Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

bu konuya yorum yapamıcam tatlım

aynen öyle tatlım. herşeyin mükemmel olmasını istiyoruz en ufak bi aksilikte çıldırıyoruz. yalnız değilsin şekerimm

canım çok normal bunlar düğün yaklaştıkça her iki tarafta çok ama çok gergin oluyo.biraz yumuşak ol tabi her zaman değil ama arada bi alttan almaya gayret et.ve itiraz etceksen bile cilveli üzgün öyle karışık şekilde yaptır yaptırmak istediğini.bu zamanlarda gerginlik yüzüne nişan atan baya çift oluyo yok yere aman dikkat et bebegim benim aynı şeyleri bizde yaşadık bazen aileler bile tartıştılar ne günlerdi ama ya ıykkk

aynen öyle hayat şartları bizim imtihanlarımız ... allah yardımcın olsun canım
saol cnım hepimizin

olmaz olurmu tatlım gelınlık ıcın ben neleryasafım mesela kırık beyaz begendım kaynanam ıtrazetmıstı beyaz olsun dıe ben 2 gun agladım evlenmektn bıle vazgectım o sıralar ınsan okdr gergın oluo kı esım o tavrımdan sonra arayıp hemen kırık beyaz sıparısı vermıstı cok sasırmıstı ama sana tavsıyem cok stres yapma bu guzel zamanlara bosuna kendıne zehir etme ben smdı düşündüğümde ne guzel gunlerdı dıorum emın ol ozluyceksın bu gunlerı.
ama yasadıgın sey normal canım aılenden ayrılıcaksın en basında onun stresı oluo ıster ıstemez dugun telası esya telası bırde hersey kusursuz olması ıcın dusun dusun dusun yanı zor ama guzel duygular.
takma kafana ama mustakbel kocişinide üzme çok ama

hatun bilmiyorum ya cocugun bişey dediği de yok bu tarz araba mı olsun dedi vay efendimö başka nasıl olcaktı normal araba istesek kendi aramız var zaten diye patladım ya kendime sinir oldum ha

hmm benim henüz bir evlilik arifem olmadığı için yaşamadım ama çevremde bu evlilik yaklaştığında bu durumları hatta çok daha fazlasını yaşayan ark ve kuzenlerim oldu. hatta teyzemin kızı bu buhranları çok abarttı ve davetiyeler dağıtıldı düğüne iki hafta kala ayrıldılar. po yüzden nişanlını çok delirtmeden hafif buhranlar geçir bence. tehlikeli dönemler bunlar.

sağol bebeğim önerin için bizimki de gelinlk bembeyaz olsun diyor bende kırık beyaz diyorum ama henüz ona bu fikrmi acıklamadım

ahh tatlım alttan alma huyum hiç yok ki yaa :26:

sağol bebeğim önerin için bizimki de gelinlk bembeyaz olsun diyor bende kırık beyaz diyorum ama henüz ona bu fikrmi acıklamadım

cok agır tepkıler verebılıo ınsan bu donemde işte ben 2 gun aglamıstım dusun halbukı eşim zaten benı kırmaz ıstedıgımı yapardı.işte stres.
sende araba konusunda bayagı sebepsiz patlamıssın amaa az daha sakın ol kendıne tembıh et.eşinede yazık garıbım:)

hatun bilmiyorum ya cocugun bişey dediği de yok bu tarz araba mı olsun dedi vay efendimö başka nasıl olcaktı normal araba istesek kendi aramız var zaten diye patladım ya kendime sinir oldum ha

ay yazık kız çocuğa o kadar da yapma yaaa :26: bizim ki olsa hiç altta kalmazdı sen kıymetini bil nişanlının vallahi

selam morinci nasılsın ? ben de yeni evlendi,m. Evlilik arifesinde inanılmaz bir sinir hali içinde oluyorsun. İş yerinde, evinde, arkadaşına kardeşine patronuna karşı nişanlına karşı. Bunlar çok normal. Yeni bir hayata başlayacaksın çünkü. Her şeyin eksiksiz ve güzel olmasını istiyorsun haliyle. ben de yaşadım aynı şeyleri. Ama sana tavsiyem ikinizden biri alttan almayı bilsin. benim eşim hep alttan aldı, o da hırlayıp bağırsaydı birbirimize girerdik bu sefer aileler birbirine düşerdi. Biz çeyiz serme günü çok feci tartıştık mesela. banyo aynasını oturtamadı. ben de öyle yapma böyle yap ki otursun demiştim dinlemedi. sonuç ben çeyiz günü aynayı silerken çat dedi düştü hem lavabo hem ayna kırıldı. o çekti gitti yeni ayna almaya, geldi taktı hızlı silersen baskı yaparsan kırılır dedi vs.. iyice taştım eee başlıcam ama deyip çektim kapıyı çıktım.kaynanam ve annem de tek kaldı öylece, hatta kv demiş ki anneme biraz daha tanısınlar birbirlerini demiştim ben ama dinlemedi, üç ayda olacak iş mi bu bilmem ne.... annem de beni uyardı kv nin yanında böyle şeyler yapma dedi. sonra düzeldim canım. alışverişte vs. de olacak stresler. satıcı elindekinin en iyisdini satmak ister, sen almak istersin ama bakarsın akrşı tarafın durumu az alamazsın, sinirini onlardan ya da nişanlından çıkarırsın gibi. bu sinir ne zaman geçecek söleyim sana.. düğün günün salona girerken bu gecenin kahramanlarını sahneye bekliyoruz deyip volkanlar eşliğinde kırmızı halıda yürüdüğünde :) dünya duruyor sadece sen ve nişanlın evleniyosunuz artık süper bi duygu, balayı daha da güzel tabi. Gelecek güzel günlerinizi düşün ve takma he de geç, alttan alın, sabırlı ol.

ahh tatlım alttan alma huyum hiç yok ki yaa :26:

yani aslında benımde hiçç yok alttan alma huyum ama evlilik ten dönmekte var işin ucunda . sen yinede dikkatli ol sonuçta stresli olman çooooooooooooookkk doğal. düğün senin düğünün herşey senin istediğin gibi olmalı. sadece davlranışlarının dozunu ayarla yeter :)

ay yazık kız çocuğa o kadar da yapma yaaa :26: bizim ki olsa hiç altta kalmazdı sen kıymetini bil nişanlının vallahi
aman bizimki de daha yeni yeni alttan alıyor önceden cok kavga ederdik bu yüzden :)

işte cabalıcam bakalım :)
kııız bu konuyu knuşmadk mı bişeyleri istiyorsan fedakarlık yapıcaksın diye
olur mu öyle evlenince de alttan almazsan var yaa
ohohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh

kızım ikimizde inatız ya artık cabalıcam bakalım bugün cok üzüldüm öyle demesine cunkü :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…