Hiç adet görmemiş olanlar

arkadaslar merhaba nasılsınız.. benimde bi sorum olucak bende vajen ameliyatı oldm cok once... 2005 de simdi evlenicem dr gttim baktı genişlik yeterli deil tekrar ameliyat olman gerekbişr ddi.. beni amiyat eden drleri bulmam gerektgini söledi sizce napmalıym ankaradaym bana dr önericek olan var mı?

Canim bende g urkan beye oldum belki olmussundur ameliyatını ama yinede ysrdimci olurum

Iy gunler buse halim bn ayni durumdayim 32 yasindayim hic adet gormedim 13 yasimda doktora gittim kasik bolgemde yumurta gibi bir top vardi onun amaliyatini oldum 2 tarafdanda sonra horman hapi kullandim ozaman ne oldugunu bilmiyordum 18 gelince ogrendim evlenemem dediler ailem tekrar hic doktora gitmedi ama gitmek iatiyorum bn evlenmek istedeyen biri var umarim gec kalmamis olurum

biricikbusecik canım banada o konuştuğunuz yeri msj yollarmısın bende hipo hipoluyum ve öğrenmek istediğim şeyler var Allah razı olsun şimdiden
Biricik busecik merhaba nekadar aradım seni bir bilsenn senin rahmin gelişmişt degilmi bana yardım et ne olur rahmin gelişmez çok küçük diyorlar evliyim ne olur yumurtaliklarim da yok kahroluyorum özelden yaz ne olur bana bir doktor bir çözüm lütfen bu siteyi tam bilmediğimden cokaradim

evet ne yazıkki olamıyorum rahimim yokmuş, bende benim gibilerle burada buluşmak ve derdimizi paylaşmak istedim,
benimde yok sanarken 2 cm rahim bulundu biricik busecik sen nasıl hamile kadın ne olur yardimmmm

Allahım bende mr cektircem ağlamak geldi içimden okuyunca bana da var derlermiki sence ha kardeşim var derlermi Allahım kalbim durcak

Benimde rahim yumurtalık yok denildi iltrasyonda ne olur arayın beni ulaşın bana ne cektirecegim ne olur

Merhaba bende aynı durumdayim banada yardımcı olun

hipolarda rahim cok kücük. ilacımız cyclo prognova. ve tedavi denediginizde merionallere basladıgınız anda estrofemede baslıyosunuz. estrofem rahım kalınlıgını arttırıyor. ben 3.5 mm ile basladım 2 haftada 8.5 mm oldu. banda cocugun olmaz kıbrısa git yumurta donasyonu dediler allaha sükür ikizlerim var 19 aylık. ve 3 üz olacaktı ama birini 8. haftada kaybettik. size rapor örneğini paylasacagım ve ındırımlı alabilirsiniz ilaçları.

arkadaşlar rapor örneğini sizler için aldım eczaneden. aynısını cıkarırsanız kutu başına sadece fark ödeyerek alıyorsunuz. yanı 150 lik merional 120 tl ise siz 10-20 tl arası ödüyorsunuz.üni hast. endokrinolojiden aldım raporu

Üzülmenize gerek yok aseksüel insanlar da var bu hayatta cinsel yönelimleri olmadığı için çocuk yapamıyorlar ama evliler cinsellik , çocuk olmadanda evlilikleri sürenler var . Sizinkide rahiminiz olmamasıyla alakalı bir durummuş. Gerçekten üzülmeyin bakın SAĞLIKLI BİR BİREYSİNİZ SAKIN SAĞLIKSIZ VE EKSİK BİRİYMİŞ GİBİ HİSSETMEYİN, kötünün kötüsü vardır Allah a kalpten inanan birisiyim gerçekten sonunda bir kapı açıyor ve mutlu ediyor sizi.
Çocuğunuz olduğunda belki hayırsız bir evlat olacaktı bilemezsiniz gerçekten herşeyin hayırlısına yorun kınamayın isyankar olmayın bunu tecrübe ede ede ilerliyoruz hayatta

Merhaba bende sizle aynı durumdayım rahmim 2 cm mis bugün film çekildim 25 inde cikcak sonuclar keşke benimde rahim olsaydı sizin kaç milimdi ben hiç adet göremedim ve hiçbir doktor beni tedavi etmek istemiyor kahroluyorum nasıl hangi doktor a gittiniz neden heekez beni tedavi yok deyip birtane ilaç bile yazmıyor bukadar mi umutsuzum ben ağla ağla kahroldum neler yaptınız ne olur yardım edin Rabbim sizlere bağışlasın evlatlarinizi çok guzel bir aşama sizin gibi azimlilere imrenmemek elde değil bana da yardım edin ne olur nerden başlamam gerekli İzmir'de hiçbir doktor tedavi etmiyor hangi şehirde siniz

Bu ilacalari reçetesiz direk veriyorlarmı acaba biz alabilirmiyiz doktor mu yazması gerekiyor bana hiçbir Dr tedavi uygulanıyor olmaz deyip gönderiyor kadın dogumami basvurmamiz geekeli başka bölümmü yardimci olurmusunuz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…