Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

böyle bişeye ihtiyacım vardı.
İş yerinde gerildim bende.
Bugün hepimizin halleri üstünde ya hayırlısı

o zaman tam yerinde oldu tatlım..bakın kısa bir bilgi vereyim size.bugün dolunay günü bugün hergünden daha asabi daha alıngan daha şüpheci ve kırgın oluruz.kurarız kendi kendimize işkence ederiz.çünkü yıllar sonra mars ve pluton gezegenleri t kare oluşturdu bu da ruhsal çatışma sevdiklerimizle ve iş ortamımızdakilerle çevremizdekilerle istesekte anlaşamamak demektir.benden tavsiye kızlar 29 mart gece 02:029 a kadar ağzınızdan çıkanlara davranışlarınıza dikkat edin her düşünceyi kendinize saklayın olabildiğince sakin olun.isteseniz yazın arama motoruna 27 mart dolunayın etkileri diye bir okuyun hele aranızda koç,başak,oğlak varsa en çok onlar etkilenizek.neyse bir tarot ve burç uzmanı olarak açıklamalarımı yaptım hahahaha :KK54:

o zaman bir şarkı daha göndereyim size :)
HAIFA WEHBE & HANAA EL IDRISSI ~ Wawa w/lyrics & translation - YouTube

Son düzenleme:
o zaman tam yerinde oldu tatlım..bakın kısa bir bilgi vereyim size.bugün dolunay günü bugün hergünden daha asabi daha alıngan daha şüpheci ve kırgın oluruz.kurarız kendi kendimize işkence ederiz.çünkü yıllar sonra mars ve pluton gezegenleri t kare oluşturdu bu da ruhsal çatışma sevdiklerimizle ve iş ortamımızdakilerle çevremizdekilerle istesekte anlaşama.benden tavsiye kızlar 29 mart gece 02:029 a kadar ağzınızdan çıkanlara davranışlarınıza dikkat edin her düşünceyi kendinize saklayın olabildiğince sakin olun.isteseniz yazın arama motoruna 27 mart dolunayın etkileri diye bir okuyun hele aranızda koç,başak,oğlak varsa en çok onlar etkilenizek.neyse bir tarot ve burç uzmanı olarak açıklamalarımı yaptım hahahaha :KK54:

o zaman bir şarkı daha göndereyim size :)
HAIFA WEHBE & HANAA EL IDRISSI ~ Wawa w/lyrics & translation - YouTube

olabilir valla ben gereksiz bir gerginim cunkü ne oldugunu anlamadım yani.

gerildik durup dururken ya kuzenimi de aldırmıştım buraya birlikte calışıyoruz gerildik patladık işte sinirim bozuldu durup dururken :KK14:

yok yok hiiçç bozma bir kahve yapın kendinize 3 kul bir elham okuyun içinizden balım vallaha bak iyi gelicek:) hiç gününü yeme başkaları için hiiçççç

aman kızlar boşverin ya takmayın allah aşkına herkesin moraller sıfır bugün camı acın bi derin derin nefes alın

bende gergin sayılabilirim. diyet yapmaya karar verdim. iki hafta uyguladım. bir gr bile eksilmedi yaaa. deli oluyorum. :KK19:

Kırmızııı,yağmoor.:KK19: selamsızlaaar:KK19:
kıııızzzz yerim seniiii selam merhaba astalavista bebeğiimmmm gel barışalım :KK54: nasılsın bugün cnmmmm ciğeriimm talım gıymatlım :))))
bende gergin sayılabilirim. diyet yapmaya karar verdim. iki hafta uyguladım. bir gr bile eksilmedi yaaa. deli oluyorum. :KK19:

cnm bazen başta öyle oluyor sonrasında hızlanıyor sıkma kendini..

X