Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

evet tatlım aynen öyle.

kız ilk olmak konusunda cok şanslısınız ben esımın eskı yataga attıgı o. dusununce cılgına donuorum bırde onceden annesı hep anlatırdı yaaa delı oluorumm deelıı kac kere evlendıkten snra kavga cıkarmısım bnlardan sebep ama smdı kavga cıkarmıorum:KK76:olsunnapım dııp gecıorum

nasıl yaniiii, annesi ne anlatıyorduuuu:KK53::KK53::KK53:

çünkü ben memurum memleketimm balıkesir.. ev arkadası da istemedim çünkü ben biraz nasıl diyim pimpirikli bi insanım. ev dağınık olmıcak dışarıdan yemek yenmicek. eve gelip giden belli olcak falan. o yüzden yalnızım

ayy cnm kıyamam ozaman sana memurlukta ne ıs yapıosun tatlım nasıl memur oldun azcık bılgılendırsene bnı

evet tatlım aynen öyle.

kız ilk olmak konusunda cok şanslısınız ben esımın eskı yataga attıgı o. dusununce cılgına donuorum bırde onceden annesı hep anlatırdı yaaa delı oluorumm deelıı kac kere evlendıkten snra kavga cıkarmısım bnlardan sebep ama smdı kavga cıkarmıorum:KK76:olsunnapım dııp gecıorum

yaa yatağa atmayı bırak ben elini tuttu diye neler yaptım çocuğa yaa. bendeki de biraz aşırı bi kıskançlık biliyorum ama. bişey yaşamadığına inanmak için yeminler ettirdim kitaba el bastırdım. paranoyaklık derecesinde.. keşke ilki olabilseydim :KK19:

nasıl yaniiii, annesi ne anlatıyorduuuu:KK53::KK53::KK53:

2 gecedir yok yok şu kızdan ayrıldı yok bu kızla barıstı.
kızı gordum aynı o. gıbıydı kullanıo butun kızları fln fln ee tabı ne bılsın bızım evlencegımızı kadında annemle aglayarak dertlesıodu:KK43:ama esım heseyı yasadım ben artık asla ypmam dıo normalde sapık degılde ıste bekrken bayagı daldan dala hep surtuklerle olmus hıc cıddı ılıskısı olmamıs

çünkü ben memurum memleketimm balıkesir.. ev arkadası da istemedim çünkü ben biraz nasıl diyim pimpirikli bi insanım. ev dağınık olmıcak dışarıdan yemek yenmicek. eve gelip giden belli olcak falan. o yüzden yalnızım
ben memur olsam hıc evlenmem , hayatımı yasarım valla koca derdımı cekcem bıde

X