Hi bu kadar utanmamtm....

al benden de o kadar.

ayy gözümde canlandırdım da
kapıya sıkışmış iki süslü hatum :roflol:
çok hoş yaa

annem acelecidir biraz normalde dışarı çıktıktan sonra anne napıyosun ya diye söylenirdim ama bu sefer öyle rezil bir duruma düştük ki kelimeler kifayetsiz kaldı ben de başladım gülmeye:roflol:

Sineks gülmekten devreler karıştı sanırım:)
algı zayıfladı.
ben açıklayayım.
akşam 9 yaa normelde "iyi akşamlar" denir.
ayça "iyi günler" diyince karşı taraf düzeltiyormuş

delikafaduldendelikafadulden ben böle sineks oldummmmm :roflol:

ya kusura bakmada ben anlamadım bunu ya....:uhm:

yani şimdi ben akşam 8 9 gibi bi yeri aradığımda iyi akşamlar demem gerekıo yaa. bende neden heyecan yapıosam o heyecanla iyi gunler diorum.. karşımdakilerde ille beni bozcaklar ya onlarda bana hep iyi akşamlar hanımefendi buyrun die cvp verrler.. bilmem bu sefer anlatabildimmi?? :nazar:

ayy kısslarrr gül güll öldüm valla.. annemde bana tip tip bakıo delirimi naptı bu kıss die :roflol: :roflol:

** bende ilkokul 5teydım sanırım.okulla evın arası bayagı bi uzaktı . bi gun hava kotuydu bende çok sıkısmıstım acilen wc gitmem gerekti.. normal yol çok uzun geldi gözüme bende kestırmeden patıkadan gıtmeye karar verdım :))) bayır asagıyaydı birazcık.. asagıya dogru inerken ayagım taşa takılıp çamurun ıcıne dusmustum yuzustuu felaket otesiii yaa :roflol: :roflol: gozumu acamadım yaww camurdan :roflol: :roflol: eve korka korka gitmiştim ee malum annem kızacaktı.. vee kızdıda :roflol: :roflol:

** bikere annemle teyzeme gıtmstık,teyzem makyaj malzemeleri almıs filan bize gosterdı bende hemencık deneme yaptım gozume surdum,sonra annemde surdu gozune filan.. aksam 9gibi eve donmek için mınıbuse bındık .. millet tiptip bakıo ama bız anlam veremıyoruz :)) sonra asansore bındık eve çıkıcaz.. annem;
- hahaha :roflol: :roflol: kızım bu ne halin tek gozunu boyamıssın diğer gozunu nıe boyamadın hahaha rezil oldun hahaha...
bende ınanamadım ve asansorun aynasındn baktım gozume gercekten oyle yapmısım yaww resill olmusum :roflol: :roflol:
anneme baktım oda tek gozunu boyamıs sadece :roflol: :roflol: tek ben değil bak sende rezil oldum demiştim :))) eve geldıkten sonra farkettık durumu :))))

ana-kız süpersinizzzz yaaaadelikafadulden alkisalkisalkis alkisalkisalkis

benden de bir tane daha:

araba kullanmayı yeni öğreniyordum.
korka korka çıkıyorum trafiğe.
ama öyle korkup kasıyorum ki kendimi arabadan inince
bi yerlerim tutulmuş oluyor.
bir işi de korkarak yapınca kesin hata yaparsın ya.
ablam tatile geldi beraber çarşıya gidiyoruz.
trafiğin en ypğun olduğu yerde kırmızı ışıkta durdum ben.
en öndeyim
arkamda da uzuzun bir konvoy.
yeşil ışık yandı ama ben kalkamıyorum :roflol: :roflol:
arkadan kornalar filan.
iyice panik oldum tabiii.
trafik soldan sürekli akıyor.
ben sağ tarafı tıkamış durumdayım.
veeee
tekrar kızmızı ışık yandııı :roflol: :roflol:
allahım bütün şehre rezil olmuştum :eek:

yani şimdi ben akşam 8 9 gibi bi yeri aradığımda iyi akşamlar demem gerekıo yaa. bende neden heyecan yapıosam o heyecanla iyi gunler diorum.. karşımdakilerde ille beni bozcaklar ya onlarda bana hep iyi akşamlar hanımefendi buyrun die cvp verrler.. bilmem bu sefer anlatabildimmi?? :nazar:
:roflol::roflol: saol bacııııı benimçç ben artık doldum tasıyorummm ondan anlayamıyorum biliomusunn :roflol:
sineks ben sormuştm gerçekmisin diye :)))))
ondan dedimhayatım..
gel gör beni beni
bu topik neyledi.......sırnaşık şey:roflol: :roflol:

yeni bir akım yaratmıssınız kısss:)
:roflol: ayy hiç aklıma gelmezdi.. hemde ne yenı akım :roflol: :roflol:
Abbaaaa yapmaaaaaaaaaaaaa:roflol:
sarissa allah ne muradın varsa versin hayatım.. sayende yıkıldım öldüm yarıldım koptum.... bu topik nerelerdeymişşşş
kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
bi kerede eşimle nişanlıyken yanıma gelmişti bende ona hadi gel kemer altına gidelim deim.. atladık trene kemer altına gitcez.. tabii trende ormantik ormantik gittik biz.. trenden indik 2 yol var önumuzde birinden daha yakın gidilıodur ama hangisi saf saf yollara bakıom ogune kadarda hiç trenle gitmedim ogun mecbur haldim aşkım hadi ama nerden gitçez dedi bende hiç bozuntuya verrmıyım :jeyyar: dedim bu taraftan dedim.. meğerse o yoldan butun izmire gidiliomuş ama kemer altına gidene kadar :roflol: nese naptık ettik butun izmiri turladık ama bulduk kemer altını sonra işte bana bişiler aldı dönerken girmediğimiz yoldan çıktık.. aşkımda bana bak bu yoldan gitmemiz gerekiomuş sen bizi nerden göturdun demezmi ççbende ii oldu gezdik işte dedim ama utanmıştımm :))
kıss aycaa bende bunu çok yapıyorum :)) kaybolsakta asla demıyorum :roflol: :roflol:
ana-kız süpersinizzzz yaaaadelikafadulden alkisalkisalkis alkisalkisalkis
süperr ikili olmusuzzda haberımız yokmus :roflol: nese tek değildim enazından -tek tesellım- kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
benden de bir tane daha:

en öndeyim
arkadan kornalar filan.
veeee

alkisalkisalkis kaydirigubbakcemile3 kıss bende doner yerde takılmıstım cevreyolunda :roflol: tırlar korna çalar uyusslarr maksat panık yaptırtmak için valla :eek:klava:

bana da oldu öyle arkamda kamyon vardı ter bastı aaba istop etti :)
bırakıp kaççaktım :eek:

haşarı kedii süpersın canım şakşakşak alkıslar sana ;-)
kanaryamm bitanemm senden aklıma geldı zaten camura dustugum , aman sana bişey olmamıs en azından cukura dusmek kötü bişey :1hug: şakşakşak
aycaaaa..cicikiz.. efsanevi sineks... şakşakşakşakşak (buda benım alkısım :roflol: )
ayy isim unutkanlıgım var kusura bakmayın hee sarissa sımdı aklıma geldın kusura bakma canım a.s.
daha aklıma gelmeyenler harika gidiyorsunuzz...

hepinizii çokk sevıyorummm.... :içelim:

sarissa trafik demişken anlatmamak olmaz....

ehliyetteyim.. hocam cok kafa bi adam.. yaslıca hafif.:emir_bebek:.
bende cok relax.. ne işse...
hocam dedim.. bırakın ben sizi gezdireyim..
hadi bakalım dedi..delikafadulden
trafikteyiz.. kırmızı ışıkta.. yanımızda bi tane araba.. erkek sürüo genc bişey..sengözlerimebaksanab
hocam yarışalım mı bunla dedim...
yarışalım dedi..
onay alınmıştır..
yeşil yandı bizler bastık gaza.. nasıl basıyoruz.. aldım 4e vitesi.. bastıkca basıyom yolda:eek:
bu kız çıldırmış olmalıdelikafadulden... ama hocada gayet memnun halinden..:roflol:
bizim araba biraz eski oldugundan bende şaşırıyorum nasıl gectim cocugu diye.benneyaptımki.
hehehe eheheee diye gülüorum zevktenn..delikafadulden
cocuk altındaki arabayla bir bastıı bir gecti beni..
ben artık felegin cemberinden gectim döndüm bir daha gectim..
o sinirle hocaya "ya hep senin yüzünden.:kızgın:...hayal kırıklıgı yasadım" diye bagırıyorum..:roflol:
adam dumur.:1shok:.
"nan manyak" dese beni arabadan atsa yeri:roflol:
yok anam bende utanma.. bide tutmus adama "gidiyoruz bidaha gezdirmicem seni" diyorumbenneyaptımki.. adam dumur hala..:1shok: kim kimi gezdiriyosa:roflol:
ertesi calışmada baska arabaya verdi beni.:roflol::roflol:.

ayy sinekss :roflol: :roflol:
canım bende senın bolee yazdıklarını alıntı yapıcaaamda sana yazıcaamm..
diyorum bı kıss nıe hepsını tek tek ''font''lamıs :roflol: hepsini birden yapsaya filann... (senın alıntı kısmını beynım bı turlu ayırd edemedıde :roflol: :roflol: )
meger yazıların renklıymıs hepsı aynı renk değilmiş :roflol: :roflol:

lisede 1 nisan sakaları malumunuz.. bitane genc erkek hoca var adama gıcıgım:1closedeyes: (hocalarımın ellerinden öpüyorum gıcıgım derken yanlış anlaşılmasın)

sandalyeye uhu dökücem adam oturcak yapıscak falan diye hayal kuruyorumkaydirigubbakcemile

sınıftakilerde kendi halinde baska saka planları yapıyo..
döktüm 10 tüp uhu.kaydirigubbakcemile3.
yerime gectim.. sabızrsızlanıyorum.. gelsede ootursa diye.cokacimcoook.
kapı acıldı ben o anda yavaş çekimle gözlerim ışıl ışıl kapıdan girene bakıyorumdelikafadulden.. ve bir anda ne göreyim.:1no2:.
bizim tontik hocabenneyaptımki.. kadında bi şirindir anlatamam:asigim:.. hayatta kılına zarar gelsin istemem:icecream:.
hoca agır agır giriyo sınıfa.. ben ayaga kalkıyorum.:roflol:.
gözlerim doldu vallaha billaha:roflol:... kadın otursa aman allahım...benneyaptımki
hoca tam oturcak yerine... "hocaaaaaaaaaaaaaam" diye bagırdım...
hoca "ne oluyo evladım" dedi o kadife sesiyle..hihoyyyt
gittim hemen hocaın koluna yapıstım..
"hocam gelin sizle bişey konuscam" dedim.. kadını cıkarcam sınıftan yoksa acıklayamam ki:roflol:
"kızım dersten sonra" diyo..
"yok hocam olmaz":1no2:
"ne konuscan kızım" diyo..
ben basladım korkuyla karısık bir duyguyla aglamaya.. sınıf bana bakıyo.. ben "aaaaaaaaaasenağlama"
millet yarılıyo:roflol: ben "aaaaaaaaaauuusenağlama"
sonra ben aglamaktan konusamayınca millet anlattı durumu.. hocada kıcıma bi şaplak:eek:klava:...
" ahh seni seni" diye yolladı beni yerime.. allahım o şaplak hala durur gülacmıs gibi arkamda...:eek:

bi gun okuldan cıktık aksamustu eve gıdıyoruz (ortakula giderken ozaman sabahcı-oglencı ayrımı vardı)
eve gıderken ana caddeden gecıyorduk.. tam gecerken birden beledıyenın hanı şu sarı kocaman kamyonları olurya birden daldı az daha ezılcektık :eek:klava: kankam bagırdı arkadasından ''öküüüzzzz'' die :roflol: :roflol:
sonra kamyon anii bi frenn yaptı vee gerı gerı gelmeye basladı..bizde saf saf beklıyoss orda kaçmak aklımıza gelmıyor :roflol: :roflol: adam camdan kafasını çıkardı ''lan siz kıme öküz dıyorsunuz o.. lar '' die :eek:klava: :eek:klava: ben daha bakınırken adama (sankım dovcemde ) kankam kolumdan yakayıp kaçmıstık ordan.. :roflol: :roflol:

benden de bir tane daha:

en öndeyim
arkadan kornalar filan.
veeee

ay canım o anı çok net tahmin edebiliyorum çünkü benzerini yaşadım hatta daha kötüsünü. arkadaşımın çok eski bir arabası vardı. araba haşat olmuş resmen, yenisini alacak maddi imkanı da var ama yok ben arabamı seviyorum diyor. neyse birgün bindik arabasına beni de eve bırakacak binmez olaydım. nasıl olduysa iki şeridin ortasında durdu araba gitmiyor. yol 3 şerit ama bizimki resmen çapraz durmuş iki şeridi kapamış:roflol: gelen geçen küfür ediyor kornalar çalıyorlar :roflol: ben başımı önüme eğdim artık yüzümü göstermemeye çalışıyorum pencereyi de kapattım zaten yaz günü sıcak arabanın içi cehennem oldu:roflol: yediğimiz küfürlerden mi o kadar terledik sıcaktan mı bilemicemdelikafadulden arkadaşım ağlayarak babasını aradı gel bizi al baba diye. adamcağız geldi ama yarım saat sonra. tabi o arada dolmuş şoförleri inip küfür ede ede arabaya doğru gelirken bizimki bağıra bağıra ağlıyo ve "araba bozuk küfür etmeyinnnnn" diyodu ya tam rezillik!!:roflol: babası gelince nasıl olduysa o gitmeyen araba tıkır tıkır gitti, arkadaşım da kanlı gözyaşı döküyordu arka koltukta, bir hafta sonra da sattı arabayı :roflol::roflol:

ne alem kızsın sen yawww sinek delikafadulden
sırnaşık şeysırnaşık şey yav ama valla içim iyidir...:roflol:
aaa yüzsüzlüğe bak :roflol:
lülülülülülü :roflol:
ayy sinekss :roflol: :roflol:
canım bende senın bolee yazdıklarını alıntı yapıcaaamda sana yazıcaamm..
diyorum bı kıss nıe hepsını tek tek ''font''lamıs :roflol: hepsini birden yapsaya filann... (senın alıntı kısmını beynım bı turlu ayırd edemedıde :roflol: :roflol: )
meger yazıların renklıymıs hepsı aynı renk değilmiş :roflol: :roflol:
Abba merak etme aynı yöne gidiyoruz artıkdelikafadulden... cıldırmalık olmadıysak bende sineks degilim...:roflol::roflol:

X