Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

aynen öyle canım. rica ederim ne demek herzaman ne istiyorsan sorabilirsin :) olsun bende 25 yaşındayım işletme 4. sınıftayım şuan yaza okul bitiyor inşallah ama yaza kadarda 26 olmuş olacağım '' 23 nisan doğum günümde :KK55: yani çokta fark yok olmayacak mezuniyet konusunda aramızda.

kıııızzz benmde 22 niisan:KK53::KK53::KK53::KK53:

Allah mı söyletti ne ben dha nişanlı degilm canm ama knusurken annemi brakmam yarn birgun oyle bisy olursa habern olsn diye bna smdiden sinyaller veriyo :KK70:

hm anladım canım :):) hoş bizimkide aynı şeyi söylüyor kadıncağızı tek bırakmam istemem diye. ama biryandanda sen istemem dersende saygı duyarım ama annem ozamanda karşı komşumuz olur diyor. öyle aklıma geldi sabah bi sorayım dedim :KK70:

hm anladım canım :):) hoş bizimkide aynı şeyi söylüyor kadıncağızı tek bırakmam istemem diye. ama biryandanda sen istemem dersende saygı duyarım ama annem ozamanda karşı komşumuz olur diyor. öyle aklıma geldi sabah bi sorayım dedim :KK70:

:KK1:2 türlü de kurtuluşun yok bence komşun olsun daha iyi :KK34:
yatmaya geçersiniz evinize insanın yine de bi özeli olmalı

Son düzenleme:
aynen öyle canım. rica ederim ne demek herzaman ne istiyorsan sorabilirsin :) olsun bende 25 yaşındayım işletme 4. sınıftayım şuan yaza okul bitiyor inşallah ama yaza kadarda 26 olmuş olacağım '' 23 nisan doğum günümde :KK55: yani çokta fark yok olmayacak mezuniyet konusunda aramızda.

ozamana kadr calısmaya devam ozaman ıdare edıcem ıste hayat sartları napcan:KK53:

:KK1:2 türlü de kurtuluşun yok bence komşun olsun daha iyi :KK34:
yatmaya geçersiniz evinize insanın yine de bi özeli olmalı

ya aslına bakarsan bana o mantıklı geliyor. ama bizimkisi yok ev dubex olur merdivene güzel bi kapı kondururuz o üstte biz altta yaşarız diyor. birde eğer komşu olursak annesinin evi var zatende biz kendi evimizin muhtemelen yarısını kredi ile ödeyeceğiz. kredi borcu ödeyeceğimize annesiyle yaşayıp ev parası biriktirsek paramız birikince ayrı eve geçsek acaba nasıl olur diyorum ama daha ona soramadım çekindim :KK70:
aynı evde yaşamak benım için sorun değil ama sonuçta çalışan kadın olacağım ben anne bende diye misafirler hep bana gelecek eltiler hergün bana gelecek bilmemne ay aman ne bilim birsürü şey düşünüp duruyorum bakam hayırlısı yaaa :):):)

ya aslına bakarsan bana o mantıklı geliyor. ama bizimkisi yok ev dubex olur merdivene güzel bi kapı kondururuz o üstte biz altta yaşarız diyor. birde eğer komşu olursak annesinin evi var zatende biz kendi evimizin muhtemelen yarısını kredi ile ödeyeceğiz. kredi borcu ödeyeceğimize annesiyle yaşayıp ev parası biriktirsek paramız birikince ayrı eve geçsek acaba nasıl olur diyorum ama daha ona soramadım çekindim :KK70:
aynı evde yaşamak benım için sorun değil ama sonuçta çalışan kadın olacağım ben anne bende diye misafirler hep bana gelecek eltiler hergün bana gelecek bilmemne ay aman ne bilim birsürü şey düşünüp duruyorum bakam hayırlısı yaaa :):):)

ayyy işin zor valla:KK1:

kızlar günaydın,

Kimler kimler burada size akıl danışmak istiyorum ?

günaydın yavru buyur

kızzz sen benı gormedın mı ?koydum ya resmımı delı

yok kız görmedim diyorum ya koymuşsun kaldırmışsn snra:KK51::KK51:

ayyy işin zor valla:KK1:

günaydın yavru buyur

yok kız görmedim diyorum ya koymuşsun kaldırmışsn snra:KK51::KK51:

buyur yavruuu gunaydınnn buarada

ya şimdi nişanlımla düğünle ilgili ayrıntılardan konusyorduk, nedense ben gerildim ve herseferinde aynısı oluyor bi dediğime itiraz etsin hemen hırlıyorum resmen cocuga anlamadım sorun bende mı yoksa sizde evlilik arifesinde böyle gereksiz yere gerginlik yaşadınız mı ?

X