Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

Günaydnnn prosum zelemem ve kartal abla renitsa morinci baska unuttugum varsa affola nabersinz ilk defa erkenciyim ama telden griyorm ve hala yatiyorm :)

halkla ilişkiler okuyup işletmeye geçiş yapabilirsin. bankacılıktan daha mantıklı olacaktır. işletme banka için çok daha kapsamlı çünkü.ve banka ilanlarına bak genelde hepsi işletme iktisat vb.. mezunu ararlar.keza bizim bankada öyle..bankacılığa yönelirsen tek şansın banka olur ama işletmeye yönelirsen hem banka için daha şanslı olursun hemde çok daha fazla farklı alanlardada şansın olur. işsiz kalmazsın. işletme mezununa iş çokk heleki kendini geliştirdiysen havada kaparlar. :)

ozaman halk ve ılskılereden 2 sene bıtırıp 2 senede direk işletmeye geçiş yapmalıyım bılgın ıcın cok tesekkur ederım 5 sene sonra tabı kalmaz ısem ynı 27 yasında mezun olucam.nekadarda geç

şu kayınvalide ile yaşama muhabbeti için sen nişanlına cevap verdinmi yada ne düşünüyorsun acaba diye o geldi aklıma sabah serviste. keşke akşam sorsaydım dedim :):):))

Allah mı söyletti ne ben dha nişanlı degilm canm ama knusurken annemi brakmam yarn birgun oyle bisy olursa habern olsn diye bna smdiden sinyaller veriyo

ozaman halk ve ılskılereden 2 sene bıtırıp 2 senede direk işletmeye geçiş yapmalıyım bılgın ıcın cok tesekkur ederım 5 sene sonra tabı kalmaz ısem ynı 27 yasında mezun olucam.nekadarda geç

aynen öyle canım. rica ederim ne demek herzaman ne istiyorsan sorabilirsin :) olsun bende 25 yaşındayım işletme 4. sınıftayım şuan yaza okul bitiyor inşallah ama yaza kadarda 26 olmuş olacağım '' 23 nisan doğum günümde yani çokta fark yok olmayacak mezuniyet konusunda aramızda.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…