Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

$leonardo koltuk takýmý.JPG

kızlar benim esas begendiğim bu gercekten bayıldım yani hayalimdeki eve uyuyor diyebilirim.
Ama şu varki bu koltuklar acılmıyor bir misafirin gelse üstüne yatsa 2 gün sonra eskir bunu alamazsam üzülürüm gercekten ama kullanışsız süs gibi dedi nişanlım cok kararsız kaldım:KK43::KK43:

canım senıde merak edıyom olurmu ole sey sen bnm maılıme ndn cvp yazmadın bakım asıl
pros bıse yazmıstıda o yuzden ole dedım
nıe kımse bnm msjıma cvp yazmıyo artık sacınızı basınızı yolarım ayyhhhh:KK20:[/FONT][/B]

bana mail gelmedi ki cevap vereyim naan :KK19::KK19:
koltuk takımıma yorum yap önce sonra da gel gelişmeleri konusalımm

aferın kıs vala cok sevındım ıyı yapmıssın salon oturma odası bır kullanıcaksa en ıyısı koltuk takımları yanı canımcım.yıne ıstedıgın pufitiklerden bakarsn begndın mı yatak odasının resmı varmı?

ya resmi yok bilindik bi mağaza değil gecerken gözüme takıldı bi girdim bayıldım hepsine

resım yokmu cnım begendıgının ona gore yorum yapardık

ya bende beğendim ama cok kararsızım kızlar nolur bana akıl verin ya
senin sectiğin nasıl bişeydi canım bakıyım

resim yok tatlım yaa 4500 dedi yatak odasına ama içime sindi. sade ama kaliteli bişeydi:KK16:
Eki Görüntüle 675132

biri bu kızlar aslında istediğim renk ve uyumu bunda bulmuştum rahattı aynı zamanda nasıl sizce ?

bende mor takım beğendim :KK1:

bende çalısıorum ccnım bir şirkette kargo takıplerını yapıorum resepsiyondayım yanı genelde boşum:)

anladım cnım ben kpss ıle atanmaya calısanlardansın zannettım.maaslar dusukmus bayagı cnım ya bnmde ole meslesef:KK43:

saol cnım bende alıcamda kose koltgumu atmayı dusunuorum

saol yavru nasılsın gorunmuosun hıc artık :KK43:

günaydın sashaaaa :):KK54:
Kuzularım çok özledim sizleri ama malumunuz ben öküzcüğümden yeni ayrıldım telefondan ve bilgisayarımdan uzak kalmak istedim :KK19:

Eki Görüntüle 675151

kızlar benim esas begendiğim bu gercekten bayıldım yani hayalimdeki eve uyuyor diyebilirim.
Ama şu varki bu koltuklar acılmıyor bir misafirin gelse üstüne yatsa 2 gün sonra eskir bunu alamazsam üzülürüm gercekten ama kullanışsız süs gibi dedi nişanlım cok kararsız kaldım:KK43::KK43:

bu sene hep bu takımlar var avangart mıymış neymiş adı. ben hep spor istiyorum nedense. ama rengi mor olacak o belli :KK1:

Eki Görüntüle 675151

cnm uzmek ıstemem ama bunu ben begendım bayagı kendıme bıle alırdım ama benım turma odam olmuak bunlarda rahat oturamayız ve eskıyınce kotu dururlar.
senın ayrı bır oturma odan olucak ıse oraya yataklı alırsın salonu zaten sadece mısafıre acarsın ozaman olur.

bana mail gelmedi ki cevap vereyim naan :KK19::KK19:
koltuk takımıma yorum yap önce sonra da gel gelişmeleri konusalımm
sana yazmıstımkı ıslerım cok yogun yrn kavuscam sıze dedm ozledım fılan yazmıstım ...
koltuk takımı guzel ama suslu dha sade bısey olsun bnce ılerde coluk cocuk olcak yanı onuda hesaba kat :)

aslında ben ilk baslarda bu tonlarda alıcaktım ama vazgectim azıcık renkşli olsun dedim bunlarda güzelmiş ama :KK34:

Kirada oturcam diye çok özenmedim ben canım taşın taşın mahvolcak zaten. Kendi evime taşınırken içimde kalan ne varsa alcam inşallah :) Açık renk aldığıma pişman oldum zaten renkli almak en iyisi bence de..

Eki Görüntüle 675151

İlerde inşallah bir evim olursa şu tarz istiyorumm :KK16: $2012-country+stil+dekorasyon-300x300.jpg

cnm uzmek ıstemem ama bunu ben begendım bayagı kendıme bıle alırdım ama benım turma odam olmuak bunlarda rahat oturamayız ve eskıyınce kotu dururlar.
senın ayrı bır oturma odan olucak ıse oraya yataklı alırsın salonu zaten sadece mısafıre acarsın ozaman olur.

yok ki canım ya işte ayrı oda yapmıcam bunlarıda günlük kullan eee sonra gelen giden üstünd yatsın ne olur bunun hali :KK43::KK43:
o kadar begendim ki yaa nişanlım yine de sevdiysen alırız dedi ama bilmiyorum bunun fiyatı da 3600 £:44::44:

sana yazmıstımkı ıslerım cok yogun yrn kavuscam sıze dedm ozledım fılan yazmıstım ...
koltuk takımı guzel ama suslu dha sade bısey olsun bnce ılerde coluk cocuk olcak yanı onuda hesaba kat :)
du daha evlenmedim ya ne cocugu :)
Kirada oturcam diye çok özenmedim ben canım taşın taşın mahvolcak zaten. Kendi evime taşınırken içimde kalan ne varsa alcam inşallah :) Açık renk aldığıma pişman oldum zaten renkli almak en iyisi bence de..

evet o tasınma olayı kötü ama ne bilim insan ilk esyalarım olcak ya deyip heves ediyor işte :)

Kuzularım çok özledim sizleri ama malumunuz ben öküzcüğümden yeni ayrıldım telefondan ve bilgisayarımdan uzak kalmak istedim :KK19:
sasaaaa ne ara ayrıldın kız bosver okuzlerı bıze aslan yakısır bacım aslan buluruz kendımıze hahahahha :KK60:

bende bekar evım olunca bu gullu koltuktan alcam cok begendım ıkea da varmıs bunnlardan

cnm prosta solemıs eger kı baska bı odan dha olcaksa bunu alablırsın yanı

Bende sana çay a gelirim :KK1:
Sonra bi daha kalkmam :KK1:
Benim yaşadığım şehirde ikea yok maalesef , aslında iyikide yok çıkmam yoksa :KK52:

X