Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

kısss sen hep gezıosun dımı buralarda ondan pek bulunmuosun senn sacını yolcam hee bnde gırıorum kımsecıkler yok bırılerı msnde bırılerı baska topıklerde valla trıp atcam sımdı:KK19:

dolaşıyorum öyle :KK17: trip atma hemen, bak ben hiç atıyor muyum?:KK19:
sende vardır güzel hikayeler yaz da okuyalım:KK53:

kocanla nasıl tanıştın?:KK23::KK23:

bızım aıle dostumuzdu 8 senelık bebelıgımı bılıo yanı :KK53:ama yılda 1 goruodum sonra kv ona benı banada onu nalattı aramızı yapmaya calıstı ve bır aksam arabayla ole cıktık kv zoruyla guya kardesını almaya gıtcek kv benıde koydu zorla arabaya ve derken ayagımız alıstı arabayla ole cıkmaya basladık derken hoslandık bırbırımızden sonra gezdık 8 9 ay kadr asık olduk delı gıbı nasıl farkedemedık bırbırımızı dıe cıldırdık ve evlendık 1nısan tanısma 12 aralık evlılık tarihimiz.ama tabı bız evlencegımız zamanda kv hep sorun cıkrdı ıstemedı evlenmemızı oylede cıns bır ınsan:KK43:

tamam tamam burda kalacağım:KK53: hadi bakalım açın bi maaabbet :KK53:
acayım cnm hemen elden alacagım parada bı degısıklık olmamıs ılla herseyı ellı defa soylemem gerekıyor yapılması ıcın cnm cok sıkkın

bosver takma sende yeme yapma gorsunler zaten yakında bulur ısını cıkarsın zama ıhtıyacıın kalmadıkı .:KK34:
ben sımdı bu adama ne dıyım , konuscam ya olmaz bole sey
senınle tanısmamıstık :nazar:

bızım aıle dostumuzdu 8 senelık bebelıgımı bılıo yanı :KK53:ama yılda 1 goruodum sonra kv ona benı banada onu nalattı aramızı yapmaya calıstı ve bır aksam arabayla ole cıktık kv zoruyla guya kardesını almaya gıtcek kv benıde koydu zorla arabaya ve derken ayagımız alıstı arabayla ole cıkmaya basladık derken hoslandık bırbırımızden sonra gezdık 8 9 ay kadr asık olduk delı gıbı nasıl farkedemedık bırbırımızı dıe cıldırdık ve evlendık 1nısan tanısma 12 aralık evlılık tarihimiz.ama tabı bız evlencegımız zamanda kv hep sorun cıkrdı ıstemedı evlenmemızı oylede cıns bır ınsan:KK43:
vay anasını kadına bak :63:
edepsız kaynana

korkmaya başladım yaa. hem aranızı yapıyo hem de istemiyo çok ilginş. benimki de şeker gibi. inş hep öyle kalır

hem aranızı yapmaya çalıştı hemde evlenmenizi istemedi, olacak iş değil:26:
çabucak evlenmişsinzz,uzatmadan, temiz iş :KK1:
aranız nasıl şimdi kaynvalideyle?:44:

acayım cnm hemen elden alacagım parada bı degısıklık olmamıs ılla herseyı ellı defa soylemem gerekıyor yapılması ıcın cnm cok sıkkın
Söyle , üstüne basaaaa basaaaa söyle! bu ne pişkinlik yahu!
sen nasıl tanıstın esker yarınle

6 ve 7.sınıfta sınıf arkadşıydık 8.sınıfta başladık cocukken :KK53: sonra iş bugünlere kadar geldi :KK53: okul aşkımdı anlayacağın :KK53:

korkmaya başladım yaa. hem aranızı yapıyo hem de istemiyo çok ilginş. benimki de şeker gibi. inş hep öyle kalır

inş cnım yaaa bende melek melek dıodum ama snra cok degıstı ısler.ınş sız benım yasadıklarımı yasamazsınız

hem aranızı yapmaya çalıştı hemde evlenmenizi istemedi, olacak iş değil:26:
çabucak evlenmişsinzz,uzatmadan, temiz iş :KK1:
aranız nasıl şimdi kaynvalideyle?:44:

cnım o oyle yaptıgı ıcın herseyı esımızle bız yaptık dugunumuzu bıle.gorusuruoruz ama ayda 1 2 fln hıcbızaman anne kız olmadık o nedenle olamayızda.idare edıoruz yanı canom

Söyle , üstüne basaaaa basaaaa söyle! bu ne pişkinlik yahu!

6 ve 7.sınıfta sınıf arkadşıydık 8.sınıfta başladık cocukken :KK53: sonra iş bugünlere kadar geldi :KK53: okul aşkımdı anlayacağın :KK53:
bı duzensızlık bı terslık var burda geldgm gunden berı ,
pazarlamacıya kart basılacak kac aydır onu ble bastırmıyolar

inş cnım yaaa bende melek melek dıodum ama snra cok degıstı ısler.ınş sız benım yasadıklarımı yasamazsınız

cnım o oyle yaptıgı ıcın herseyı esımızle bız yaptık dugunumuzu bıle.gorusuruoruz ama ayda 1 2 fln hıcbızaman anne kız olmadık o nedenle olamayızda.idare edıoruz yanı canom

Eşinin annesi sonuçta, katlancaksın tabi. :KK31:
Amaaan siz mutlu olun da gerisi boş.. :KK16:

ıs konumu cok anlatıp canınızı cok sıkıyorum farkındayım kusura bakmayın kızlar nolur

bn zelemele yarısmaya kocaelınden katılıyorum bekarım sorunlu bı ısyerım ve uyuz calısma arkadaslarım var yarısmacı arkadaslara basarılar :KK42:

bende renitsa yarışmaya istanbuldan katılıyorum bekarım ama evlenmek için deliriyorum inş beş ay sonra evli olacağım hemencik de bi çocuk yapacağım. işim de sorun yok çok şükür ama senin adına üzüldüm inş daha güzel bi iş bulabilirsin kendine . taşakkürleerr :KK9:

X