Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

aldı işte uzun zamndır okuomuodum esım ve aılesını bı okudum psıkolojım bozuldu yıne aksam esımle kesın kavga edıcez vala kızlar herkes aldatılıo yaa bnde cok korkuorum esıme guvenıoum ama ama cok korkuorum naparım aldatırsa asla duramam onla onsuzda olamam Allaım cok kotu bısey yaaaa:KK25:
evet yaa benim de gözüm takılıyo arada bi okuyorum. allah kimseye yaşatmasın böyle bişeyi:KK19:

diyetteyken daha çok şey yemek istiyosun dimi. cips, hamur işi, makarna, kuruyemiş.. :KK52:
Ayy bayılcaaammm :111:
eveett eve gidip kadayıf tatlısı yemenin hayaliyle geçti bugün yaaa. aklım fikrim yemekte. diyette değilken daha az yiyodum ben yaa:KK1:

aldı işte uzun zamndır okuomuodum esım ve aılesını bı okudum psıkolojım bozuldu yıne aksam esımle kesın kavga edıcez vala kızlar herkes aldatılıo yaa bnde cok korkuorum esıme guvenıoum ama ama cok korkuorum naparım aldatırsa asla duramam onla onsuzda olamam Allaım cok kotu bısey yaaaa:KK25:

hangisini okudum trıplere gırme canım ya bısey olmaz yaparsa o kaybeder

nıe acsın yemek yemedın mı oglen delü
Hayııııır, kahvaltı bile yapmadım, bi kuşburnuyla duruyoruuum :KK14:
tamam canım slm soyle merak ettım bende ıyı bır sorun olmadığına sevındım ınsallah güzel gecer sınavları
Aleyküm selam ,söylerim tabiki. bu arada sen naptın, çocuğu bırakacak bi yer bulabildin mi? :26:
eveett eve gidip kadayıf tatlısı yemenin hayaliyle geçti bugün yaaa. aklım fikrim yemekte. diyette değilken daha az yiyodum ben yaa:KK1:

çok yeme gelinliğe sığamazsın, balayında bikini giyemezsin :KK33:

allah korusun öyle kötü şeyler düşünme. aldatan erkek çok olabilir ama aldatmayan erkek daha çok .. yok yere böyle düşünüp üzme kendini :s

hangisini okudum trıplere gırme canım ya bısey olmaz yaparsa o kaybeder

yaa hanı sacını fln kazıtmıstıya bı kadın onun konusunu sımdıde regl olmus ıstememıs fln fılan kadına etmedıgı kalmamıs nrmaldede cok kotu adam işte bıgunde yakalamıs telefonda sora kanıtlayamamıs kalmıs durum falan brde bırı vardı hanı otelde esı aldatmıs o konu neoldu acaba ıkızları vardı 4 aylık hanı hatrlayan vrmı

amann yaa böyle şeyler söyleyip benim aklıma sokmayın kızımm yaa :KK43:

Hayııııır, kahvaltı bile yapmadım, bi kuşburnuyla duruyoruuum :KK14:

Aleyküm selam ,söylerim tabiki. bu arada sen naptın, çocuğu bırakacak bi yer bulabildin mi? :26:[ ben izin aldım canım dün öğleden sonra ben baktım akşam biraz ıyıydı sabah gene yüksektı sabah kalktım komsunun zile bastım tamam ben bakayım dedi.öğleden sonra zaten 2 de gidiyo eşim bu hafta allah var cocuğumun hıcbır derdi yok babaannem bırakma dursun yanımda demiş canım ya şimdi iyilermiş yemeklerını falan yanlarına götürmüş eşim az kaldı akşam olsada gıtsek

X