Hi bu kadar utanmamtm....

ewet guzıde topık uyelerı gunduz tekrar kusagı acılmıstır.bılgınıze on safları bos bırakımıalım dolduralım lutfen.
NOT:bu tekrarlar okumayan gormeyen atlayanlara gelsın.duymadan gormeyene soylesın garıkk.hadee bakem.
2.not:gecede gece tekrar bolumu acılacaktır uzulmeyın goremedım okuyamadım dıeee.ama GECE TARIFESI ACILACAKTIR.BILGINIZEEEEE.............
:roflol: :roflol:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

Kızlar yaa muhabbete cevırmeyelım topiği.hadı yazın bakalım nerde utandık nerde rezıl olduk yerimseniben

SıLELı canım çevirmeyelimde herkes yazsın hayatımız da ne kadar varsa yazıoruz sizde yazın

muhabbete dönmesina.s

şimdi biz fastayken eşim bana fransızca öğretsın benı gezdırsın ben sıkılmıyım dıye bi kızcagız la anlaşmış zamanla kızla kanka olduk gıbı o az türkçe öğrenmiş şirkette neyse bi gun biz onla gır gır sanata koptuk ogun neyse eşim aradı ergın dıye bı arkadaşı bıze gelcekmiş bende kıza kızın adı hamıde ergin gelıcekmiş dedim oda selam söle dedi az çocuktan hoşlanıyoda neyse ben onla asansörde tamama sen ergın selam falan deken asansörün kapıyı bi açtım ergın bizim evın kapısından bize hoşgeldın dıyo.. tabi bizde asansörden bi inişimiz var gır gır samata kızın ergıne bı bakısı vardı görmenız lazım bende rezıl olsum bide elimdekı maydonozla bi sure ergine bakıp ergın maydonoz deyıp maydonozu uzat mam mıı sefımın eşine bak ne hallere düşmuş misali neyse ben hemen toparlandım kızda arar toper eve gitti meger biz marketteyken onlar gelmiş ergın benı kapıda karsılamk istemişş süpriz olsun dıye ama bizim o halımız ona süpriz olmuştu..... tabi kızın ondan hoşlandıgınıda çaktı ama bişey demendii...

Ben geldimm napıonuz bakemm:içelim:

Amma çok yazmışınız yha.O kadar çok sayfayı arka arkaya okudum kriz geçiriodum az dahasırnaşık şey

Eveeett başlıyım ben bi taneyle
Dersanedeyim işte sıra arkadaşım traş olup gelmiş.Parlamış yane-tatlicadiarzu- Bende dayanamadım ay ne tatlı omuşsun sen öle bıcı bıcı die sevip yanaklarını mıncıklamaya başladım..Alahım yha etrafta bi sessizlik döndüm herkes bakıo..Nan manyak kazık kadar kızsın..23 yaşındaki eşşek kadar olmış çocuu nie mıncıklıyon..rezil olmuştum etrafasırnaşık şey Ama napıyım çok severim ben insanları yha :1hug:

Bi tane daha vardı ama puff en utandıım andı :roflol: ama anlatmakta kararsızım:çok üzgünüm:

:roflol: :roflol:
Kızlar yaa muhabbete cevırmeyelım topiği.hadı yazın bakalım nerde utandık nerde rezıl olduk yerimseniben
sileli cıkcıkcık olmuyor ama armut piş ağzıma düş ne ölee bakeem :mymeka: :mymeka: senıde alalım sahneye hihoyyyt komık anılarımızıda anlatalım,anılarımıza yorumda yapalım sonracımaaa guncel konulardanda bahsedeliimmmm kaydirigubbakcemile5 kaydirigubbakcemile5 topişin basında illakı anı olcak tek yazmıyor sonucta
anaaamm ben ölee sıkıyaa filan gelemeeem hem ne ölee sankım disipline tabii tutulcazz kötükedihüso kaydirigubbakcemile
ikicik sen yazıverde bize ilham olsan ne var sanki :dilcikar: :dilcikar:
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

Tamam tamam yazıyoruz

Lise birdeyim.Bılgısayar odasına ızınıyoruz paso,bölümümüz bılgısayar programcılığı tabı.Kankımle bır hafta önceden zar zor ızın almışız,hoparlor getırdık,muzık dınlıcez.hihoyyyt

O gunde hoca bı sistem yapmış,o odada bulunan butun bılgısayarlarla msn gıbı konusabılıyoruz.

kodlar var,masa 05 masan 15 masa 1 dıye.kıme kısmına masayı yazıyoz altınada ne ıstıyosak

Bizde kankıyle taktik hoparloru pisipisikopatım şarkısını dınlıyoz,yenı cıkmış ozamanlar.bı yandanda yazısıyoz odadakılerle.neysem bıara hocamız masa 5 dedı,bız kalktık ayağa,tamam oturun dedı :uhm:

nan dedım kızsana sunun sesını,hoca kızıyo.

zaman gectı hoca yıne masa 5 dedı,kalktık yıne oturduk,nan dıyorum mal kıs sunu hoca kızıyo.

tabı hocamız 23 24 yasında erkek ve yenı mezun olmuş,stajını yapıyo bızım okulda,dah askere bılem gıtmemiş,herkes aşık :sm_cool:

bızde şarkı sözlerını yazıyoruz,gönderıyoruz,hocanın taklıdını yazıyoruz,hiiiiiiişşttt aalooooooo... tostumu yedım beklıyorum yazıyoruz fılan.. sırnaşık şey

ama bız server dıye bırıne gönderıyoruz.yazamıyoruz başka kullanıcı kodu.nyse cokta onemlı değil,artık ne demekse server,bılmıyoruzda lülülülülülü

Hoca dayanamayıp,masa 5 topla hoparloru cık yukarı dedı,nan dıyorum senın yüzünden,dedım sana kıs sesını dıye,rezzıl olduk dıyorum.nyse bız toparlanırken arkadasın bıtanesı hocam dedı sızede göndermek ıstıyoruz,sızın kodunuz ne? hoca server dıyınce anaamm dedım kanka arkadna bakmadan cık yukarı :mymeka: rezıl olmuştuk hocaya,dalga gectıgımızemı yanalım dersten kovuldugumuza mı. :içelim:

Sileli :roflol::roflol: server neymiş iyi öğrenmişsin kaydirigubbakcemile3
Az önce başıma gelen seyi anlatıyorum.
Telefon caldı müdürlerden biri arıyo.
Neyse bişey sordu konuştuk iyi calışmalar dedi bende sizede iyi çalışmalar ÖPTÜM dedim kapattım :1ninca:
Uleeenn elin herifini niye öptüm ki ben -tatlicadiarzu- rezillik yaa laelaelaelaelae

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
Rep veriyorum ama yeniyim ya puanım fasla deil :roflol:

Allahımm, yha yorum bile komik:roflol:
Bide topiş koptum cicim yhasırnaşık şey

:roflol::roflol::roflol::roflol:

Son düzenleme:

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

onu bende yaptım müşteri hizmetlerini aradım kapatırken tamam hadi görüşürüz

gene dedim:roflol: nerde görüşceksek:roflol:

Birgünde ilkokuldayım ozamanlar.bızım okulun bahcesının ıcınde özürlüler okuluda vardı,bız dersteyken onlar tenefuse cıkıyodu,onlar dersteyken bız...

Nyse,bızım okulunda tuvaletlerı bozuk,çalışmıyo,bıde sıkıştım kaydirigubbakcemile

hocamız,özürlüler okuluna gıt dedı,küçüğüm daha korkuyorum onlardanda.neyse gıttım okula gırdım tuvalete ama korkudan gelmıyoki kaydirigubbakcemile3

yapamadan cıktım,sonrada altıma tabı delikafadulden

müdür yardımcısının odasına ındırmışlerdı benı annemı aratmak ıcın,yanımda havalı bı kızla.annemde komsuya gıttı o gun bılıyorum,numarasını ıstedıler,ezbere bıldıgım numarayı yanlış söyleıdm o gun.tabı cep telefonu fılan yok ozamanlar

numara yanlış olunca annemı arayamdılar tabı,bırde önlüğüm ıslak dıye,müdür yardımcısı sandalyeye oturtmamıştı benı,cok utanmıştım :teselli:

sileli çok tşkler anlatıgın için a.s. a.s.
fena rezil olmussun kıss :roflol: :roflol:

efenimm benımde aklıma geldi şimdi :)
şimdi benım alyansım çok kalın olduna yaz kıs parmagımda yaa malum terlıyoss filan benım parmak hamlıoo bölee garip bişi oluooo... bidee piss kokuoo sankım 2haftalık ayaktan çıkmayan corap gibi :)))

bende bıgun aşkımla oturuyos .. dedımkı
-ayy bebegim parmagım çok guzel kokuyor bak ,altından olsa gerek dedim
oda tmm bakayım dedi parmagımı burnuna dayamasıyla öğğğ iğrencc kokuooo bu neee böleee dedi :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
hatta ayak gibi kokuo deyımınıde kendılerı buldu :roflol: :roflol: :roflol:

bi dene deeee bendennnnn
lise 1. sınıf ders boş dışarı çıktık bi kız arkadaşımla
yolda o gün derse girmeyen bi arkadaşımızdla karşılaştık
kızlar dedi size bişey vercemm.. cebinden minicik bi şişe çıkardı .. dedi bu koku bombası derste patlatın ders kaynar dedi
bizde bi hocaya uyuz oluyoz onun dersinde patlatalım dedikk
neyse arkadaşım aldı minik şişeyiii koydu öğretmen masasının altınaaa bi bıraktıı masayıı BOMMMM....delikafaduldendelikafadulden
sınıfta bi koku bi kokuuu... sankim hep beraberr yapmışızzzz :roflol::roflol:
yav lağım çukuru daha temiz kokar arkadaşlar o derece yanii :1shok:
olayı benden ve arkadaşımdan başka bilende yokk
herkes kim yaptı bunu yaaa osu..uk gibi kokuyo kim yaptı yaaa deyip birbirlerine bakıyolarr kaydirigubbakcemile3
biz gülmektenn sesimizi çıkaramıyoz tabii.. yavaş yavaş millet dışarı atmaya başladı kendini sınıfta duramıyoz.. bizim sınıf boşaldıı tamamen sonra bi baktık yan sınıftaa boşaldı karşı sınıftaa...:lepi:
bu ne koku yaaa deyip duruyo millett.. kim bunu yaptı yaa heyy maşallahh diyolar kaydirigubbakcemile3
en sonunda müdür yardımcısıda çıktıı dışarıı
kim yaptıı bunu kimmmmmmm deyip duruyoo :mymeka:
sanki biz çıkacaz ortaya örtmeni ben yaptımm diycezzdee
hain kadın soktu bizi içerdi o kokuda ders yaptırdı bize yaffff klava:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…