Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

170 verıyolar ya almadım bnde zam gelcektı sozde gelmıyor adıler ya bıtaraflarına soksunlar o paarayıda serefsızler ,
bnmkının de canı cehenneme suan onu dusunemem

kızım 170 170 dır nıe reddetın ya onların yanınamı kalsın reddedıosan ıstende ayrılsaydın gulum yanı haklısın ama 200 de az degıldkı.sen nekdr zam ıstıosun?

kızım 170 170 dır nıe reddetın ya onların yanınamı kalsın reddedıosan ıstende ayrılsaydın gulum yanı haklısın ama 200 de az degıldkı.sen nekdr zam ıstıosun?
kızım 930 tl ye yapmadgım ıs yok bıktım artık bıktım sınır sıstemım coktu lanet olsun ya en azından maasım 900 +170 dıorum yok dıyolar her ısı yaptrmayı blıyolar ama sıcarım bole ısın ıcıne ya

Gunaydın
cok sınırlıyım bana zam yapmıyolarmıs Allah belalarını versın , hakkım burunlarından fıtıl fıtıl gelsın ınsallah napıcam bılmıyorum cok uzgunum sınırden oturup aglıycam sımdı yol parası dıye verdıklerınıde almadım
prospektus sen ndn sınırlendın anlamadım olayı banada anlat
günaydın cnm bnm üzülme lütfen canına yazık herşeyin bir yolu var merak etme.şimdilik yapmadılar ama tekrar şansını deneyebilirsin.çoğu iş yeri böyle hak yiyor sonradanda o firmaların hali belli.hak yiye yiye batıolar.eminim sana daha güzel bir yer olucaktır.sen ne işle meşguldun cnm?
onların yazıdgın abaksna benı resmen dolandırıcı ılan etmısler evet 150 ye aldım yazdım zaten o surtuk de 150ye almıs onedenle dedım cunku urun kotu oyüzden takrar satıo demesınler dıe.ayy nekdr nankor ınsanlar varmıs ya ınanamıyorum
cnm sinirlenme işte böyle saçma sabuk beyinli önyargılı ve kendini akıllı sanan beyinler var.sen hiç takılma.hatta dövelimmi kimmiş o söyle bakiiimmm:KK1: gül sen bence öylelerine cnmmm...gülki çatlasın orta yerinden :)
napayım ben sımdı ?

sen ne yap önce bir sakin ol tatlım sonrasında biraz ortamını anlat çözüm bulalım

770+170 alıorum 900+170 ıstıyorum vermıyolarrr

hımm bende yolu sımdı verdıler sanıroum .sen zaten baska bır ısı gırmıcekmısın yavrum az daha bekle sonra kapak edersın onları hiç habersız gıtmeyı verırsın ozaman gorurler.ks bunlar senn yazdıklarını falan okuyor olamaz dımı.yengeme oyle tzak kurmus bır çalıstıgı yer yavrucum

günaydın cnm bnm üzülme lütfen canına yazık herşeyin bir yolu var merak etme.şimdilik yapmadılar ama tekrar şansını deneyebilirsin.çoğu iş yeri böyle hak yiyor sonradanda o firmaların hali belli.hak yiye yiye batıolar.eminim sana daha güzel bir yer olucaktır.sen ne işle meşguldun cnm?

cnm sinirlenme işte böyle saçma sabuk beyinli önyargılı ve kendini akıllı sanan beyinler var.sen hiç takılma.hatta dövelimmi kimmiş o söyle bakiiimmm:KK1: gül sen bence öylelerine cnmmm...gülki çatlasın orta yerinden :)

sen ne yap önce bir sakin ol tatlım sonrasında biraz ortamını anlat çözüm bulalım
burada ayın 20 sınde elden alınan yemek yol paraları var bnde bu ay artık 1 senem doluyo bna zam yapın dedım cunkı burada yemek temızlık on muhasebe butun ısler bende ... bı adam ve oğlu var bu sırkete ortaklar bırde sırket sahıbının amcaoglu var genel koordınator bu ucu var burda ,
bana ortak olan adam dedıkı senın maası 900 yapcam + 170 yol parasıda vercem tmm dedık anlastık dha sonra ertesı gun benı genel merkezden arattırdı adam bna dıyorkı asgarı ucrete zam geldı sen neyn zamını ıstıyorsun ? 30 tl zam almısım bır senenın sonunda yanı olay bu .............dunde lıste gelınce bnm alacgmda bı degısklık olmamıs dedım genel koordnator le konsutuk oda tmm konuscam senın maasın ıyı dıgerlerı senden dusuk alıyor tarzında zırvaladı , bnde bn zam ıstıyorum dedım bgnde zam vermıyoruz bu son seklı dedı yanı bn toplam 1 sene sonunda 30 tl almıs oldum zam olarak ve yedıremıyorum kendıme olay bu bgn de 170 ı vercektı bna bn konuscaktnz zam gelcektı dedım almadım snra zamm yok dedı parayıda almamstm ya yanına beklemede yazd kaldı ole

hımm bende yolu sımdı verdıler sanıroum .sen zaten baska bır ısı gırmıcekmısın yavrum az daha bekle sonra kapak edersın onları hiç habersız gıtmeyı verırsın ozaman gorurler.ks bunlar senn yazdıklarını falan okuyor olamaz dımı.yengeme oyle tzak kurmus bır çalıstıgı yer yavrucum
nasıl okucaklar chromeden gızlı sayfadan acıyorum bn ,
bı ıkı yerle gorustum , yrn rapor alıp oralarla mı konusayım dıorum bımlmıyorum kızlar nolur akıl verın hastanede aramazsa mal gbı kalamam burda bıktım yaaa

kızlar bütün gece rüyamda eşimi gördüm ölüyordu ve ölürken şehadet getiriodu.yaa aklımdan çıkmıo o sahne butun gece uyudum uyandım tekrar takrar devam ettım rüyayı görmeye kurtulamadım bır turlu okdr aglıodum kı ruyamda anlatamam.şuan onun piskolojisinden kurtulamıorum.Allah ailemi bana bağışlasın ailesi ölenlere sabır versin rabbim.Çok kötü birşey çok.

Fatura girişleri vardı onarla oyalandım biraz.
Sabah sabah sinirler tavan yapmış sizin.:KK14: takmayı kafanıza yahuu

Zelo'm hoşgeldin . sakin ol. yine yicen banı :KK20: başvurularından bişey cıkmadı mı?
eleman onlıneden ıkı yer buldum ıste yrn rapor alıp oralara mı gtsem dıorum ?

kızlar bütün gece rüyamda eşimi gördüm ölüyordu ve ölürken şehadet getiriodu.yaa aklımdan çıkmıo o sahne butun gece uyudum uyandım tekrar takrar devam ettım rüyayı görmeye kurtulamadım bır turlu okdr aglıodum kı ruyamda anlatamam.şuan onun piskolojisinden kurtulamıorum.Allah ailemi bana bağışlasın ailesi ölenlere sabır versin rabbim.Çok kötü birşey çok.

baktın mı anlamına ne demek miş kız ?

eee ama cagırdılarmıkı gorusmeye yavrum

iyi ozaman yavrum

Bulduğun her fırsatı değerlendir.Rapor alabiliyorsan al.
Biri olmazsa biri olacak mutlakaa.. :KK31:
ıkısıde cagırdı gelı konusalım dedı , ıns olur artık bıktım sıkıldım bunaldım kafayı yemek uzereyım ,,,
yrn sabah hastayım gelemıyorum dıcem doktora gdıp rapor alcam ordan gebzedekı ısle gorusıurum ordanda sekerpınara gderım gorusmeye

baktın mı anlamına ne demek miş kız ?

rüyada ölu gormek cok yasıcagına işaretmıs ama tabı etkısınden kurtulamıorum kızlar cok gercekcıydı ve sonrasında hep namazda kılmıodu napcak falan dıe konusuodum baska bır akrabımz basını kapa bak nmaz kıl snde yazık etme kndne dıodu esıme cok uzuluodum namazınd degıl falan dıe.

X