Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

annaaaaam valla niye görmedim kızım ben seni
niye kovuldun lan istifa işte her neyse nerden patlak verdiniz bakiim
birde ne iş yapııyordunuz siz yavrucum ?

Çok derine girme hepiciğini anlatamam :KK1:
Özelden anlatırım ancak :KK1:
Anlaşamıyoruz annemle yavrum ya ama işte bulamadım :KK25:

anladım cnm şikayetler sızemı gelıo butun konularla ılgılı yanı bgun elemlardan bırı benı sıkayet etmıste muhasebe fınansa o nedenle soruorum

nıye cnm neoldukı.

ayy cnm yaa işte bazı yapılmaması gerekn seylerı yapıolar benı nasıl sınır edıolar ozellıklede ablam dıorum kı alıp krese mı versem ama cok kucuk dıe onuda yapamıorum cokkararsızım anlıycagınız

şimcik oldu bole

kıs atlamısım gormemısım kımkı o kım kı

tabı insanın kendı ısı olunca ohhh ya ne sanslısın kıs[/QUOTE]

o değil de ben sana kızgınım :KK19::KK19:

anladım cnm şikayetler sızemı gelıo butun konularla ılgılı yanı bgun elemlardan bırı benı sıkayet etmıste muhasebe fınansa o nedenle soruorum

nıye cnm neoldukı.

ayy cnm yaa işte bazı yapılmaması gerekn seylerı yapıolar benı nasıl sınır edıolar ozellıklede ablam dıorum kı alıp krese mı versem ama cok kucuk dıe onuda yapamıorum cokkararsızım anlıycagınız

şimcik oldu bole

kıs atlamısım gormemısım kımkı o kım kı

tabı insanın kendı ısı olunca ohhh ya ne sanslısın kıs[/QUOTE]
Değilim be abla keşke şanslı olsam :KK50:

Hangi bölümde çalıştığına ve şikayetin konusuna bağlıdır o canım. Personel bölümüne gitmiştir belki şikayet

yok cnım 25 kısılık bır sırketız zaten gerızekalılar snır ettıler zaten benı seytan dıo cık işten ama haftasonları tatıl dıe duruorum sırf bıdaha nasıl bulım bole ıs

yok cnım 25 kısılık bır sırketız zaten gerızekalılar snır ettıler zaten benı seytan dıo cık işten ama haftasonları tatıl dıe duruorum sırf bıdaha nasıl bulım bole ıs

Ben işkuru başvurdum nasıl bi iş düşünüyosun dediler hafta sonu olsun dedim kadın suratıma baktı aptal bi gülümseme attı, ne yani elalemin amelesimi olalım :KK51:

Kızlar yeni üyeyim ama başka topiklere girince fransız kalıyorum yakın zamanda açılan topik göremeyince benım gibi yeni üye olup kimsesiz kalanlar vardır diye düşündüm.
önce benden başlayalım
evliyim 16 aylık bir kızım var ve çalışıyorum.
sizler neler yapıosunuz?[/

bende yeniyim bnde bnde evliyim nerdeyse 2 yıl oldu evlenelı
1 kızım var 1 yaşında

Her işyerinde var maalesef gıcık tipler. Sen hangi bölümde çalışıyorsun

ben resepsiyon bolumundeyım amaa bızım sırkete cogunlukl kımse gelmez kargolar gelır onları teslım alırım ve tel calarsa teknık servıse aktarırım genelde hep budaım rahat işim ama işte meslek olmaıncada baska bır ıse gırım dıemıosun kı malesef

Kızlar yeni üyeyim ama başka topiklere girince fransız kalıyorum yakın zamanda açılan topik göremeyince benım gibi yeni üye olup kimsesiz kalanlar vardır diye düşündüm.
önce benden başlayalım

1 kızım var 1 yaşında

ay cnım benım hosgeldın ama sende 2 lflaıp gıtmıcen dımı?
nerde oturuosun calısıomusun

önce benden başlayalım

1 kızım var 1 yaşında

hoşgeldın canım

X