Herşey pis geliyor!

Klasik krem cif + poset
Asperox sarı güç
Domol banyo wc kopuk
Dus akabini kremsiz sampuan ile yikayip durulamak
Bunlar benim ara ara kullandigim formuller

Banyoyu boşaltıyorum, zaten çamaşır makinam banyoda değil. duvarlara, duşa kabine, klozete vs her yere banyo için spreylerden sıkıyorum.(A101deki viking serisinin mavi olanını kullanıyorum bu aralar.) sonra su tutup fırçayla foşur foşur köpürtüyorum mis gibi oluyor. Sağolsun ev sahibi banyonun kapısını pimapen yapmış, banyo yıkayanlar yüzünden kapılar şişince. İlk gördüğümde yadırgamıştım ama çok işime yarıyor. Ben de banyoyu silerek temizlemekten tatmin olmuyorum, illaki kıl toz kalıyor. Beni en tatmin eden temizlik suyla akıtılan her zaman

20 yi geçkin deterjan aldım En asidiklerinden. Hiçbiri çare olmadı o lekelere kafayı yememe az kaldı. En son bulaşık teliyle telledim yine de var. Sanırım bu cam değil ya da üzerinde kimyasal yanığı gibi bişey oluştu. Camı değiştircem

Canım bi kovaya çamaşır suyu cif ve deterjan dok iyice kopurt o büyük araba yıkama fırçaları gibi fırçalar varya onunla foşur foşur yika heryeri sonrada güzelce durula kurut mis ben hep öyle yıkıyorum banyomu tertemiz oluyor

Öncelikle yanınızda çalışan ekmek parası için sizin pasağınızı temizleyen bir insandan yol verdim diye bahsetmeniz ne kadar doğru ?
ikinci olarak psikiyatriye gidin bence temizlik hastalığının üst seviyesindesiniz

Canım sana mucize bişey söylüyorum, özellikle duşakabin camı için.
BULAŞIK MAKİNE PARLATICISI.
dök 2 dk bekle ve ovala. Tertemizzzzzz.

Canım sana mucize bişey söylüyorum, özellikle duşakabin camı için.
BULAŞIK MAKİNE PARLATICISI.
dök 2 dk bekle ve ovala. Tertemizzzzzz.
Ve bu en çokta mermer-fayans araları vardır ya siyah gibi gözüken banyoda oturma odasında balkonda farketmez, dök biraz beklesin ve halı fırçasıyla yada sert bir süpürgeyle, harika oluyor, bembeyaz.

Su şebekesinde kireç oranı yüksek bi şehirde yaşıyorsan unut lekesiz banyoyu tuvaleti vs.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…