Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Geçmiş olsun.:26: başka bakabilecek kmse yok mu? :26:

kızlar.nasıl.mutlulukmuşki.tarif.edemiyorum.inanın...yalan.değil.erkek.geçiriyodum.içimden.ama.dr.kız.dediği.an.havalara.uçtum.deli.oldum.herkesi.aradım.herkese.ben.hamileyim.kızım.olcak.diye.kaykırasım.geldi.bi.alsam.kucağıma.allahın.izniyle.yicemmm.onu

Bende bebek istiyorum yaaaaa:emir_bebek: Bende herşeye özeniyorum ne olucak bu halim:KK9:

:):)zamanı gelınce olur inş canım:KK53:boncuk evde kaldı zaten onun sansı yok :KK53:

sakın onun yolundan gıtme:KK53:

Aman ben zaten 2-3 seneyi nasıl atlatıcağımı düşünüyorum.Bi de hiç kavuşamayıp evde kalıcağımı düşünsem sıyırırım. Evlilik delisi bi kız olduğumu düşünüyosunuz dimi. :KK9: İnanın öyle değilim sadece sevdiceğime kavuşmak istiyorum. :KK16:

Pros: düğünüme beklerim 2 sene içinde :123::KK12:

kıs gelmezmıyım kıs koşa koşa alcam altınımı gelıcem bak söz yavru kuşum

Aman ben zaten 2-3 seneyi nasıl atlatıcağımı düşünüyorum.Bi de hiç kavuşamayıp evde kalıcağımı düşünsem sıyırırım. Evlilik delisi bi kız olduğumu düşünüyosunuz dimi. :KK9: İnanın öyle değilim sadece sevdiceğime kavuşmak istiyorum. :KK16:

tabıkı canım sevdıgı olan herkes evlılık ıcın delı olur bu cok normal.
bende o nedenle 19 yasında evlendım kandırdı benı :KK43:

Erken evlendiğine hiç pişman oldun mu cnm?

canım şuan mutlu bır yuvam oldugu ıcın pişmanım dıemem eşim cok iyi bir koca ve baba cunku.
ama erken evlılık cok zor yanı gereksız dıe dusunuorum.
cok erkenden bukdr sorumlulk almak bıraz mantıksız bence.
şuan maaşımdan tek kurusum kalmıo mesela bekar olsaydım suan ehlıyetım arabam herseyım varddı bıraz kndıme harcar gezer tozardım.

canım şuan mutlu bır yuvam oldugu ıcın pişmanım dıemem eşim cok iyi bir koca ve baba cunku.
ama erken evlılık cok zor yanı gereksız dıe dusunuorum.
cok erkenden bukdr sorumlulk almak bıraz mantıksız bence.
şuan maaşımdan tek kurusum kalmıo mesela bekar olsaydım suan ehlıyetım arabam herseyım varddı bıraz kndıme harcar gezer tozardım.
Çok haklısın. İnsan evlenmeden önce herşeyi yaşamalı. Gezip tozmalı, yemeli içmeli hiçbir şeyde gözü kalmamalı bence de. Ayrıca yaş küçük olduğu için eşin ailesi seni ezebilir de. Ama sen eşinden yana çok şanslıymışsın. Allah mutluluğunu daim etsin inş.

Bu arada mesaisi en geç biten benim galiba. Benim çıkış saatim 7.30 :KK14:

evet canım tek problem bırazdaha doyomamak bekarlıga sanırım benım için olsun yınede pişmanım dıemıorum içim acıo cunku cok haksızlık etmıs olurum belkıde uzun sure sevgılı olrk kalamaz ayrılır ve bırdaha bukdr ıyı bır es bulamazdım yanı bolede dusunuorum:):)

çok gec cıkıosun cnım be evıne yakın mı barı sabah kacta baslıosun ?

Yaşasııııın yalnız kalmıycam :KK64: Çalışan bi insan günün bu saatlerinde nasıl olursa ben de öyleyim işte. Sen nasılsın cnm. lunna bende
Mal gıbıyım desem :)
Insanlar bu saatte evlerıne yetısme cabasında bende burda kafa patlatıyorum :KK53:
Bı ton dersım olmasıda cabası :KK43:((

X