Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

kızım ozaamn delımısınya hastayım de rapora bıle grek yok gıt gorusmelerını yap elbet tutar bırısı zaten.
buhastane nekdr maaş verıodu?

Allah hayırlara yorsun inşallah

anladım cnm bu nasıl bir kafaya zaten kanunende sana zam yapmaları gerekiyor.sinirlenmekte haklısın hak yiyor bunlar.hiçmi aralarında insancıl biri yok yardımcı olucak.ne cimrilermiş her işi yaptırıp birde böyle davranıyorlar.madem ön muhasebe bilgin var ben eminim daha iyi bir yer sana olucaktır.yerini garantiledikten sonra cnm bunları bırakırsın.ne ayıp ya emek veriliyor sonuçta.sen kendini sıkmamaya çalış iş yaparkende yorma kendini vallaha bak.

kızım ozaamn delımısınya hastayım de rapora bıle grek yok gıt gorusmelerını yap elbet tutar bırısı zaten.
buhastane nekdr maaş verıodu?
2 ay asgarı ucret denemeye alıyo snra 1100

ayrca o ortak dedgım adam varya sonradan bı laf cevırdıkı gor sen ıse grınce bn sana zam var dedım ama o zmn ısler ıyıydı bn genel merkeze baglıyım onların sozu gecer dıyo sımdı bnde o zmnda genel merkese baglıydın neden yapmıycaksan ole konusuyorsun dedım bende

iyi demişsin üç kağıtçılar.işler iyimiş ya sen zaten genel merkezli çalışıyorsan ne demeye patronluk taslayıp başkasının ağzından konuşuyorsun.sen iyi cvp vermişsin.yok bunlara müstehak güzel bir yer inşallah olucaktır cnm

iyi demıssın yavrum sen takma kafana bu ınsanlar boyle ınsanlar zaten ayrılıcaksın yakında sen yarın gorusmelerıne gıt yemek flanda yapma cık dısarda ye gel ben olsam o sekılde yapardım

iyi demıssın yavrum sen takma kafana bu ınsanlar boyle ınsanlar zaten ayrılıcaksın yakında sen yarın gorusmelerıne gıt yemek flanda yapma cık dısarda ye gel ben olsam o sekılde yapardım
ole dedımdeınsanda utanma arlanma olması lazım kızlar bn napım hala hıcbısey olmamıs gbı davranıyolar guluyorlar fılan ısten cıkmamdan korkuyorlar sanırm

ole dedımdeınsanda utanma arlanma olması lazım kızlar bn napım hala hıcbısey olmamıs gbı davranıyolar guluyorlar fılan ısten cıkmamdan korkuyorlar sanırm

e tabi gülerler istediğimiz gibi olsun ama bu kızda buradan gitmesin heyhat akıllarına onların...

e tabi gülerler istediğimiz gibi olsun ama bu kızda buradan gitmesin heyhat akıllarına onların...
cok yoruldum artık uc kurus ıcın bunları cekmeye , babam da bılıyo bunların bana bole yaptgını hc sesınıı cıkarmıyor adam ya (!) zaten ona kalsa ısım cok ıyı

cok yoruldum artık uc kurus ıcın bunları cekmeye , babam da bılıyo bunların bana bole yaptgını hc sesınıı cıkarmıyor adam ya (!) zaten ona kalsa ısım cok ıyı

kimse yaşamadan bilemez işte üzme kendini fazla hep bu ortamda kalıcaksın diye bir kaide yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…