Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

renkli dedik de bu kadar da demedik ki bacım :KK1::KK1:

napiyim kuzucum yaa iş güç. kafamı kaldıramıyorum bugün.. prosu kızdırmazsan işin rast gitmiyo zaten dimi :KK20::21::21:
gitmeeeezzz. :KK53: zaten hafta sonum kötü gecti pros yok diye :KK33::KK33:
herkes arkadaş olmuş hemen birbiriyle ne güzell bende katılayım sizee :KK3:

gel canım gel, tanıt kendini :KK53:

Bende iyiyim işte evde çocukla uğraş dur ağzına yemek veriyorum alıyo arkasını dönüp yere tükürüyo deli ediyo beni.

oy yerim ben onu .) benım abimin kızıda öyle. bizde kalıyor bikaç aydır. yemek veriyoruz arkasını dönüp yere atıyor ağzındakini oda bizi deli edio ama evin neşesi ya

tabiikide :)
hoşgeldin. kendini tanıtırmısın . yaşın kaç neredesin evlimisin :):) prosun soruları bunlar :)

Hoşbulduk:KK3: Ben 23 yaşındayım. Edirne'liyim ve bekarım. Şuan çalışıyorum ama sabahtan akşama kadar patrona çalışmak olmaz di mi:KK1: Burda takılarak ( genelde sadece okuyarak) vakit geçiriyorum. Ama artık burdan da arkadaş sahibi olmak istiyorum.

Hoşbulduk:KK3: Ben 23 yaşındayım. Edirne'liyim ve bekarım. Şuan çalışıyorum ama sabahtan akşama kadar patrona çalışmak olmaz di mi:KK1: Burda takılarak ( genelde sadece okuyarak) vakit geçiriyorum. Ama artık burdan da arkadaş sahibi olmak istiyorum.

hoşgeldin canım biz de öyleyiz. iki yazıp bir çalışıyoruz.. :KK1:

hımm söz müü :26::26:
o değil de niye bu kadar dertlendim ben bi kaşık için ya normalde yemek yaparken cok kullanırım o yüzden sanırım haha :KK9::KK9:

ama tahta kaşık bulaşık makinasında yıkanmıyo haberin olsun. çok kötü koku yapıyo. alcam sözz :KK54: üzülme sen hiçç. bi an benim var mı kii diye düşündüm de. şu an zaten bi evim olduğu için çeyizimde olmasına gerek yok heralde dimii. şimdi kullandıklarımı çöpe atacak değilim heralde :26:

ama tahta kaşık bulaşık makinasında yıkanmıyo haberin olsun. çok kötü koku yapıyo. alcam sözz :KK54: üzülme sen hiçç. bi an benim var mı kii diye düşündüm de. şu an zaten bi evim olduğu için çeyizimde olmasına gerek yok heralde dimii. şimdi kullandıklarımı çöpe atacak değilim heralde :26:

tabiki oldugu gibi esyaları götür yani en azından günlük için onları kullanırsın tahta kasıkları bana ver ama :KK9::KK9:

X