Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

huzurlu bereketli sağlıklı canım ınsallah allah herkese nasip etsin

bizde bu sebepten defalarca ayrıldık hep sevdiğimiz için dyanamadık.. şuanki problemimizi çözersek bende allahın izniyle evlenınce bu sorunların kalkacağına inanıyorum. başka şey olsa belki değişmez ama kıskançlığının annemde hep evlenince geçer der.

huzurlu bereketli sağlıklı canım ınsallah allah herkese nasip etsin
amin ablacım

inşallah ya cunkü artık en ufak huzursuzluk istemiyorum bak mesela dün aksam ufacık gerginlik yasadık sabahtan beri yüzüm bes karıs.
Birde sana da oluyor mu bilmem ama benim bünyem cok zayıf o büyük kavgalarımızın her seferinde hep hastalandım yataklra düştüm kac kere hastanelik oldum artık ben bile kendime sasırıyordum yani.
Şimdi o günler gelicek diye cok korkuyorum o yüzden bu stres sanırım

inanmıyorum ya :) olmazmı. bende malesef nefret ettiğim tek yönüm bu ama çok zayıf bi bünyem var.ufacık bi huzursuzluğa gelemiyorum hemen beş karış surat dolaşıyorum huzursuzluğu çıkaran genelde o oluyor bende büyüten oluyorum bazen çünkü nefret ediyorum yok yere huzursuzluk çıkartmasından .. vede bende kaç defa hastanelik oldum hatta birkeresinde yine işyerindeki birini kıskandğı için işyernde tartıştık . amaaaaan büyüdü büyüdü büyüdü . ne kagva ne kıyamet ogünde bayılmışım işyerinde kaldırmışlar hastaneye. nefret ederim bu huyumdan ama böyle malesef

aynen canımm aynen benim en nefret ettiğim huyum hiç özür dilemezdim mesela gelip seni özledim barısalım demezdim yapamazdım bu arkadaslık ilişkilerimde de böyleydi bu oda cabuk parlayıp cabuk sönerdi mesela.
Son zamanlarda o alttan alıyor yinede yok yere kavga cıkarıyor ama en azından kendini kaybetmiyor eskisi kadar bende kendimi zorluyorum barısmak için adım atmak adına ikimizde caba harcıyoruz ilişkimiz için bakalımm inşallah düzelicez düzelmek zorundayız

kesinlikle öyle. düzelmek zorundayız. bende asla özür dilemezdim aslında dilemezdim değilde dileyemezdim hiç :S bu yüzden kaybettiğim arkadaşlarım bile oldu .. ama düzelmek zorundayız düzgün bir ilişki için bu şekilde olmaz.. aynen oda ilk zamanlar bazen canavara dönüşüyordu anki ama şimdi oda eskisi gibi değil bende. birde bi ara bende tüberküloz çıktı 6 ay tedavi oldum. doktor çok kızdı hiçbirşeyin yok kendini üzmekten kendine zarar veriyorsun diye. ondan sonra o bayağı düzeldi. şimdi yine bazen eskiye döner gibi oluyor ama hemen toparlıyor :)

yalnız şaşırdım. kendimi bu konuda türümün tek örneği zannediyordum. kızlara bakıyorum bazen hiç takılmıyorlar birşeye tek benmi bukadar üzülen diye . benden birtane daha varmış :)

ne kadar cok benziyormuşuz yahu :)
neyse cok dertlendim ben seni de üzdüm böyle böyle kusuruma bakma canım üzgün günüme denk geldin benim :)

yalnız şaşırdım. kendimi bu konuda türümün tek örneği zannediyordum. kızlara bakıyorum bazen hiç takılmıyorlar birşeye tek benmi bukadar üzülen diye . benden birtane daha varmış :)

eminim daha cok vardır canım ama insan anlatmaya kıyamıyor ben mesela sanki onu kötülüyormuşum gibi hissediyorum tabiki öyle değil ama insan sucluluk duyuyor.
Yinede o benim dünyam yanyana uyudugumuz gün herseyi unutucaz sende unutcaksın eminim

ne kadar cok benziyormuşuz yahu :)
neyse cok dertlendim ben seni de üzdüm böyle böyle kusuruma bakma canım üzgün günüme denk geldin benim :)

aynen ya bende diyorum benden birtane daha varmış :):):)
yok canım ne kusuru aşk olsun .. üzme tatlı canını bian önce ararda konuşursunuz sizde inşallah. hiç konuşmadınızmı bugün . sen ara istersen .

sabah ne olursa olsun yazardı ama yazmadı bende yazmıcam bakalım ne zaman anlıcak hatasını.
Telefonum pasaport kaydı sorunu var canım kullanamıyorum sadece wifi olan yerde acılıyor oda evde var aksam görücez bakalım ne olcak sana anlatıım yarın olanları.

doğrudur cnm haklısın ... ben hiç görmedim birde bana genelde amaan ne var erkek bu yapar tavrı ile teselli edildiğim için yok gibi geliyordu bana :)

oda benim dünyammmmmmmmmm . inşallah şuanki sorunları bian önce atlatalım çok özledim sevdiceğimi .. bugün baya konuştuk telde ama. babamla konuştu ya bi rahatlık geldi sürekli arıyor. bende arama diyemem konuşuyoruz işte.
inşallah ogün herşeyi unutacağızzzzzzzzzzzz hemen gelsin o günler . bütün sıkıntılar bitsinnnn :)

tamam canım iyi haberlerini bekliyorum inşallah. ..

bu arada herkes çıktı sanırım kimseden ses yok

aminn canımm amin inşallah ama dikkat et babana yakalanma ters bir tepki verir allah korusun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…