Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

şekerler ben kaçtım mesai bitiyoo. hepinizi öpüyorum. hafta sonu giremem düğün alışverişi falnn. kendinze cici bakın. ptesi görüşürüüüzz :KK76:

yaa yatağa atmayı bırak ben elini tuttu diye neler yaptım çocuğa yaa. bendeki de biraz aşırı bi kıskançlık biliyorum ama. bişey yaşamadığına inanmak için yeminler ettirdim kitaba el bastırdım. paranoyaklık derecesinde.. keşke ilki olabilseydim :KK19:

nasıl ılkı elını tutmus sadece zaten oda ne kı yavrum benm esım en az 50 kadınla yatmıs oda en az dıorum.Allahım affetsın onu ne diim

yuz verme hatasını anlasın:KK19:

yok kıs hata olak gormuokı bırlıkte gıderız napcan sımdı dııp duruo zaten kapadım okonuyuda tabı yıne azda olsa sogugum yanı ıster ıstemez.

öyle kuzum çok severm ben film izlemeye öyle türkçe dublaj falan da izlemem altyazılı olcek :KK14::KK1:

suan vızyonda olan fılmlerden guzel olan varmı soyle bakım ozaman
film manyağı olaraktan film izliyodummmmmmmmmmmmmm :KK1::KK1:

2 gecedir yok yok şu kızdan ayrıldı yok bu kızla barıstı.
kızı gordum aynı o. gıbıydı kullanıo butun kızları fln fln ee tabı ne bılsın bızım evlencegımızı kadında annemle aglayarak dertlesıodu:KK43:ama esım heseyı yasadım ben artık asla ypmam dıo normalde sapık degılde ıste bekrken bayagı daldan dala hep surtuklerle olmus hıc cıddı ılıskısı olmamıs

Anaa, eşinden korktum :KK53::KK53:
şaka şaka evlenmiş, çoluk çocuğu var artık. bekarken herks yapar.. yapmadım dyen yoktur aga!.

yok kıs hata olak gormuokı bırlıkte gıderız napcan sımdı dııp duruo zaten kapadım okonuyuda tabı yıne azda olsa sogugum yanı ıster ıstemez.
hatasını farketmemesıde ayrı bı sey :KK50:
öyle kuzum çok severm ben film izlemeye öyle türkçe dublaj falan da izlemem altyazılı olcek :KK14::KK1:

film manyağı olaraktan film izliyodummmmmmmmmmmmmm :KK1::KK1:
tobeeeeeeeeeee:KK1:

erkekler bzm kadar ınce dusunemıyor tatlım uzme sen kendını kıyamam seneye hayırlıymıs demekkı balım

bıde benımkı hıc yanı ole ınce ıslerı dusunemez artık tanıdım zaten onu neın ne oldgunu bıldıgım ıcın hep nabza gore serbet verıorum.

Rabbim ağzınızın tadını bozmasın Arzu'm, :KK16:

saol cnm herkese nasıp etsın mutlu bır yuva

bıde benımkı hıc yanı ole ınce ıslerı dusunemez artık tanıdım zaten onu neın ne oldgunu bıldıgım ıcın hep nabza gore serbet verıorum.

saol cnm herkese nasıp etsın mutlu bır yuva
herkes ınce dusuncek dıe bı kural yok cnm zaten sen uzulme

X