Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

canlarım topluca cevaplıyorum. tayinle bi alakası yok. babam biraz düz mantıktır. yani aklı ona yatıyo. iyice memuriyet kesinleşsin istiyo. amaaan öyle bişey işte anlatamadım. yani mesleğim kesin olsun ondan sonra düğün olsun diyoo:KK14:

O zmn söyle gitsin kuzum ya. Önemli olan senin mutluluğun değil mi? İlk önce kendini düşün.

ya zaten bir güzel söze eriyorum tek ihtiyacım olan bu :KK43:
sen ara kuzumm. ara sonra da yüzüne vurursun hep alttan alıyorum diye. ben öyle yapıyorum :KK1: şaka bi yana aşkta gurur olmaz ara gitsin boşveerrr. ne kadar yaşayacağımız belli değil. vakti küs geçirmeye değer mi

canlarım topluca cevaplıyorum. tayinle bi alakası yok. babam biraz düz mantıktır. yani aklı ona yatıyo. iyice memuriyet kesinleşsin istiyo. amaaan öyle bişey işte anlatamadım. yani mesleğim kesin olsun ondan sonra düğün olsun diyoo:KK14:

o zaman ben bunda bir sakınca görmüyorum babanda senin hayatın garantide olsun istiyor demek ki yanılıyor muyum kızlar ?
bu ufak yalandan bişey olmaz bence ama baban arastırırsa öğrenebilir mi canım ?

amann öyleyse söyle yalanı gitsin nasıl olsa asalet tasdik olacak ha bugün ha yarınn :))

O zmn söyle gitsin kuzum ya. Önemli olan senin mutluluğun değil mi? İlk önce kendini düşün.

o zaman ben bunda bir sakınca görmüyorum babanda senin hayatın garantide olsun istiyor demek ki yanılıyor muyum kızlar ?
bu ufak yalandan bişey olmaz bence ama baban arastırırsa öğrenebilir mi canım ?

amann öyleyse söyle yalanı gitsin nasıl olsa asalet tasdik olacak ha bugün ha yarınn :))
yaa içim hiç rahat değil kızlar yaa yalanla iş halletmek istemiyorum. ya yalan söylicem yada düğün ertelenecek.siz olsaydınız napardınızz
mantıklı :)
aksam yazarım olmazsa özledim cünkü ya :KK43:
yaz yaz. giden vakit geri gelmiyo kuzum

En Büyük KK
Kırmızıcım çok büyük bi mevzu değilse sen arasan olmaz mı? Ben artık olaya bakıyorum diyorum biz bu sebepten ayrılırmıyız yanıt hayır ise ben arıyorum zaten aradığımı görünce yumuşuyo sonra tatlı tatlı anlatıyorum neye kırıldığımı üzüldüğümü. Anladım ki inat ettikçe ilişkiyi yıpratmaktan başka bişey olmuyor. Tabi nişanlının huyu nasıl sen arıyosun diye kendini haklı görüp daha çok üste çıkar mı onu sen biliyosun.

bunu yapmaz cunkü söyle anlatıyım canım ;
ben hiçbir zaman gidip özür dilemezdim özledim demezdim ,diyemezdim cunkü korkardım bilmiyorum sanki sonradan dalga gecicek gibi hissederdim hep o gelirdi.
sonra bana dedi işte bazen insan buna ihtiyac duyuyor sen böyle yapmazsan bizim için çabaladıgını göremem son 1 aydır ne olursa olsun kavga bile etsek gidip yazıyordum gercekten cok da faydasını gördüm ama bu sefer bir sucum yok yazmıcam .
Ama özlemi yenebilirsem:KK43:

inşallah canım sende ne var ne cok ?

bende hala bir ses yok cnm. dün eve girdiğimden itibaren hiç konuşmadık bu sabah aradı yine. hem sesini duymayı özledim diyor hemde çaktırmadan napıyorum ne ediyorum hesap istiyor işte. akşam biyere çıktınmı eve biri geldimi bilmemne :)... huylu huyundan vazgeçmezmiş napalım :):)

En Büyük KK

bunu yapmaz cunkü söyle anlatıyım canım ;
ben hiçbir zaman gidip özür dilemezdim özledim demezdim ,diyemezdim cunkü korkardım bilmiyorum sanki sonradan dalga gecicek gibi hissederdim hep o gelirdi.
sonra bana dedi işte bazen insan buna ihtiyac duyuyor sen böyle yapmazsan bizim için çabaladıgını göremem son 1 aydır ne olursa olsun kavga bile etsek gidip yazıyordum gercekten cok da faydasını gördüm ama bu sefer bir sucum yok yazmıcam .
Ama özlemi yenebilirsem:KK43:
En iyisini sen biliyosun güzelim. Ama yinede arayı fazla uzatmayın derim ben.

o bıktı artık babamın kaprislerinden. hatat hepimiz bıktık. o yüzden söyleyelim diyoo:KK14:

Nişanlının desteği varsa söyle derim. Hem şöyle düşün sadece babanla aranızda olan bi durum değil bu. Nişanlının ailesine karşıda mahçup olacaksınız. Resmen yalana teşvik ediyorum ya:KK1: Söyle söyle boşver sen babanı:KK9:

bende hala bir ses yok cnm. dün eve girdiğimden itibaren hiç konuşmadık bu sabah aradı yine. hem sesini duymayı özledim diyor hemde çaktırmadan napıyorum ne ediyorum hesap istiyor işte. akşam biyere çıktınmı eve biri geldimi bilmemne :)... huylu huyundan vazgeçmezmiş napalım :):)
can cıkmaz huy cıkmaz derler ne yapsın merak ediyor demek kii :)

En iyisini sen biliyosun güzelim. Ama yinede arayı fazla uzatmayın derim ben.

bakalım canım aksam yazarım olmazsa :KK34:

Nişanlının desteği varsa söyle derim. Hem şöyle düşün sadece babanla aranızda olan bi durum değil bu. Nişanlının ailesine karşıda mahçup olacaksınız. Resmen yalana teşvik ediyorum ya:KK1: Söyle söyle boşver sen babanı:KK9:
oldum zaten olacağım kadar istemede bir sürü sorun evlenmede bir sürü sorun. bıktım valla yaa. resmen evlenmekten soğuttular beni
eeeeee kız babası olmak kolay değil :KK55:
sanki bi onda kız var. deli ediyo beni

X