Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

ben resepsiyon bolumundeyım amaa bızım sırkete cogunlukl kımse gelmez kargolar gelır onları teslım alırım ve tel calarsa teknık servıse aktarırım genelde hep budaım rahat işim ama işte meslek olmaıncada baska bır ıse gırım dıemıosun kı malesef

Şuanda yaptığın işlere dayanarak santral yada sekreterlik yapabilirsin.
Gerçi işinden memnunsan değiştirmekte zor.

Şuanda yaptığın işlere dayanarak santral yada sekreterlik yapabilirsin.
Gerçi işinden memnunsan değiştirmekte zor.

ya cnım suan rahatım haftasonum tatıl ama ne bılım eksık olan bısıler var sankı anlayamadım kı bırde buyuyen bır sırket yukseltırız sartıyla ıse baslamıstım en basındada solemıstım yanı ama sımdı bakıorum ne bılım cok sevemedım kı ıste bole yanı

ya cnım suan rahatım haftasonum tatıl ama ne bılım eksık olan bısıler var sankı anlayamadım kı bırde buyuyen bır sırket yukseltırız sartıyla ıse baslamıstım en basındada solemıstım yanı ama sımdı bakıorum ne bılım cok sevemedım kı ıste bole yanı

Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah hakettiğin yere gelirsin

Hakkında hayırlısı olsun canım inşallah hakettiğin yere gelirsin

yok be cnm lise mezunuyum halım perişan maaş desen zaten çok düşük uf nolck halımı bılemıorum vala.sen neler yapıosun

sennle ortak yanlarımız var . d.bakırda oturuym bende çalışıyorum şuan işyerndeym
ne iş yapıosun cancagzım

selam canım. yok evli değilim seneye yaza inşallah ..) hoşbulduk :)

aaaa olmadı bak şimdi:KK1:

ne iş yapıodun canım

yok be cnm lise mezunuyum halım perişan maaş desen zaten çok düşük uf nolck halımı bılemıorum vala.sen neler yapıosun

Ama bu kadar karamsar olma sen kendini yetiştir önemli olan o ne üniv. mezunları var ilkokul mezunlarının eline su dökemez.
Ben neler yapıyorum? ev-iş iş-ev ve çocuklarım kısaca özetlemiş oldum :KK9:

Ama bu kadar karamsar olma sen kendini yetiştir önemli olan o ne üniv. mezunları var ilkokul mezunlarının eline su dökemez.
Ben neler yapıyorum? ev-iş iş-ev ve çocuklarım kısaca özetlemiş oldum :KK9:

doğru dıyosun valla ben üni mezunuyum ama çalıştığım yerde çoğusu lise mezunu o yüzden kendimi ayrıcalıklı görmüorum önemli olan kendini geliştirmek haklısın

aaaa olmadı bak şimdi:KK1:

ne iş yapıodun canım[/QUOTE]

öyle valla canım ya para biriktiriyoruz :)
bende senden sayılırım. bankada asistan olarak çalışıyorum günde toplasan 20defa çalmıyor tlf bide kargolar onun dışında iş değil yani . bol bol sıkılıyorum işte :)

X