Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

slm cnm ben arzu istanbul üsküdarda oturuorum yakın sayılırz benmde bır kızım var 17 aylık.ben çalışıyorum ama bende cok sıkılıorum genelde bostayım cunku kızımıda zluorum halıyle.
snde sıkıldıkca yaz bıze canım[/QUOTE]

teşekkürler arzu evet yakınmışız. Allah bağışlasın. eminim özlüyosundur kuzunu. ben sırf buna dayanamam diye işe geri dönmedim. eninde sonunda bende yüzleşicem bu gerçekle ama :KK70:

hee gorustuk bıle , gece de konustuk ıkı saat yıne konusacaktk bn uyuyakalmısım beklerken

ayyy ne fenasın ya nıye anlatmıosun bu saate kadr vala cok kızdım haberın olsun:KK47:

aşkolsun ne ayıp olacak. Allahın bildiğini tartılrın bildiğini sendenmi saklıycam :KK70: 62 den 70 e çıkmışım daha 2 gün önce öğrendim isyanlardayım
azcık fazlaymıs ama olsun cnm zamanla verırsın dert etme.

bendeee varım bende kızlaaar :) huhuuuu
slm cnm hosgeldın evlımısın:KK53:

slm cnm ben arzu istanbul üsküdarda oturuorum yakın sayılırz benmde bır kızım var 17 aylık.ben çalışıyorum ama bende cok sıkılıorum genelde bostayım cunku kızımıda zluorum halıyle.
snde sıkıldıkca yaz bıze canım

teşekkürler arzu evet yakınmışız. Allah bağışlasın. eminim özlüyosundur kuzunu. ben sırf buna dayanamam diye işe geri dönmedim. eninde sonunda bende yüzleşicem bu gerçekle ama :KK70:[/QUOTE]
cnım ınan evde oturmak bana daha zor gelıo aksamları haftasonları falan yeterınce zaman ayırıorum ole aklıma gelıo ama alısıosun bnmde işe baslıyalı4 ay oldu ama memnunum bu durumdan şikayetçi degılım yanı

arzucum sen nerde calısıyosun.senın kıza kım bakıyo
canım bi şirkette kargo takıplerı ıle ılgılenıorum.annem bakıo ama buaralar hep sorunluyuz canım ya napıcam bılemıorm aslındabazı anlasmazlıklr yasanmıo degıl

tabikide tanıtırım ben bucan 23 yasındayım muğlada yaşıyorum bekarım ama sözlüyüm :) öle işte yeni üyeyim konuyu görünce bende sizle kaynaşayım dedim :)

Herkese merhabalar :KK16:
Uzun süre önce üye olmama ve siteyi çok sık takip etmeme rağmen aktif değildim
Artık aktifleşeyim dedim
Kısaca ben, 9 yıllık evli 2 çocuk sahibi çalışan bir anneyim :KK54:

X