Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

En güzeli bütün gün çalışsak ne olucak patron kısmı kıymet bilmiyo ki. Kuş kadar paraya çalıştırıyolar zaten:KK14:
malesef yaaaa bende muzdaribim gerççi zam alıcam henuz yenı basladım bakalım kısmet sız ne ıs yapıosunuz

Ne ka kotusunuz bana neden kasık almıyosunuzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz:KK53::KK53::KK53:

susss kıssssss

:84::84::84:Bende kasık ıstıyorum :84::84::84:
susss dıorum kısss once enısteyı getır ıstesın sora ben alcam sana söz

Eyvah eyvah :18: Fena bi yere mi düştüm yoksa ben:KK1:

yok sen bekarsın sana melek kesılırler merk etme:KK34:

hee bunlardan mı var bizim evde bundan cizmediğini bilmiyordum ama :44:
takımı ucuzmuş alayım ben bundan
yemek yapmıosun demek bak sen nıe annene yardım etmıosun hee kızım mı sana:KK47:
:KK53:

tamam annem tamam ağlama sana da alıcam :KK34:
bizim kasık ne boyutlara geldi haberin var mı senin :KK9::KK9:
malesef yaaaa bende muzdaribim gerççi zam alıcam henuz yenı basladım bakalım kısmet sız ne ıs yapıosunuz

susss kıssssss

susss dıorum kısss once enısteyı getır ıstesın sora ben alcam sana söz

yok sen bekarsın sana melek kesılırler merk etme:KK34:

yemek yapmıosun demek bak sen nıe annene yardım etmıosun hee kızım mı sana:KK47:
:KK53:

2 aydır yapıyorum valla hakkımı yemeyin :KK9::KK9::KK30:

Kızlar ben araya sonradan kaynak yaptığım için konular biraz karıştı. Hem bana cevap yazıp hem kaşık muhabbeti yapıyosunuz yormayayım sizi. Ben de en iyisi kaşıktan gireyim.:KK9: Benim evlenmeme en iyi ihtimalle 2 sene var. Benimde kaşık almam gerek mi şimdiden:KK1:

Edirne bile bazen gezmek için yetmiyo. Eminim uzunköprü'de çok sıkılmışsınızdır.

evet yetmezdi bazen bizde sınırları biraz aşardık :):):)
yok çok sıkılmazdık arkadaş ortamımız sağolsun . sinema günleri,tiyatrolar vs.. etkinliğimiz hiç bitmezdi :) eyt beee özledim bak şimdi :KK55:

Kızlar ben araya sonradan kaynak yaptığım için konular biraz karıştı. Hem bana cevap yazıp hem kaşık muhabbeti yapıyosunuz yormayayım sizi. Ben de en iyisi kaşıktan gireyim.:KK9: Benim evlenmeme en iyi ihtimalle 2 sene var. Benimde kaşık almam gerek mi şimdiden:KK1:

yok kızzz. önce büyüklerden başlanır yemek takımı tencere takımı falan :KK34::KK1:

evet yetmezdi bazen bizde sınırları biraz aşardık :):):)
yok çok sıkılmazdık arkadaş ortamımız sağolsun . sinema günleri,tiyatrolar vs.. etkinliğimiz hiç bitmezdi :) eyt beee özledim bak şimdi :KK55:

Vaktinizi güzel şeylerle değerlendirebildiyseniz ne güzel. Çok oldu mu mezun olalı?

hepsının modası gecıo sen paranı bırıktımeye bak paran olduktan sonra 1 ayda alınır hepsı yavru.ne iş yapıosun?

X