Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

çok akıllıca canım gercekten sakın ev almadan evlenme :KK43: bizde eşimle öle yaptık ılk evımızı aldık esylarımızı alırkende evımızı kırya verdık o bı sure krediyi bu sekılde odedık sonra yavas yavas esyalarımızı aldık evlendık bıraz sabrettık ama degdı :) umarım senıde yolunda yolunda gıder ıslerın cok zor ısler gercekten

inşallah canım ya bizde sizin gibi kalkarız bu işin altından inşallah.. Gözümde büyüyor bazen düşündükçe ama baya biriktirdik şuan alsak alırız ev ama bunun düğünü var nişanı var eşyası var gerçekten hiç kolay değil. Zaten nişan eylülde ozamana kadarda yine baya koymuş oluruz artık harcadğım tek kruşun hesabnı yapıyorum yetrki para biriksin diye ama bakalım inşallah değsin de gerisi boş.:)
kaç yıl nişanlı kaldınız siz ?

inşallah canım ya bizde sizin gibi kalkarız bu işin altından inşallah.. Gözümde büyüyor bazen düşündükçe ama baya biriktirdik şuan alsak alırız ev ama bunun düğünü var nişanı var eşyası var gerçekten hiç kolay değil. Zaten nişan eylülde ozamana kadarda yine baya koymuş oluruz artık harcadğım tek kruşun hesabnı yapıyorum yetrki para biriksin diye ama bakalım inşallah değsin de gerisi boş.:)
kaç yıl nişanlı kaldınız siz ?

canım ılk söz yaptık bız sözden 8 ay sonra nısan 6 ay sonrada nıkah :) 2010 kasımdabn ıtıbaren tanıyorum sevgılı esımı heheh :)

hihoyt slm millet ben geldim. keyifli sohbetler. bu arada bu öküz diyen teyzeye bayılırım idolümdür. büyüyünce bende böle olcam ehehh :KK60:

X