Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

evet haklısın canım ya oğlum pilavı cok seviyo pilav yaptım yanına gıdıce köfte bıde corba salata yetersen ne yapcan bakalım

Son düzenleme:
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa yeteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer bıktttttttttttttttttttttttıııııııımmmm yeteeeeeeeeeeer ya biri şu telefonları sustursunnnnnnnn :84::84::84::84::84::84:

evet haklısın canım ya oğlum pilavı cok seviyo pilav yaptım yanına gıdıce köfte bıde corba salata yetersen ne yapcan bakalım

yarın mevlut var ablamın burdan cıkısta ona bısıler almaya gıtcem esımde gecıkıcekmıs annemde yer eve gecerız olede camasır falan yıkıyıp temızlk yapıcam kı haftasonuna bısı kalmasın

yarın mevlut var ablamın burdan cıkısta ona bısıler almaya gıtcem esımde gecıkıcekmıs annemde yer eve gecerız olede camasır falan yıkıyıp temızlk yapıcam kı haftasonuna bısı kalmasın

aynen canım ya bende bu akşam temızlık ve camasırı halletmeyı dşünüyorum hafta sonu hava güzel olcakmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…