Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Ben kendimle ilgili bi özet geçeyim. Edirneliyim, 23 yaşındayım, sigortacıyım, bekarım. Sıra sende :))
Tuncelıyım kocaelınde yasıyorum 20 yasındayım aöf bankacılık ve sıgortacılık 2. sınıftayım bekarım talıplerımı beklıyorum

Goz kalemı almak ıstıyorummm , bıde sımlı farlardan :))
pantolonumu goturcem cıkısta en cok ona uyuz oldum
daha maasımda yatmamıs

İsmini beendiiim.
Bahar bende canm 22 yasndaym. On muhasebeciyimm.

Coktaaan bitti zelom yemegmi yedim uzandim telden giriyorum. Napym yapck bisi yok kii

Hahahah. Ne kasikmis bu yahuu
Seramik tencere setimden baska hic biseyim yok kankeytaa.

Teşekkür ederim cnm. Senin iş ne güzelmiş bende şimdi evde olup yatağa uzanıp sıkıntıdan patlamayı o kadar çok isterdim ki. Dünkü tatil hiç yetmedi.

Teşekkür ederim cnm. Senin iş ne güzelmiş bende şimdi evde olup yatağa uzanıp sıkıntıdan patlamayı o kadar çok isterdim ki. Dünkü tatil hiç yetmedi.

Pazartesiden itibaren pazarin hayalini kuruyrum . Topicde hergun bitsede gitsek dyrum
Evcilim ben evde hic sklmyrummm valla:)

1 gun tatil bana yetmiyooor

Dur kız gitme. Çalışıyoruz ne yapalım. Ben avonun göz kalemleri üstüne tanımıyorum. En çok onlardan memnun kaldım. Sen öğrenci deil misin ne maaşı bu böyle
Hem ögrencı hemde ıscıyım kızım ne sandın benı
İsmini beendiiim.
Bahar bende canm 22 yasndaym. On muhasebeciyimm.

Coktaaan bitti zelom yemegmi yedim uzandim telden giriyorum. Napym yapck bisi yok kii

Hahahah. Ne kasikmis bu yahuu
Seramik tencere setimden baska hic biseyim yok kankeytaa.
Kankı senle beraber alırız buralardan ceyız nasısla yakınız
Gunaydın kızlarrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…