Hi bu kadar utanmamtm....

ay sorma ne rezil oldum adamlarda mal mal nasıl gülüolardıkaydirigubbakcemile3

terlik caddede arabalar da kitlendi ben de giyicem dahakaydirigubbakcemile3

:roflol: :roflol: :roflol:

kıs asii nerelerdeydin sen şimdi ye kadar.

kafa sağlammış bayaa camı aşağı indirdiğine göre :roflol:

eşimle flört donemınde marketin tekıne gırdık hava sogumustu öle bos bos gezınıos parfumrı yrınde filan..
sonra konu nedense cımbızdan acıldı :)) reyonların tekınde cımbızı gordum benımkıne aha bak dıyorum cımbızda hediyeliymişş neyınmıss filan.. eşim habıre durtukluo benı sus die bende anlamıyorum (bi tek biz değiliz baskalarıra var orda) 2kere soylersın yeter demı yoookk olmazz ben tadını çıkartana kadar dedım işte cımbızın hediyesi olurmuymuss yaaa.. altı ustu bi cımbız baska hediye edecek seymı bulamamıslr die soylenıyorum.. mıllet gulup duruo muzip muzip ama anlamıyorum zaten nası anlayayım benımkısı habıre benı durtmekten neyı anlıcaksam artık :roflol: :roflol: mıllet gitti tenhalasti..
eşim dıyorr acıkkdaa bagırsaydın prezervatifin hediyesi oldugunu demesıyle ben ne oldumu bilemedim rezıııll olmusssstummmm hemde fenaa haldee...
meger cımbz prezrvatifin hediyesiymıs :roflol: :roflol: :roflol:

bir de arkadaşımın başına gelen bir olayı anlatayım:

arkadaşlarla onların basketbol maçı sonrası (maç antalyada)
kızlı erkekli bir grupla sahile indik.
herkes yüzüyor filan.
ben soğuk diye girmiyorum.
gitmeye yakın arkadaşım dışında herkes denizden çıktı.
hepimiz onun gelmesini bekliyoruz.
bizimkinin göğüslerinin de maşallahı var.
o sırada bikinisi mi kopmuş açılmış mı ne olsuysa
bir doğruldu.
her şey ortada :roflol:

ay benımde basıma geldı o yukarı cıkmıs suyun ıcınde farketmemısım:1shok:
cok utanc verıcı fercekten

muhahahaaaa :roflol::roflol:

kıs asii nerelerdeydin sen şimdi ye kadar.

kafa sağlammış bayaa camı aşağı indirdiğine göre :roflol:

ay onu hiç sorma camı görseniz nerdeyse bi baştan bi başa bi parçası sağlam kalmadı

herkse bana bakıo tuz buz her yer..

bi daha beni geziye götürmediler:roflol::roflol:

bi keresindede otelin birinde türk gecesi var

bende gittim yazlık yerde iişte dansöz çıktı bende oynucam kaldırdı daha küçüğüm ama

nasıl döktürüyorum görmeyin beni bi hareketler dansöz bana daldı turistleri unuttu

bende nasıl kendimde geçmişsem daha ilkokulda işte otelin sahibi beni çağırıp hanım kız

boş bi yere otur biraz dinlen yeter demişti nasıl yerin dibine girdim sormayın hep aklımdakaydirigubbakcemile3

:)) hahahaa kaydirigubbakcemile3

:roflol::roflol::roflol: walla kahkahayı patlattım...

ben de gazinocular kralı seni keşfedecek diye düşünmüştüm :roflol:

ayy çok iğrenc otesi bi anım geldi aklımaa yaa... yemek yıyorsanız yemeyı kesın lütfen ;-)

ortakula gıderken çok sık hasta olurdum ve çok zor atlatırdım.allahım burnuma mendıl yetısremezdım yani :)))
birgun sınav olcaz iyi guzel çalıştım dersıme ama burnum deli gibi akıo peceteleri bitiridim tabı.mıllet yazmak için yarıs yapar bende burnum akmasın die caba sarfediomm...
3.soruda filanım artık burnumun akmasına engel olamıyorum (neysekı en arkadakı sıradaydım benı goren yoktu) çok afedersiniz şümüğüm bi aktı .. Şaaappp die bi yapıştı yazılı kagıdının ustunee felakett :)) :roflol: :roflol: yanımda pecetemde yok ,kagıdı nerde bulcam o anda ,bide sınıfa rezil olmak var :roflol: :))) artık ceketıme sıldırmıstım :roflol: :roflol: ascık yesıllıkler kalmıstı ama napem benden bukadar hahahaha :))) sonra yazılıya devam etmıstım :roflol: :roflol:

bende bi keresind arkdaşlarla dışarı çıktık daha orta birde işte böyle

gidiyoruz benim nasıl tuvaletim var arkadaşlar nasıl ısrarcı tuvalete gitmeme konusunda çıktık yola

ben altıma ettim edicem caddenin ortasında wc wc diye bağırışımı görmeniz lazımdı herkes yerlerde

ben daha wc wc wc wc....delikafadulden

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bizde dugunden çıkmıstık orda nedense gırmemıstım eve gelene kadar çok sıkmıstım ama işte asansorden ınıcezz taamm ben şıııııııırrr dieee yapmıstımm delikafadulden annem çok kızmıstı kaydirigubbakcemile3 ustumu değiştirdikten sonra asansorude yıkamıstım delikafadulden kaydirigubbakcemile3

abba koptummm asansör ha annende kapıya kadar tuttu daha tutamadı demiştir:roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…