Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Umarım halen sıkılmıyorsundur, bende yeni üye oldum.

artık bu tupikteyım o nedenle sıkılmıorum:KK53:gel sende armıza canım nerelısın neler yparsın?
yaa bende aynı sıkıntıyı çektim şimdilik durdu. ameliyatla alınacak benim bi tanesi. allahtan nişanlımın amcası diş hekimi. o halledecek. baya korkuyodum. avatar için teşk. tatlıcımm :KK54:

inş banada amelıyat demez ztn ıscıden cok korkuorum

teşekkür ederim canım çok şükür halimize sen nasılsın

gecmiş olsun canım baska sefere yaaparsın artık alışverişide
ya bugun ya yarın belkı yından da yakın gitmem gerek ama:KK53:

Merhaba arkadaşlar bende dün üye oldum bu sayfaya ve hiç kimseyi tanımıyorum :)
Kısaca kendimi tanıtayım;
19 yaşındayım, Bekarım, Katiplik yapıyorum :) Tüm gün bilgisayar başındayım :KK70:
Benide aranıza alırsanız çookk mutlu olurum :)

Gunaydın kızlar :KK14:
Nasılsınız
Prospektus maıle gel hemen cok merak ettım senı

Merhaba arkadaşlar bende dün üye oldum bu sayfaya ve hiç kimseyi tanımıyorum :)
Kısaca kendimi tanıtayım;
19 yaşındayım, Bekarım, Katiplik yapıyorum :) Tüm gün bilgisayar başındayım :KK70:
Benide aranıza alırsanız çookk mutlu olurum :)

hosgeldın cnım tabıkısı bızımlesın:)
katiplik mı nasıl gıdıo ya cok ılgı var bende merk edıorum neıs yapıosun tam olark :)

içine mi doğdu kız dün baktım yatak odası beğendim bi tane. vee sanırım köşeden vazgeçtim. prosscuğumun lafına geldim. :21:
aferın kıs vala cok sevındım ıyı yapmıssın salon oturma odası bır kullanıcaksa en ıyısı koltuk takımları yanı canımcım.yıne ıstedıgın pufitiklerden bakarsn begndın mı yatak odasının resmı varmı?

ya bende beğendim ama cok kararsızım kızlar nolur bana akıl verin ya
senin sectiğin nasıl bişeydi canım bakıyım

resım yokmu cnım begendıgının ona gore yorum yapardık

hosgeldın cnım tabıkısı bızımlesın:)
katiplik mı nasıl gıdıo ya cok ılgı var bende merk edıorum neıs yapıosun tam olark :)

Ben avukat katibiyim. Hakim katipleri gibi yazkızım olanlardan değilim yani :) Benim yaptığım iş Avukatlık bürosunu sabah açmak ve bürosal işleri halletmek duruşma günlerini kaydetme ve icra dairelerine gidip bütün gün tozlu dosyalar arasında çalışmak :)

Ben avukat katibiyim. Hakim katipleri gibi yazkızım olanlardan değilim yani :) Benim yaptığım iş Avukatlık bürosunu sabah açmak ve bürosal işleri halletmek duruşma günlerini kaydetme ve icra dairelerine gidip bütün gün tozlu dosyalar arasında çalışmak :)

güzel bir iş olsa gerek ama .
nasıl gırdın canım ne mezunusun bana ayrıntılı anlatabılırmısın ?

$istikbal-sofya-koltuk-takimi-2013-2012_1.jpg

biri bu kızlar aslında istediğim renk ve uyumu bunda bulmuştum rahattı aynı zamanda nasıl sizce ?

X