Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Kadınlar kulübünü okumaya başladığımdan beri paranoyak oldum. Sen şimdi bunu dedin ya akşama benimkiyle yine kavga var.

ufff ıcım sıkıldı cnım bıdaha okumucam bak vala

aynen yaa okuyorum etkileniyorum ama bunların hepsi gercek sonucta düşünüyorum acaba birgün yapar mı diye içimden bir ses asla diyor umarım hep öyle kalır

bne yuzdeye vurursak %85 aldatıodur cnım zaten bolemıs yanı

YA ÖYLE DEME KORKUTMA BENI YAAA. KAÇ HAFTADIR GÖRÜŞMÜYORUMDA İÇİME KURT DÜŞÜRME. BİZ ŞANSLI OLAN KISIMDAYIZ BİZİMKİLER ALDATMAZ TAMAM MI

tınlamıyonuz mu benı beeeeeeeeeeeeeeeeeee

ya aldatılma bilmemne deninde bi için soğudu yazacaktım tam kaldım öyle. aman allah korusun .)

aynen cnım vala sımdı bende aksama muakkakk aptal aptal soru sorar kavga cıkarırım.

yapma. üstüne gidip aklına sokma.yaparsa eninde sonunda yakalanır zaten huzurunu yok yere kaçırma :)

evet canım ya ben hergün muhakkak okuyorum sonunu merakedıyorum çünkü ben hatırlıyom canım ya ama ne oldu konusunda bı fıkrım ya konu arkalarda kaldı herhalde yenı yorum yapılsa görürdük.sen takma kafana böyle seyleri erkek mılletıne hıcbır zamanda güvenme her zamna tetıkte bekleyeceksın

kızlar ben kaçıyorum. ööle aldatılma hikayelerini okuyup da sevdiceklerinize sataşmayın sakın. allaha emanet olun öpüyorum sizi çokk

güveniyorum diyor ama lafta iş yerinde cok erkek olması falan cok rahatsız ediyor onu cok kıskanıyormuş bu güvensizlik değilmiş ama bilmiyorum artık düşünmüyorumda yoruldum cunkü..

ayyyyyyyyyyyyyyyyyyy bu anlattıklarının aynısı bendede var. sorsan çok güveniyorum der ama bende aynen artık düşünmüyorum. düşünmekten yoruldum çnkü . ona göre dışarıya güvenmiyor ama hareketleri bana güvenmiyormuş gibi. ayırt etmek çok zor :s

aynen canım cok kavgalar ettik biz bu yüzden cok ayrılmaya kalktık ama sevdiğimiz için dayanamadık hayırlısı olsun hepimiz için inanıyorum yada inanmak stiyorum evlenince son bulsun bunlar Rabbim bizi ayrımasın huzur dolu bir yuvamız olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…