Hi bu kadar utanmamtm....

:roflol::roflol::roflol: koptummm

eee hiç yazan yok artık.. iyi gülüyorduk kızlar yaa
birde ben anlatıiiiim size
ben gözlükçüyüm
birgün müşteri geldi bi bayan bi erkek
dedimki adama annenizi buraya alayım..
annem mii !!!! :1shok:
ıhh mıhhh
yaff abi sende amma eziyet etmişin hanıma
çabuk yaşlandırmışsın bak o sana ne kadar iyi bakmış
hala çok gençsin

:roflol:

eşimin dükkanındayım
müşterisi var işte..
eşim masada ben arkasındayım
kadın dediki : kızınız mı !
kızındaki ses : anneeee neee yaptınnnn kaydirigubbakcemile3
rezil ben , yerin dibinde ben....

kıprırmızı bi kadın
ne diyeceğini bilemeyen bi koca :bbo:
salak salak sırıtan ben laelaelaelaelae

görümcemle birşeyler alıyoruz
dükkan sahibi görümcemi tanıyor
bende giyinmişim o gün...
kadın görümcemin elini sıktı
benim elimi sıktı eli elimde
bu bayan dedi.. -ima ile birilerine ayarlıcak yada birine yakıştırdı-
görümcemdeki tavır
o, o bizim gelin, hani annemin baktığı ufak kız varya onun annesi

ne diyeceğini bilemeyen ben
ama bi taraftan da hala çıtır olduğum görüntüsünün vermiş olduğu rahatlık...zemuszemuszemuszemuszemuszemus pehhhh

aklıma gelmişken hepisini yazayım bari

liseye gidiyorum.. bizim evle amcamaların ev arası biraz var onlar a gitcem.. evden başlıyorum koşturmaya... sen çakıltaşlarının olduğu yolda kay yere uzan 1 90 sonra hiçbirşey yokmuş gibi kalk
tekrar koşmaya başla mirkelam gibi... taaa amcamlara vardığımda üzerimi silkmiştim kaydirigubbakcemile3

kızlar hepsi çok komik ya suppersiniz...
Yazdıklarınızı okurken keşke benimde böle bi anım olaydı da anlataydım diyordum...keşke başka bişey isteseymişim _yazılanları okuyup kahkaha atarken kapı çaldı sinirlenip açtım kapıyı tam odama girdim oturcam patt koltuk kaymasın mı yerdeyim hala gülüyorum bide salak gibi kim indirdi nan bunu bu kadarrrr die söleniyorum :roflol: :roflol: :roflol:

gecenlerde bi komsuya bebek görmeye gittik.
Çocuğun kafada sapka vardı yarım saate yakın öyle sevdik.SOnra babasının kucağına verdiler çocuğu babasıda sapkasını çıkardı.
Dedim ki :
oy oy oyyy bu mahir keltoşmuymuşş oyy keltoşmusun sennn :ecrin_bebek:
Sonra sırıtarak kafamı kaldırıp babasıyla göz göze geldim adamın kafasında tek tel sacı bile yok
Çok utandım yaa hala anlatırken utanıyorum ama çokta gülüyorum.

bi gün erkek arkadaşımın işyerine uğradım,dönüşte ewe giderken teLefonum çaLdı,bizim seminer programını düzenLeyen hoca arıyordu,haLiyLe kibar konuşmak zorundaydım,ben böyLe kibarLıktan kırıLıp döküLürken nası oLduysa ayağım kaydı ve vıjjjt diye dümdüz yerde kayıp popomun üstüne oturdum ama bi yandan da konuşmaya dewam ediyordum adama renk wermeyim diye :)

ayyy hem kaseyi kırdık diye canım acıyor,bi yandan haLa hocayLa konuşuorum aLLahtan adam bişey anLamadı...bi de şansıma hawa da karanLıktı,hiçbişe oLmamış gibi kaLkıp yürümeye dewam ettim delikafadulden

eşim ev telefonundan hocasını aramış.
benim haberim yok.
ev telefonunu da fazla kullanmıyoruz.
telefon çaldı ben açtım.
adamın biri ismini söyledi
"beni bu numaradan aramışsınız buyurun" dedi
yok biz aramadık, dedim
aradınız işte cep telefonu bu diyor
aramadık işte, hele cep telefonunu hiç aramadık sengözlerimebaksanab
o aradınız ben aramadık diye devam ederken
eşim yetişti:)
özür dileyip eşime verdim telefonu.

ben komşu cocugu sevmeyi hiç beceremem şirinlik yapamam ... bir gun yukarı kata cıktım bişey istemek için sonra cocuk açtı kapıyı annesi geldi karsı komsuda kapıyı açmıstı kocasımı ne gidiyordu cocuk merdivenden aşagıya inerken tam ( ilk okul 1. sınıf ogrencisi oglan ) dedim len nereye okulamı ? tam o sıra kimse konusmuyo karsıdakiler annesi hebsinin kulagı bizde cocuk döndü dediki '' bugun cumartesi ne okul yok şaşkın ''

ayy öyle rezil hissettimki kendimi ulen didim ayda yılda bi cocuga şirinlik yapcaktım cocuk bizi bozup attı -tatlicadiarzu- kaydirigubbakcemile

ayy koptum ya patron duyup gelmese barii :roflol:
bi tane de ben anlatayım:
Orta okuldayım arkadaslarla dersi kaynatmaya çalışıyorz napsak napsak aklımıza bi plan geldi hemen önümüzde oturan çok saf bi arkadaşımız vardı ayrıca inekti de onun en sevdiği dersteyiz sürekli kalkıp konu anlatıyo hoca ya rezil etcez ya sıranın altına eğilip ayakkabılarının bağcıklarını birbirine bağladık kapşonlusunun iplerinden de sıraya sabırsızlıkla bekliyoruz kalkmasını neyse hoca soru sordu bu atladı safım kalkmaya çalışmasıyla sırayla birliktee paaatttt kafayı sıraya :roflol: kız acıdan ağlıyo biz yerle bir. hoca dedi arkadaşınızı pansumana götürün kız kalktı tam adım atıcaktı yanında oturan arkadaşın kucağına :roflol: sınıf koptu biz de üzüldük bu kadar tahmin edemedik (canım arkadaşım saflığının kurbanı yaptık) :roflol: :roflol:

Ay kızlar ne geldi aklıma ya
çok kötü çokkk
şimdi benim şu göğüslerim çok geç büyüdüler....hatta doğum yapana kadar yoktular diyebilirim.:)

Lise 1 deyiz.Anacım kızlar karpuz gibi memelere sahipler.Burnuma burnuma değiyo.En deprsif sivilceli ergenliğin doruğunda yıllarım.Nasıl üzülüyorum anlatamammm.Ablamın sütyenlerini takıyom.I-ıh olmuyo ki

sonra annem eski bi kazağını atmış kenara.Vatkaları var.Evde öle kendimi iyi hissedeyim diye taktım sütyeni içinede vatkalar.Anammm gerçek gibi..Koca koca
dedim ula yarın okula takmam mı ben bunları.Görsün o cadalozlar. meme nası olurmuş.Sabah sütyenin içine koydum bunları bi güzel.Gayet hoş olmuştu valla.Ders beden hesaba katmadımTers takla atıyoz eşofmandan benimkiler nası güzel duruyo ama.Hava 1500 bende.

Takla sırası bende.Taklayı attım.Tosbağa gibi bi döndüm.Anam benim çakmaların biri atletin içinde karnımdaSağ taraf şiş sol taraf boş.Dikkat çekmemesi imkansız.Gülüşenler kikirdeyenler
4 sivilce çıkardım o gün akşama dek.Çok utanmıştım.
Kimi soruyo pamuk muydu.Kimi soruyo bişeyemi özendin şişti

Şimdi gülüyorum ama o zaman 3 gün gitmedim okula:)
hala kompleks var tabi ama o zaman yoktu silikonlu sütyenler.:))))

kıs sukutuhayalben süngerli sütyeni icaz etmişsin
niya almadın patentini :roflol:

:)) mirkelam gibi demek :roflol: :roflol:

oww dusunemıyorumm ciddin yaa fenaa bi durum :1ninca: :1ninca: kaydirigubbakcemile3

gecmıs olsun durumu iyi toparlamıssın canım delikafadulden delikafadulden

kıss banada aynısı olmustu ama ben kadınla birebir kavga etmıstım ,sonrasında megersem babamın arkadası demıskı benı evden caldır çıkalım dısarı,kadında felaket bi kıskanc yanı bılıyordum..
neyse bizim bu kavgamız karakolluk oldu ve ikimizde mapusu boylucaktık (ikimizde bırıbırımızden şikayetci olunca) :mymeka:

şaşkınmı dedi bide :roflol: :roflol:
esek şakası olmus sızınkıde yaa..yazık kıza.. :1shok: :1shok: sırnaşık şey

sarissanın dedigi gibi patenti alsaydın kıss , sımdı pereye pere demezdin delikafadulden delikafadulden

abba inanmıyorum sana nasıl mahkemelik oldun kadınla öyle
nerdeyse bize mapushane anıları anlatacakmışsın:)
iyi kurtulmuşsun kıs delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…