Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

mrb kızlar ben de istanbuldan aranızdayım. 23 yaşında muhasebeciyim :)
mrh cnım bende uskudr yakın sayılırız.nasıl gıdıo işler?memnunmusun ?burda butun muhasebecıler yakınıo:)

Eki Görüntüle 675132

biri bu kızlar aslında istediğim renk ve uyumu bunda bulmuştum rahattı aynı zamanda nasıl sizce ?

güzel cnım aslında moru bnde sevıorum ama bu koltukda cok kullanılms sanırım.ama bıraz daha bak bence fıyatı nedr?

Morun yoğunluğı yastıklardan kaynaklanıyor sanırım 2300 £ demşiler dün nişanlım baktı da.

Eki Görüntüle 675132

biri bu kızlar aslında istediğim renk ve uyumu bunda bulmuştum rahattı aynı zamanda nasıl sizce ?

Canım bu koltuklar çok güzelmiş. Kesinlikle oturma yerlerini koyu renk al. Ben komple krem rengi aldım koltuklarımı ama çookk pişman oldum. çok kirleniyor çalışıyorum sürekli silemiyorum. Bir de eşiniz sigara falan içiosa açık renk halı ya da koltuk almayın kızlarrr tecrübeyle sabittirr.

Morun yoğunluğı yastıklardan kaynaklanıyor sanırım 2300 £ demşiler dün nişanlım baktı da.

bayagı pahalıymıs ya bızım buraya gore 5bını gecıo.cnım ben begendım ama bıraz fazla klasık geldı tabı senınde begenmen onemlı ama cok kullanıslı goruuo.kenarları derı olması cok ıyı hıc temızleme derdı olmuo

güzel bir iş olsa gerek ama .
nasıl gırdın canım ne mezunusun bana ayrıntılı anlatabılırmısın ?

Açık ögretim Hukuk Fakültesi adalet bölümü okuyorum alanım icra ile ilgili olduğundan icra avukatlarının yanında iş bulmam zor olmadı. Ama avukatın yanında katip yada sekreter olmak için illa Adalet okumak şart değil.Yaşın 25i geçmemişse bilgisayarı biliyorsan avukatlara gidip konuşabilrsin sekreter olarak başlayabilirsin ama maaş sıkıntılı niğdede en yüksek ben alıyorum oda 500 ama eğer büyük şehirdeyseniz bu maaş 750-900 arasını buluyormuş.

aman o konuda temkinliyim zaten bazı misafirlerin pantolın rengi falan bulaşıyormuş yani korktum o yuzden.
Bizimki az sigara içiyor zaten evde içmeye cesaret edemez :))

bize uygun gibi geldi fiyatı ama cok kararsızım.
Bir tane daha var onu koyayım

hee beni hiç merak etmedinnn

günaydın kuzum
mobilya sectin mi sen ?

canım senıde merak edıyom olurmu ole sey sen bnm maılıme ndn cvp yazmadın bakım asıl
pros bıse yazmıstıda o yuzden ole dedım
nıe kımse bnm msjıma cvp yazmıyo artık sacınızı basınızı yolarım ayyhhhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…