Herşey pis geliyor!

Canım bidahakine bulaşık makinesi parlatıcısını kullan,banyo camlarını tertemiz yapıyor. Bende yıllarca taktıydım bu duruma. 1 yıldır rahatım

Psikoterapi pahalı evet ama en azından devlet hastanesi nde bir psikiyatriste gidip bir ilaç tedavisi başlayabilirsiniz. En azından bir miktar rahatlarsınız. Sirke deterjan sizin sorununuzu çözmediği gibi takıntılarınıza hizmet etmek sorununuzu daha da derinleştirecektir

Cif banyonun sprey şişesi var
Biraz bekletilip ovalayınca gayet güzel sonuç veriyor.
Pas lekesine kadar giderdi

kesin çözüm

Bende bunları yazmaya gelmiştim cbb

Buradan alacağınız temizlik önerilerinin size bir faydası olacağını sanmıyorum. Ne kadar temizlerseniz temizleyin, pis olduğunu düşündüğünüz sürece hep daha fazlasına yöneleceksiniz.

Doktor daha iyi bilir tabii ama okb'ye doğru gidiyorsunuz gibi görünüyor.
Bunun tedavisi için de ilk aşamada terapi almanız gerekmez. Hatta buna gerek bile kalmaz belki.
Her devlet hastanesinde psikiyatrist vardır. Gidin bir görüşün. Gerekli görürse ilaç tedavisine başlar, gerekli görmezse başka yönlendirmeler yapar.
Emin olun çok rahatlayacaksınız.

Herkese çok teşekkür ederim. Yazılan yöntemlerin hiçbirini bilmiyordum. Hemen uygulamaya başlayacağım ve terapinin yerini tutmayacağını biliyorum ama bari en azından içim rahat etsin geçici süreliğine.

Oldu gibi şimdi ama beş senedir gelen ablalar fısfısı sıkıp geçtiği için birikmiş lekelerin çoğu çıkmadı. Çare seneye duşakabini değiştirmek.

Her konuda sizin gibi bir adet cımbız ile cümle seçen ve oradan mağduriyet edebiyatı yaratan bir üye çıkıyor. Yol verdim lafın gelişi yazdığım bir şeydi, kaldı ki öyle olmasa bile evime gelen insana verdiğim değeri, iki sene onu aileden biri gibi görüp o şekilde davrandığımı bilmediğiniz için istediğimi yazarım. Ben 18 senedir özel sektörde çalışıyorum, işimi bir an aksatsam kapının önüne koyarlar. Bu da aynı şey işini yapmaya niyetliyse çalışır, değilse çalışmaz. Dramatize etmeye gerek yok.

Ben niye dramatize edeyim . Sadece beni irite etti belirttim ki yaptığım yorumları okuma şansınız varsa ben hep iyi niyetli yorumlar yapmaya özen göstermişimdir

Ben niye dramatize edeyim . Sadece beni irite etti belirttim ki yaptığım yorumları okuma şansınız varsa ben hep iyi niyetli yorumlar yapmaya özen göstermişimdir

O zaman tamamdır kusura bakmayın yanlış anlaştık. Gerçekten ben bir kere bile olsun çalışan olarak görmedim evime gelenleri, aksine hep dikkat ettim ama bu zamanla rehavete dönüyor karşı tarafta ya da başka alternatifler bulup sizi de cepte tutmak istiyor. Yoksa çalışanın başında durup hayatı zindan edenlerden en çok ben nefret ederim.

Yeni şeyler öğrendim. Teşekkürler hanımlar. Yardımcıma söyleyeyim.
Benim takıntım : kapı kolları, kilitler, ışıları açma yerleri, temizlenen yere temizlenmeden kesinlikle dokunmamak hatta yaklaşmamak, temizlenmeden evi kullanmamak... Öyle dışardan gelindiği gibi evi kullanmayız. Önce dikkatli bir şekilde eve girer, ayağımıza hemen terliği geçirir özel olarak hazırladığım yerde üstümüzdekileri çıkarır duşa gideriz. Bir yere değmemek ama kuralım bu esnada, yine de küçük silme dokunuşları yaparım antrede.
Kendi özel wc. Den tiksinme bende de var. Kendimi telkin ediyorum.... Mümkün olsa günde 1 defa wc kullanmak isterim. Bebeğim yakında tuvalet alışkanlığını kazanacak, bunu nasıl yapacam bilmiyorum.
Dr. Düşündüm. Ama bu süreçte gitsem, Dr. Bana salgın var böyle devam et, pasaklı olma zamanı değildir diyecek sanki.
Eskiden titiz değildim. Düşündükçe nasıl yaşamışım öyle diyorum.
Bir ara kayınvalidem ve pis köpeğiyle yaşadım. Pis diyorum çünkü yıkanan bir köpek değilmiş. Çok kötü kokardı çok. Balkonda dururdu ama yine de eve geçtiği zamanlar olurdu. Heryerde tüyler.... Yemeden içmeden kesildim o ara. Kusmalarım oldu affedin. İçime atıp atıp geceleri kabuslarım oldu. Sıçrayarak ağlayarak uyandım aylarca.... Her an temizlik halindeydim artık. Sonra evler ayrıldı. Yeni evimi temizleyemeden taşındım. Leş gibi eve eşyalarımı koydum. Evi temizleyene dek ömrüm gitti. Ev de iyi bir ev değildi. Temizliği göstermiyordu.
Şimdi iyi bir evdeyim. Hatta yakında taşınacağım. Daha da iyi bir eve gitme niyetindeyim. Yeni ev bakarken önce banyoya bakıyorum artık. Klojet geçiş güzergahında olmasın istiyorum. Banyo geniş olsun istiyorum. Şu anki banyom dar. Oraya buraya değmemek için şekilden şekile giriyorum. Çok stres oluyorum.
Sizce ben Dr. Gitmeli miyim. Böyle durumları olanlar yazarsa sevinirim. İlaç kullanamam. Emziriyorum.

Koyu kahverengi fayansları olan bir evde yaşıyorum. Kireç lekesi de geçmiyor su lekesi de belli oluyor. Tuvaleti elimle temizleyemeyeceğim için beni deli ediyor.
Arada bir karbonatlı sirke sıkıyorum iyi gibi oluyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…