Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

bende renitsa yarışmaya istanbuldan katılıyorum bekarım ama evlenmek için deliriyorum inş beş ay sonra evli olacağım hemencik de bi çocuk yapacağım. işim de sorun yok çok şükür ama senin adına üzüldüm inş daha güzel bi iş bulabilirsin kendine . taşakkürleerr :KK9:
bende evlenmek ıstıyorummm bende cocuk ıstıyorummm:KK14::KK14::KK14:daha duzgun bı ısım bıle yokkk
Kaç kurtar kendinni oradan valla, ne diyim artık :KK31:
aynen oyle yapcam ,

ayy sonradan gördüm utandım bööle kızardım :26:
bız bılerek de bole yazıyoruz bazen kuzum takma bole seylerı
saçmalama kıs kızarım vala bız ne dedık ıyı gunde kotu gunde hastalıkta saglıkta bırbırımızın yanındayızEn Büyük KK
oyle tabıkı ama kendımı kotu hıssettım bıanda gelsın adam konuscam olmaz boyle hakkımı yıyorlar resmen

bız bılerek de bole yazıyoruz bazen kuzum takma bole seylerı

nıe bılerek yazıosun kıs bazen sapıkmısın şikayet edıyım senı hee edim miii:KK52:

oyle tabıkı ama kendımı kotu hıssettım bıanda gelsın adam konuscam olmaz boyle hakkımı yıyorlar resmen

söyle cnım ezdırme kendını enayı sanıolar senı herhalde konusmaman daha utanc verıcı vala hem zaman yaparız dıolr hem yapmıolar sen tavrını koy bncede

evet cnm malesef bana kals hıc gorusmem ama esımde dıo annem o benm atamıorum dıe ama esımde neyın ne oldugunu anladı artık oyuzdende gorusmeye gocunmuorum.

Gözümü onunla açtım işte :KK16:

kayınvaliden var mı var.. aynen o hesap sizin ki.. aman böylesi daha iyi hep başında değil işte :KK53:

söyle cnım ezdırme kendını enayı sanıolar senı herhalde konusmaman daha utanc verıcı vala hem zaman yaparız dıolr hem yapmıolar sen tavrını koy bncede
bgn konuscam gelısmelerı soylerım sızede zam yapcaz dıyıp yapmıyolar gercekten de utanmazlar ya
:KK53:

Gözümü onunla açtım işte :KK16:

kayınvaliden var mı var.. aynen o hesap sizin ki.. aman böylesi daha iyi hep başında değil işte :KK53:

evet tatlım aynen öyle.

kız ilk olmak konusunda cok şanslısınız ben esımın eskı yataga attıgı o. dusununce cılgına donuorum bırde onceden annesı hep anlatırdı yaaa delı oluorumm deelıı kac kere evlendıkten snra kavga cıkarmısım bnlardan sebep ama smdı kavga cıkarmıorum:KK76:olsunnapım dııp gecıorum

X