Hi bu kadar utanmamtm....

ahah senin güreş mevzusu da çok iyiymiş kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

yaklasık 30-35 basamaktan oluşan merdivenin 5 yada 6. basamağında ayağım takıldı..
eli elimdeydi ..
ben kaykılmaya başladım..
oda kaykılmaya başladı..
erkek ya bok yedirmicek kendine ..
el ele tutuşaraktan..
popişlerimizin üserinden..
kaykıla kaykıla..
seke seke..
indik merdivenlerden ..
sen hep böyle misin dedi ..
nası yani dedim ..
sustu..:)))

sarissa ayy çok rezilmiş durumunn :roflol:

gerçi benim ki daha beter :roflol:
2 sene önce yazın kadıköyde mustafa sandalın konseri vardı. kuzenlerle oraya gitmiştik. regldim ve en tehlieli günümdü.
konser boyunca hopladık zıpladık ben farkettim arkaya geçtiğini hemen hırkamı belime bağladım. konserden sonra otobüse bindik ve ben çok fazla bişe yoktur diye oturdum çünkü kuzenler baktı bişe görememişti. neyse inmek içn ayağa bi kalktım koltukta leke varr. hemen çantamı koydum kimse görmesin diye. otobüs kapıyı çar açmazda fırladım. indikten sonra arkaya baktım biri yerime oturmak üzereydi((

size 2 tane rezil olayımı anlatayım hemen...

1. lısede tuvalletten korıdora cıktıgımda kıyamet kopmuştu, nedeni ise, etegım kıloduma sıkışmış benım malzeme tabak gıbı açıkta kalmış. Allahtan tayt kadar kalın musz corap vardı bacaklarımda. yoksa erkekler bu manzarayı yıllarca unutamayacaklardı

2. bu yaz yolda ciğ köfte durum yerken tökezleyip düştüm. butun ciğköfteler burun delıklerıme gırdı. Annem gulmekten altına kaçıracaktı, butun gece burnum yandı. :1no2:

Çok komik ya çok güldüm :))

ha şimdı aklıma geldı ; kıbrısta okuyordum o donem, annem evden gıderken dunya kadar yemeklık yapar ev arkadaşlarıma gönderırdı. şekerpare tatlısı yapmış, dıkkatlı götur dedı. bende uçakta yukarı koydum dokulmesın dıye. yanıma klas bır ıngılız amca oturdu. arada konuştuk, konuşurken ne göreyım amca çeketını ortamızda kı boş koltuga koymuştu, uzerıne şıp şıp şerbetler damlıyor. başımdan aşagıya kaynar sular ındı. hemen baktım yukarısı göl olmuş herkesın bavulları şerbetli. ınınceye kadar plan yaptım, uçak durur durmaz şekerpareyı orda bırakıp kaçtım. vallah bılseler benım oldugu odedırlerdı herşeyın parasını.ıyı kaçtımmm :lepi:

:roflol::roflol::roflol: plan süpermiş

Buna bayıldım funndya.....
:roflol::roflol::roflol:

**ortaokula giderken malum boyum sırık oldune en arkada oturuyorum ,ingilizce dersıdeydık.en yakın arkadasımın boyu kısa ama garıbım benle bir oturmak için oda en sondaydı ..
neyse tahtaya yazılanları goremıyorz kafalarımız bi saga bi sola hareket ederkeeennn.. biz aynı anda dısaa ve aynı anda ıcee cekmısız kafaları sonra buyuk birr DANNNN sesi geldi ve acayip bi acı.. :))) kafay kafaya tokusmustukk.. kendı kendımıze gulmeye basladık hoca bi anlam veremedi için kızmıstı bize dersi dagıtmayın die :)) ayy çok komktı yaa :roflol: :roflol:

bende bi kere kafamı tokuşturmuştum yemin ederim çizgi filmlerdeki gibi o yıldızları gördüm :roflol:

Son düzenleme:
çok güldümm kıslar ya çok komikti hepsi bende anlatayım bitane

bigün babamın amcası vefat etmiş oraya gittik kusenim de bole olaylarda çok etkilenio başladı ağlamaya ama nasıl ağlıo ne yapsak die düşünürken yengem diğer kusenimle beraber onu dışarı çıkartıp hava aldırmamızı soledi nese çıktık dışarı sakinleştirmeye çalışıorus bis bunu o sırada kusenim tam cadde kenarında ordada eğri duran bi ağaç varmış tabi bis görmüorus kusenimi sakinleştirmek için tam bişeyler soluodki kusenim ağaca bi tosladı o ağlayan kusenim ve ben yerlerde yatıorus ya ...

bitane daha anlatayım ben küçüğüm o zamanlar bole 7 yaşlarında fln kurban bayramı kurban kescez ama babannemin balkonuna bağlamışlar 2 koyunu bisde annemle içerde salonda oturuoruz ama benim yüzüm kapıya dönük deil o sırada annem arkama bole tuhaf tuhaf bakıo ben bi baktım arkada bi tane koyun pipni çözmüş duruo bise bakıo bende çokk korktum başladım kaçmaya evin içinde masanın etrafında dönüorum koyunda benim arkamdan dolanıo en son dayanamayıp annemin kucağına atladım sonra tabi korkumu geçirmem için yapmadıkları bişey kalmadı..

kızlarr bitanede ben anlatayım sizeee
bundan 1 yıl önce eşimle yeni nişanlıyım
annemle alışverişten dönerken eşimin çalıştığı dükkanın karşısından geçiyoruz
yandan yandan çaktırmadan sevdiceğimi görmek için bakıyorumm
o anda nasıl olduysa ayağım bir tökezledi ve ben koskoca işlek caddede
yere yuvarlandımmm ve çaktırmadan baktığım nişanlımda beni gördü
o kadar çok utandımki iki gün telefonlarına bile çıkamadımm..

:roflol: ama hiç çaktırmamişsın yani helal olsun.....

hepiniz muhteşemsiniz kızlar...:roflol::roflol:

vakti zamanında bulundugum bir şehrin güzel mi güzel köylerinin birinde oturan arkadaslarımın yanına gittim...alkisalkisalkis

beni cok iyi agırladılar falan cıktık dışarı laylaylommm.. ohh ne güzel keyifler kıyak..
fırlamalık yapcazya.. cıkalım insaata 2.kattan atlayalım dediler:1shok:.. varmısın? varım!delikafadulden
ee mübarek erkek cocugumusun otur ip atla evcilik oyna yok..gamyoncuiremsu
bunlar kıkır kıkır gülüo..CADIARZU
hayırdır neyiniz var diyrorum uçuşa hazırlanıyoruz diolar.. bak sen !!
dedim en son atlim ben korkarım.. bide soruyorum asagısı çimlikmi betonmu..:uhm: korkudan bakamıyorum ki atlayacagımız yere.. arka tarafta biyere atlicakmısız.. ee düşcegimiz yeri bilelim demi kafa göz mü yarılcak iskeletmi kırılcak.. ona göre şahadet edip atlayayım...:roflol:
1. atladı : aaaaaaaaaaaaaaaaaa diye bises..:1shok:
2. atladı: aaaaaaaaaaaaaaa diye bises:1shok:
3.atladı: aaaaaaaaaaaaaaa diye bi ses:1shok:..
ama zevk alır gibi cıkıyo ses Allah AllahCADIARZU
başladım şahadet getirmeye:a015:... yav kacsam kacamıyorum erkeklige bişey sürdürmemek deyimi vardır ya.. al onu bana uygula.. ben bişey sürdüremiyorum.. bide benim canıma okurlar..
dua okuya okuya koştum gözümü kapattım atladım:a015:...
Allahım burası cennetmi cehennemi yoksa arada biyermi derken gözümü acmamla burnuma tezek kokularının gelmesi bir oldu:roflol:...
meger onlar atlamış numarası yapıp 1. katın balkonuna gecmişler bende tezeklerin üstüne..:roflol::roflol:
agzım burnum tezek .. üstüm basım tezek..delikafadulden
tesellim ise tezeklerin daha cıvık olmamasısırnaşık şey.. allahtan katıymış birazz :roflol:..
eve dönerken minübüste yaşlı dede ve ninelerimin bana bakışlarını içten içe söylenmelerini unutamıyorum..
işin garibi okulumuzun nadide yakışıklılarından bir grupta otogarda indigim minübüsün orada başka bir minübüsü bekliyorlarmış.. tam rezillik..delikafadulden:roflol:

ayy cok acımasızca ama yaa arkadaslarnın yaptıgıda cok komık ama ayıp demı olurmu hıc pıslıgın ıcıne arkadaslarının atlamasına goz yummak zemın hazırlamak ayy ben olsam kolay affetmezdım heralde arkadaslarımı kaydirigubbakcemile3

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…