Hi bu kadar utanmamtm....

yeahhhhh:hooray:

nan okadarda resil degilis bence beCADIARZU
galiba öleyizzz:roflol::roflol:
yeni gelen arkadaslar takip edemiyorum su an sizi.. ayrıca asi rebel kanarya sarissa cancu ikrar elis haşarı kedi ve aklıma gelmeyenler sizleride. ama kaldıgım sayfadan başlıcam finaller bitince:çok üzgünüm:.. sizleri sevorum...Şeniz

NOT: rebel o alıntı ne öle nan:roflol: insan kendi reklamını bukadar iyi yapabilir...:roflol:
canım benimm ya.. Şeniz
asicimm dolduruyosun demiii anıları.:icecream:. gelince yoklamayı bizzat ben alıcammm:roflol:

yok kız reklam meklam gormeyenler okuyamayanlar dedık ya ılahıı :roflol: :roflol: OZEL BOLUM OZELL delikafadulden senıde abbayı da sabırsızlıkla beklıorum valla yerimseniben

dolduruyorum kuzum gel bi an önce artık bende artık yoklama almıyorum sen gel sıradan geçerizsengözlerimebaksanab
sefiorum seni çabuk gelllÇok üzgünüm çoook

bitane daha anlatıcam kızlar.
geçen hafta sonu sevgilimle cafede otururken laptopu karıştırıyoduk. sevgilim flash disketindeki videoları izlettiriyodu bana. bi tane videoda düğünde oynuyodu videoyu çekende sağa sola kaydırıyo düzgün çekememiş yani bişey anlamadım hangi salak çekti bunu dedim
döndü bana doğru sert bi şekilde annem dedi kafamçokkarıştı:1closedeyes:
nerden bileyim ben yahu annesi olduğunu :1closedeyes:

:roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
çilek kıızzz kötü olmuşşş :roflol: :roflol:

DEVDAŞ :roflol: orta parmağını her yerde kaldrma ıste gordun mu

cılek o cocuk senı alıp napck bılmem anasına bılem hakaret ettın:roflol:

:roflol: yine çatladım :roflol:

yok nan bnm üzüldüğüm kadar o üzülmedi ben öle dedim diye. sonradan sordum haklısın nerden bileceksin dedi çünkü özür falan diledim yani :1closedeyes:

kızlar canımbu gun çok sıkkındı ama topıge girdım butun geçmişi okudummm veee yerlerdeyımmmm...:roflol::roflol::roflol:

kızlar ben şimdi cezairdeyım alt kat komuşumla yenı tanıştık bize geldı oda bende doğum yapmışız yenı konuşuyoruz kılolardan ama oo çok kılolu bense 36 bedenım neyse ben çay getırdım masaya koydum o arada kıs sandalyeden bi düştü o an gulsem mı ne yapsam bılemedım ama gulmedım kız yabancı evıme yenı gelmış gulsem kızar mızar benımde fransızcam buna yetmezz... meger bizim sandalye kırılmışşş tabı okadar kıloyu kaldıramadııı garıbımmm...

kızlar şimdi ben bi hastanede çalışıyorumm
salak asıstanlardan biride benı stajer hemşire sanmış
( ben mınyon tıplıyım bıde zayıfımm)
neyse hemşire hanım sunu yap bunu yap hastanın sonucunu al bilmem ne sureklı böle benı usagı sandı herhal bende
klava:klava:eeeee yeter ya ben senın usagınmıyım kendı ısınıde ban yaptırıyosun dedım bu arkadaşlarının içinde bozuldu kaltı gittii
benı sıkayet etmış sevis hemşiresıne stajer hemşire söle yapmıyo böle yapmıyoo sonra
hemşire odasına geldıler bende tam kahvemı aldım
işte dedı bıde kahve içiyo
sorumlu hemsıre dr bey o servisin gece sorumlu hemşiresı gunduzdede bellı bı surelıgıne çalışıyooo
sizin yapmanız gerekenlerı tabı yapmaz deyınce bizim dr mosmor oldu...
sorumlu hemşire gıttı o an sonra hemşire hanım kusura bakmayın bensızı stajer sandım bilmemneee:roflol::roflol:
dedim kı senın nöbetın varmı servıstee evet dedı
o gece bena görunmesen iyi olur demiştimmmmm.....

kızlar yaa süpersiniz dündenberi en baştan oku Allah oku ... anca 100. sayfadayım, yeter yaaa
gülmekten çatlıcam, oturmaktan boynuma ağrılar girdi. göslerimde şimşekler çakıyor..
nerden buluyorsunuz bu kadar şeyleri bilmiomki.. hepinizi tebrik ederim

aklıma gelmişken yazayım dedim

BEN GEÇEN SENE TÜPBEBEK TEDAVİSİ GÖRDÜM AMA OLMADI BEBEĞİM TUTUNAMADI ANNESİNEsenağlama NEYSE ŞİMDİ TEDAVİ İÇİN İLAÇLAR VERİLİYOR YUMURTALAR ÇOĞALIP OLGUNLAŞSIN DİYE... EN SON YUMURTALAR İSTENDİĞİ BOYUTA GELMİŞTİ ERTESİ GÜNÜ YUMURTA TOPLAMA İŞLEMİ OLDU TABİ ANESTEZİ ALTINDA, NEYSE TOPLANDI YUMURTALARIM BENİ YATAĞIMA ALDILAR VE BEN ANESTZİNİN ETKİSİNDEN HALEN KURTULMADIĞIM İÇİN BİR SÜRÜ SAÇMA SAPAN LAF ETMİŞİM EŞİME CANIM BENİM ÇOK GÜZEL YUMURTALARIM OLMUŞ DR HANIMA ÇOK GÜZEL YUMURTALAR VERDİM delikafaduldenBEBEĞİMİZ O YUMURTALARIN İÇİNE GİRECEK DİYORMUŞUMkaydirigubbakcemile3 TAMAMİYLE UYANDIĞIMDA EŞİM HALEN GÜLÜYOR NEDEN GÜLÜYORSUN DİYORUM ÇOK GÜZEL YUMURTALAR VERMİŞSİNDE ONA GÜLÜYORUM HAYATIM DEDİ DELİ NE OLACAK:dilcikar:

..............................................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
canim bence rezillik degil cok dogal bisey herkesin basina gelebilir senin sucun degilya aniden olan birsey bu...

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol: kiz Allah mustakini vermesin emisırnaşık şey

canim bizde seni...bende ne zamandir ugramadim burada geyige tasinmis.eski performansimiza dönelim artik.görüsemedigim arkadaslarda umarim iyidir.

Slm kıslarrr napıonus bakimm nasılsınız
Ösledim sizi yafs:1hug::1hug:
Aklıma gelmişken anlatıyım bugünkünükaydirigubbakcemile3
Az önce oldu hatta konuşma şöyle:
_G..... su buyrun
_Mrb 2... a su alabilirmiyiz?
_2... mu
_Evet
_Tamam görüşürüz
_Görüşürüzzz

sırnaşık şey benimde boşluğuma gelmiş görüşürüz diorum elin adamına yha..Suyuda getiren de başka biri o olsa nesesırnaşık şey

selam kızlar.
topik buraya taşınınca boş kalmış sanırım.
son yazdıklarınızı henüz okuma fırsatı bulamadım ama
bir gün okuyacağım inşallah.
hepinizi çok özledim.
öpüyorum sizi
hoşçakalın...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…