Hiç Arkadaşım Yok Kimseyi Tanımıyorum Diyenler Gelin Tanışalım Kaynaşalım;);)

bende evlenmek ıstıyorummm bende cocuk ıstıyorummmdaha duzgun bı ısım bıle yokkk
Kaç kurtar kendinni oradan valla, ne diyim artık
aynen oyle yapcam ,

ayy sonradan gördüm utandım bööle kızardım :26:
bız bılerek de bole yazıyoruz bazen kuzum takma bole seylerı
saçmalama kıs kızarım vala bız ne dedık ıyı gunde kotu gunde hastalıkta saglıkta bırbırımızın yanındayız
oyle tabıkı ama kendımı kotu hıssettım bıanda gelsın adam konuscam olmaz boyle hakkımı yıyorlar resmen

söyle cnım ezdırme kendını enayı sanıolar senı herhalde konusmaman daha utanc verıcı vala hem zaman yaparız dıolr hem yapmıolar sen tavrını koy bncede

evet cnm malesef bana kals hıc gorusmem ama esımde dıo annem o benm atamıorum dıe ama esımde neyın ne oldugunu anladı artık oyuzdende gorusmeye gocunmuorum.

Gözümü onunla açtım işte

kayınvaliden var mı var.. aynen o hesap sizin ki.. aman böylesi daha iyi hep başında değil işte

söyle cnım ezdırme kendını enayı sanıolar senı herhalde konusmaman daha utanc verıcı vala hem zaman yaparız dıolr hem yapmıolar sen tavrını koy bncede
bgn konuscam gelısmelerı soylerım sızede zam yapcaz dıyıp yapmıyolar gercekten de utanmazlar ya

Gözümü onunla açtım işte

kayınvaliden var mı var.. aynen o hesap sizin ki.. aman böylesi daha iyi hep başında değil işte

evet tatlım aynen öyle.

kız ilk olmak konusunda cok şanslısınız ben esımın eskı yataga attıgı o. dusununce cılgına donuorum bırde onceden annesı hep anlatırdı yaaa delı oluorumm deelıı kac kere evlendıkten snra kavga cıkarmısım bnlardan sebep ama smdı kavga cıkarmıorumolsunnapım dııp gecıorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…