Hi bu kadar utanmamtm....

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :roflol::roflol:

öncelıkle yaww site çookk yavass. buraya yazmak için 10 defa X e basıp sonra yenıden gırıs yapmak durumunda kalıyorum..sizinde ölee oluomuuki ?

sinekscim demek ilk delirme belirtileri bizde goruldu :roflol: :roflol:
amaann kısslarrr .. aklınıza mukayyet olun yerimseniben -tatlicadiarzu-

hasarı kedi bozuk arabaa anamm dusunemıyom .. bin nasihat bir musubet olmus sızınkısı a.s yerimseniben :roflol: :roflol:

sevgilimle ilk aylarımız.. dedim gel senle bi oyun oynayalım...:asigim:
hadi oynayalım..
dedimki ben koşcam koşcam sende beni kucagına alcan döndürcen..

hani türkfilmelrindeki gibi.:asigim:.
bunun kafaya pek yatmadıbenneyaptımki ama ısrarlı bir bayanın karsında hayır diyebilirmikaydirigubbakcemile3

bu evin içinde oluyo..
koştum koştum.. bu beni kucakladı döndürüyo.. benden mutlusu yok..kaydirigubbakcemile
ben koşuyorum o döndürüyo.hihoyyyt.

ee artık bi yere kadar adam sıkılır.. yeter dedi.benneyaptımki..
ben hala deli gibi bi daha bidahadelikafadulden..
koştum koştum tam atlıcam bi çekildi ben yere kapaklandım..kafamda saksıya carptı:roflol:..
başladım yine zırlamaya... "aaaaaaaaaa aaaaaaaa:ecrin_bebek:"
"nan yeter atla döndür atla döndür.. manyak oldum nan" diye hem beni azarlıyo hemde yarıla yarıla gülüo beyim..:roflol:

birilerinden rica etseydiniz de itip kenara alsalardı keşke:)
adamlar zaten bayan şoför diyince uzaklaşıyorlar
biz de böyle koz vermiş oluyoruz.

kızlar daha henuz ılk okula falan gıdıyorum bıde ben kucukken pek oturmayı sevmeyen cok hareketlı bı cocukdum halada sevmem oturmayı ya neyse ıste bıgun annemle gezmeye gıttık bı yere bı gun oncede annem bana cok ıstedıgım sıyah kot pantolonu aldı ama ne hevesle ıstedım neyse yenı yenı gııyındım onları ben evde duramadım dısarı cıkacam dedım annem yok falan dedı nede olsa gezmedeyız neyse zorla ızın alıp cıkdım dısarıya ben boyle ucu sıvrı korumalıklar olurya apartmanların cevresınde onun uzerıne cıkdım bırden ayagım kaydı ve ben pantolunun pacasından oraya asılı kaldım tepe ustu yanı baska tarafıma da gırebılırdı ayy allahdan cevrede bı kac kısı var benı kurtardı ama nasıl bagrıyorum ben kafamda da eyvahh annem benı oldurecek pantolon yırtıldıysa dıyorum neysekı pacasında koca bı delık vardı kıvırdım eve gıdene kadar saklamaya calısdım annemden cokda uzulmustum yenı oldugu ıcın senağlama ama o asılı halım tam resımlıkdı kız basına ne ısın var demırlerın uzerınde demıdelikafaduldenkaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

oldum gulmekten yaaa Allah da seni guldursun

kaydirigubbakcemile3
ilahi sineks!
bulmuş nazı geçecek çocuğu fırıldak gibi döndürüyor.

haşarı kedi.. bu arkadasına bayıldımm bayıldım.... =) abba evet bendede habire hata veriyo...

sineks sevgılın sen gibi hatunu bulmusta bunuooo heeee... heran adrenalın daa ne isterr bılmem :roflol: :roflol:
bu erkekleri annamak zorrr anacımm zoorr

kaydirigubbakcemile3
ilahi sineks!
bulmuş nazı geçecek çocuğu fırıldak gibi döndürüyor.

kaydirigubbakcemile walla billa biraz öle sanki:asigim:sırnaşık şey
sineks sevgılın sen gibi hatunu bulmusta bunuooo heeee... heran adrenalın daa ne isterr bılmem :roflol: :roflol:
bu erkekleri annamak zorrr anacımm zoorr
:roflol: bide beni cok hanım hanımcık bi kız olarak görmüş begenmiş.. hala kurtulamıyo adam..:roflol: efkarı aşkından buyuktur eminim..:roflol:

bu vukuat da kardeşimin küçüklüğünden...
annemle babam evde bütçe tartışmasına girmişler yok bu ay çok açıldık dikkat edelim vs.. kardeşim de 4-5 yaşlarında duymuş bunları.
neyse o gün annemin altın günü var asortik arkadaşlarıyla. yani aile mevzularını bilmezler haha hoho güzel sohbetler falan. herkeste kontrollü davranışlar. bilirsiniz işte...
bir an bir sessizlik oldu kardeşim en küçük emrah bakışını atarak bizim 400 lira borcumuz var dedi:roflol::roflol::roflol: teyzelerden bitanesi de teselli etme üzülme yavrum ödersiniz dedi:roflol::roflol::roflol:

Allh seni netmesin emiiiii kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
ay sorma valla canim.bazen saskinliklarim tutuyo öyle
kanaryaaaaaaaaaa haşarıKediiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii yaaaaaaaaaa valla ölücemmmmmm:roflol:
bende öyle canim.devam durmak yok.abbacim ikimizde camurun tadina bakmisiz yani.kiz esini 32 ye mi bindirdiydin.Allah davul etmesin seni.cocugu yenikentemi götürecektin yani.eger yanilmiyorsam 32 yenikente gidiyordu..

aşkım bana araba kullanma derslerı verıyor.. bense onun son sabırlarını zorluyodum emındım bunaa !!! :roflol: :roflol:
bi gun bizim sitede gece surus derslerıne çıktık aşkımla.ama habıre direktifler verıyor (bende hiç sevmem emrivaki bişey yapmayı,nefret ederım) mecburen yerıne getırıyorum filan.. :)) ara sokakta borumu ne dosemısler bende artık o sokaga gırmıs bulundum.. goruncede durdum dahası arabayı stop ettırdım :roflol: arkadan araba geldı duuuutt duuuutt yapoorr bende kafamı çıkarttım camdan burası çıkmaz baska yerden gidin diyorum filan ama bizz hala ordayızz...
sonra jeep biri geldi duuutt duuutt arkamdan.. bende zaten panık olmusum arabayı calıstırmaya çalısıyorum :)) jeep sag sol yaparak yanıma geldı ilerlerdi yolun kapalı oldugunu gorunce gerı gelıp yanımdan tekrar gectı baska yola sapıp gıttı..ben hala daha arabayı çalıştırmakla mesgulum :roflol: :roflol: çalıştıgımız arabada eskı bu arada.. ısıkları filan baska biyerden yanıyor bende bılmıyordum ole doldunu neyse..
benımkısı dedi ac kaportayı ben bakacam motora neden bole oluo die.. tmm dedim açtım bakıo işte.. dıo gaza bas basıyom çek dıo çekıyorum filan.. :))
arabayı tam açlıştırıyoruz aşkım havalara ucarkene ben kontagı kapatıyorum :roflol: :roflol: cunku ıbre kısmını goremiyordum oyuzdende kontagı kapatmam gerektı :roflol: benımkısı kuplere bınıyorr ama nasıll kopuruyor.. :))
sonra yer değişmeye karar verdık :)) nihayet arabayı çalıştırıp eve gerı donmustuk :roflol: :roflol:

:roflol: hasarı kedii valal kucukten al haberı olmus senınkısı :)))

benımde dayımın oğlu var , 3yasında okumayı soktu filan zeki yane dedemde her seferinde alır gunluk gazteleri oku evladım der.. S..de okumaya baslar .. neyse bi gun annesine demıs;
-anne senın şu gıdayı daha çok yemen gerek.. CADIARZU
yengem;
nedenki demıs şaşkın şaşkın kafamçokkarıştı
S..de bilgic bilgic ;
-cunku gazetede okudum , onu yersen +18 (sansurlu oldu az ,malum konu kılıtlenmesın :roflol: ) daha fazla olur demıs delikafadulden delikafadulden
yengemde bu cevap karsısında afallamıs ne diceenı bılememıs kafamçokkarıştı kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
-biz her poku okumu dedık bidaha duymayacam senın agzından boyle seyler diyip ascık pataklamıs kaydirigubbakcemile kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

evet cicim 32yenıkente gidiyor doru hatırlıyosun :)) anaamm ne bılım heyecan tavan yapmıstı bende ozaman :roflol:

bigün töbeler töbesi... bi bahceyegirdik erik calıcaz agactan..
3kız yine..
bahceye girdik sessizce.. ödümüz patlıyo. karar verdik ben cıkıcam agaca...
onlar asagıda toplicaklar benim attıklarımı..
cıktım agaca.. onlar asagıda..
bir anda evden yaşlı bir kadın cıktı.. bagıra bagıra elindede terlik nasıl koşuyo..
"iblisin bişeyleri iblisin bişeyleri" diye.. "(bizim hösstük bile daha insaflı)"
bunlar bastı kaçtı ben agacta yukarda:1shok:.. gık sesim cıkmıyo:1shok:.. dondum kaldım.. dal kıpırdatmıyorum.benneyaptımki.
kadında kafasını kaldırıp yukarı bakmıyo.kaydirigubbakcemile3.
kadın nasıl söyleniyo nasıl söyleniyo.:roflol:.
kadın bahcede bişeyler yapıo ben hala agactakafamçokkarıştı:roflol:..

nan kimse görmezmi:roflol:..
yok kimse görmüyodelikafadulden.. bende kıcıma güvenip inemiyorum..
bekle bekle.. kadın hala bahcede.. içeri giriyo giirmesiyle cıkması bir oluyo
allahım kaldım orda.. aglıcam artık:çok üzgünüm:.. aglamayada korkuyorum:roflol:.

nasıl sıkıstım korkudan tuvaletim geldibenneyaptımki
kollarım ayaklarım mahvoldu.tutamıcamda tuvaletimi artık bayılcamkafamçokkarıştı..

ya altıma kacırcam yada asagı atlıcam yada bilmiyorum...
derken kadın cıktı gitti..
bende indim ama nasıl kacıyorumdelikafadulden.. sanki her dakka biri enselicek beni sanki "iblisin bişeyleri" direk..
:roflol:

ahh ahha ne bu senden cektigi adamın...:roflol::roflol:

benim öğrenciliğim ankarada geçti.
sonra birkaç yıl daha kaldım.
moral olarak çökmüş olduğum bir dönemdi.
kuzenim gezdireyim diye arkadaşıyla geldi.
ben de 7. caddeye götürücem.
metrodan indik yürüyoruz.
her zaman gittiğim yeri bulamadım iyi mi?
sanki koskoca cadde saklanmış bir yerlere:)
bilmiyorlar nasılsa bir yeri gmösterip burası diye kandırayım dedim:)
bu sefer de bunun için mi getirdin bizi diyecekler.
geri döndük kaydirigubbakcemile3

oy sineks öldüreceksin sen beni...
çok yaşa e mi:)

ay kızlar ayakkabıcıya gittim babaannemde var yanımda

işte adamdan daha önce bi kaç kez ayakkabı almıştık böle babanemle konuşuyo işte adam

dediki sizin oranın nesi meşhur babanemde balı çok iyidir dedi..

bende ayakkabı deniyorum sonra adam dediki işte gelirken bal getirin (meğer devamında parasını veryim

dicekmiş) ben dan diye devamını dinlemeden.. sen bana ayakkabıları bedava veriyomusun ki

diye bi çıkıştım adama..

adam ben bedava demedim demesiyle ben saf saf şaka yaptım demeye

çalışıyorum ama nasıl yerin dibine girdim görmeyin kime kızdıysamdelikafadulden

:roflol::roflol::roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…