Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

hepsi aynı olmasın canım yaa. yatak odasını beğendim bende bu takımın ama. hepsi takım olunca komik geliyo bana :KK1:
aynen canım bu yemek takımına uygun koltuklarda var cok spor bakabilirsin ona.
tatlım dün konuştuğum adam çok tatlıydı şey dedi. sürgülü dolaplarda aynasız olanları tercih edin dedi. zamanla ayna ağırlık yapıyomuş ve sürgüsünü bozuyomuş. bi de senin beğendiğin yatak odası ne kadardı. dün benim beğendiğime 4500 istedi de piyasayı tam bilmiyorum. 3000e falan da vardı :26:

hadiii yaaa bende hem sürgülüğ hem aynalı istiyordum yaa :26::26:
canım bize 3200 £ dediler ama burda ne kadar bilmiyorum vallahi

aynen canım bu yemek takımına uygun koltuklarda var cok spor bakabilirsin ona.

hadiii yaaa bende hem sürgülüğ hem aynalı istiyordum yaa :26::26:
canım bize 3200 £ dediler ama burda ne kadar bilmiyorum vallahi

bende öyle istiyodumcanım. illa ayna olacak dedim. bi takımın içinde ayna vardı. boy aynası mekanizmalı. çıkartıyosun bakıyosun aynaya süper yani. tam benlik. pratik bişii:KK34:

şimdi tekrar baktım da
3 ü ele baştan
2 cok spor aslında tam senlik:KK34:
1 tam bildiğin en hanımı yatak odası yani benlik :)
yuppiii bende 2yi beğenmiştim. içim rahatladıı :KK76:

ayna olayını anlamadım ben kuzucum tekrar lütfennn :26:

ayy nasıl anlatsam bilemedim. benim beğendiğim 2. olan varya. onun gibi kapakta ayna yok. içinde boy aynası var. mekanizması var. dolabın içinde bölme gibi duruyo bakınca. ama dolaba bağlı. çekiyosun mekanizma açılıyo. bölme olmaktan çıkıyo boy aynası oluyo. çok ilginç. sanırım yine anlatamadım:26:. görmek lazım

ayy nasıl anlatsam bilemedim. benim beğendiğim 2. olan varya. onun gibi kapakta ayna yok. içinde boy aynası var. mekanizması var. dolabın içinde bölme gibi duruyo bakınca. ama dolaba bağlı. çekiyosun mekanizma açılıyo. bölme olmaktan çıkıyo boy aynası oluyo. çok ilginç. sanırım yine anlatamadım:26:. görmek lazım
yok gözümde canlandı canım sağol onu özellkle gidip görmek lazım
değiştirdiğin isimle grünüyo canım dur blup özelden mesaj atayım sna

tamam cnaım sağol :KK54:

kırmızı canım merak ettim sen bu kocaman kocaman eşyaları istanbulun evlerine nasıl sığdırcan düşünmeden edemedim ya :KK49: valla aylardır ev bakıyoruz satın almak için 4 levent faln civarı minik minik evler kafayı yicem yani :KK52:

X