Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Hoşbulduk:KK3: Ben 23 yaşındayım. Edirne'liyim ve bekarım. Şuan çalışıyorum ama sabahtan akşama kadar patrona çalışmak olmaz di mi:KK1: Burda takılarak ( genelde sadece okuyarak) vakit geçiriyorum. Ama artık burdan da arkadaş sahibi olmak istiyorum.

çok memnun oldum lunna. olmaz tabikideeeee..)) bende üniversiteyi edirnede okudum. merkezde misin?

Hoşbulduk:KK3: Ben 23 yaşındayım. Edirne'liyim ve bekarım. Şuan çalışıyorum ama sabahtan akşama kadar patrona çalışmak olmaz di mi:KK1: Burda takılarak ( genelde sadece okuyarak) vakit geçiriyorum. Ama artık burdan da arkadaş sahibi olmak istiyorum.

merhaba hoşgeldın arkadaşım benım sorularıma cvp gelmıs burda ben ve kartal abladan baska evlı bayan zaten gelmıo gelsede durmuo bu kızlar varya evde kalmıslar çekemıolr ne soyluolarsa artık hemencık gıdıverıolar:KK53:

kıs bende var ben pek kullanmıorum cunku zararlymıs ıcındekı deterjan falan kolay kolay cıkmıomus bılgın olsun şekerım o nedenle cok uzulme yok dıe:KK1:
:KK1:
ne kullanıyorsun o zaman :26:
tahta kaşık yerine aynı onlar gibi çizmeyen çok güzel kaşıklar var onlardan alınsanıza hem sağlığada zararlı değil ..

nasılmış o kaşıklar ya merak ettim :26:
renitsaya gösterin o alcak bana :KK9::KK9:

bnde var ztn cnm siyah plastık gıbı ama tabı plastık degıl.ismini bılmıorum

üşenmedim arattım ve koyuyorum resmı $LFT24061-400x500.jpg

X