ben anlamadım ya geldi deyince ne olcak ki düğünle ilgisi ne bunun canım ?

hm tamam ozaman olabilir cnm. kendini düşündüğün tarih için okadar hazırlamışsın sonuçta uzaması senin moralini bozacaksa ki belli canını sıkacak ozaman bu pembe yalanı söylemende bi sakınca yok bence. hatta evlenince gülerek hatırlayacağım komik bi anı bile olur bu yalan :)... senin istediğin gibi olsun ..uzamasın yani :)

günaydın kızlar ben bugun 10 dk geç kaldım işe ilk defa ondada ortalık karıstı vala bende şans yok.
buarada tayin falan mı cıkıcak sana evlendıkten sora ben anlamadım canım

ararda o zamana kadar araya soğukluk giricek ondan korkuyorum
mail adresin varmı canım şimdi ulu orta yazmıyım ?

bu aradada hiç korkma canım. sevenlerin arasına ne olursa olsun o soğukluk girmiyor. bende o korkuyu çok yaşarım uzun süre küs kalınca. ama herseferinde utanırdım öyle düşünndüğüm için. biz birbirimize benziyoruz ama bizimkilerde birbirine benziyor farkındaysan. o yüzden eminim asla soğukluk grmez araya ..

canım asillik tayin olayı için gerekli oluyor. sen tayin için mi söyleyeceksin babana ben orayı anlamadım ://

valla ben anlamadım ya geldi deyince ne olcak ki düğünle ilgisi ne bunun canım ?

canlarım topluca cevaplıyorum. tayinle bi alakası yok. babam biraz düz mantıktır. yani aklı ona yatıyo. iyice memuriyet kesinleşsin istiyo. amaaan öyle bişey işte anlatamadım. yani mesleğim kesin olsun ondan sonra düğün olsun diyoo

ya zaten bir güzel söze eriyorum tek ihtiyacım olan bu

ararda o zamana kadar araya soğukluk giricek ondan korkuyorum
mail adresin varmı canım şimdi ulu orta yazmıyım ?

Kırmızıcım çok büyük bi mevzu değilse sen arasan olmaz mı? Ben artık olaya bakıyorum diyorum biz bu sebepten ayrılırmıyız yanıt hayır ise ben arıyorum zaten aradığımı görünce yumuşuyo sonra tatlı tatlı anlatıyorum neye kırıldığımı üzüldüğümü. Anladım ki inat ettikçe ilişkiyi yıpratmaktan başka bişey olmuyor. Tabi nişanlının huyu nasıl sen arıyosun diye kendini haklı görüp daha çok üste çıkar mı onu sen biliyosun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…