Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

sanırım ben tam olarak bu renk istiyorum birde buna uygun gelin buketiii
ama acaba kalın topuk diye eleştiri yapanlar olur mu ?:44:

ayyy amaaann inan umrumda değil otu b.ku eleştirecek zaten kıskananlar fesatlananlar. gün benim günüm kime ne. onu beğenmişim onu almışım. hem önemli olan rahatlığı. ince topukla rahat edebileceğimi düşünmüyorum ben. markası ne acaba bunun kuzum

ya bende öyle diyodum aslında ama ne bileyim memleketde falanda düğün olcak ya hani :26:
trendyolda gezinirken gördüm canım ama daha iyi bir yerden almak istiyorum ben

ya bende öyle diyodum aslında ama ne bileyim memleketde falanda düğün olcak ya hani :26:
trendyolda gezinirken gördüm canım ama daha iyi bir yerden almak istiyorum ben

bende valla kaliteli olsun rahat olsun. düğünümü mahvetmesin. kız ben konyada giyecem daha ne olsun. kapalının alası hepsi. yapcak bişey yok egeden gelin almasaymışlar. benim ailem gayet açık. bizde normal böyle aykırılıklar. onlar da beni ve ailemi biliyo valla. hiiçç kafama takamıcam. ohhh sefamm olsunn

düğündaş ben bu cezayı senin için yedim 2 dk da sattın yahu

amaaa bu cok fazlaaa yaaaa

yaa ben orayı okumamışım kuzuuumm. çok özüürrr. prosss istediğin kadar tatlı resmi koy. düğündaşıma fedaa olsun aldığım kilolarr.. hadi bakalım yandaaaannn. ohh oohh

yaa ben orayı okumamışım kuzuuumm. çok özüürrr. prosss istediğin kadar tatlı resmi koy. düğündaşıma fedaa olsun aldığım kilolarr.. hadi bakalım yandaaaannn. ohh oohh
heee akıllı ollll

ya bende konya-aksaray da memleket düğünü yapıcaz ya ondan korkuyorum ne alaka falan derler diye ama olmadı bir beyaz ayakkabı alırım yahu nedir yani
gerci ordakilerde annemin tarafı oldugu için alışkınlar benden beklerler yani ama neyse gelin sıfatına ayıp olur

yani sıkıntı olacaksa sen bilirsin tabi canım. birileri bişey söyleyip moralini bozacaksa gerek yok. ben baştan söylemiştim gelinlik straplez olur ona göre diye. başta bolero giyersin falan dediler. allahtan benimki laf söyletmedi. karı benim karım size noluyo ben izin verdikten sonra dedi de sustular. yoksa benim için de hayal olurdu pembe ayakkabı falan. ama zaten zamanla gördüler giyimimi falan bişey demiyolar artık. baktılar bende değişme yok napsınlar tabi

100 kılo oldugundada düğüntaş kalırmı acaba heheheheheeheheh
boğazlarsın vaala senın yuzunden bu haldeyım dıe.

kız bak sen diyince hatırladım şimdi
ilk zaman bizimkide tutturdu köyde kapalı gelinlik giyersin diye ne kavgalar ne kavgalar sonra annem öyle bişey olmıcak boşuna ümitlenme dedide kapattı bizimki konuyuu

kız bak sen diyince hatırladım şimdi
ilk zaman bizimkide tutturdu köyde kapalı gelinlik giyersin diye ne kavgalar ne kavgalar sonra annem öyle bişey olmıcak boşuna ümitlenme dedide kapattı bizimki konuyuu

yaa bana karışmasa ben zaten bizim tarafta açık giyecektim konyada dantel kol yaptıracaktım. ailesi kapalı olsun falan deyince dellendim tabi. o şanslarını da kaybettiler. ha haa haaa yaşasın kötülükkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…