herşey biyana ben sana gözyaşlarımı helal etmiyorum adam

Sizi o kadar iyi anlıyorum ki ... Sevgisizlikten ölüyorum, anlayışsız ilgisiz eşten, daha şimdi tartıştı benimle ne kadar bencil, ne kadar umursamaz, ne kadar dinlemekten aciz... sadece yüzüme, gözlerimin içine bakarak beni dinlemesini istedim. Bana bakmadığın zaman duvara konuşuyorum gibi geliyor dedim ama SUS dedi ebediyyen susarım bir daha sesimi duymazsın istediğini buysa dedim yeter ki sus artık cevabını aldım. Böyle ömür geçer mi ? Ben daha 22 yaşındayım. Ölene kadar nasıl yaşanır ki sevgi olmadan ayakta kalamam ki !!! Evlat sevgisinden başka kızım sayesinde ayaktayım. Emin olun yalnız değilsiniz. Gözyaşları içinde paylaşıyorum sizin gözyaşlarınızı...

ahhh kıyamam ben sanayaa offff anlamazlar , benzerini hatta fazlasını yaşıyorum, ama gelin görün polemiğe gücüm yok o yüzden detaya girmedim, benim yaşım 36 sen daha gençsin umarım çabuk aşarsın. gözünü korkutmiyim ama ben aşamadım dahada kötü oldu

Nede guzel demissin.
Arinin ignesiyle sifasini ayri tutan Allahim hic senin acilarini onun gaddarligini karistirirmi?
Kactane cocugun var?
Maddi gcun varmi?
Bosanmak istemiyomusun?

Rabbim yardimcin olsun canim,bak gorursun ne guzel gunler goreceksin,bahar senin bahcene de ugrayacak,beraber okucaz burda zor gunletin geride kaldigini

"Muhtac kalin geceler boyu aglattiginiz insanlara.."
6 sene oldu evleneli herşeyden kendimden ailemden ödün verdim , olmadık insanlara boyun eğdim anlatsam roman olur öyle bi adam ki bi gelinliği layık görmedi bana içimde hep ukte kaldı. Gençlik var işte özeniyorum o birbirini deli gibi sevenlere özellikle eşinin gözünün içine bakan erkeklere kızım için katlanıyorum ben babasız büyüdüm o büyümesin diye... Hep gözünün içine baktım hep hayaller kurdum huzur ve sevgi dolu bir yuva için hepsi yalanmış meğer benim gibilerin yanına uğramazmış

Nede guzel demissin.
Arinin ignesiyle sifasini ayri tutan Allahim hic senin acilarini onun gaddarligini karistirirmi?
Kactane cocugun var?
Maddi gcun varmi?
Bosanmak istemiyomusun?
canım benim sen güzel baktığın için güzel gördün çok sağol,
2 çocğum var Rabbim bağışlarsa, maddi şu an çalışmıyorum ama evet var, ben istiyorum ama eşim istemeyince..... kaos... neyse derin konular...

Rabbim yardimcin olsun canim,bak gorursun ne guzel gunler goreceksin,bahar senin bahcene de ugrayacak,beraber okucaz burda zor gunletin geride kaldigini
Ahhh canım benim güzel duaların için Allah razı olsun amiiin inşallah hepimize bahar gelsin

Sen sagol ablacim.
Masallah Allah sizi birbirinize bagislasin.
Neden bosanmak istemiyor, sebebi ne?

tam 12 den ... ama Mevlam bilir işini beddua etmeyi sevmem de başlıktada belirttim gözyaşımı hesabı muhakka görülecektir diye düşünüyorum

Sevdigim bir soz oldugu icin paylasmak istedim.

Konuyu tam okumadim ne oldugunu bilmiyorum ama belli ki sizi cok uzmus. Ancak ben acilarin insani her zaman olgunlastirdigini ve Allah'a olan yakarisimizi Rabbimizin duymayi sevdigini dusunurum. Bu yuzden acilar her zaman bizim icin kotu degildir.

Bir yerde belki Allah senin dua etmeni seviyordur diye bir soz okumustum. Ne kadar da dogru. Acilarla dolu aylardan cikarken ne hayirlar kazanacagimizi bilemeyiz ki. Sadece sabir ve sukur :)

kalp gözü açık insanların, beni anlaması dahada mutlu ediyor beni, çok sağolun :)

offf canım benim, çok ta küçük evlenmişsin, özenmen gençlikten değil, insan her yaşta ilgi sevgi ister, Allah büyük umarım herşey yoluna girer

Üzüldüm..
Allah sana da, bana da, ihtiyacı olan herkesin dertlerine de derman ne ise göndersin acilinden..
Amin..

Allah razı olsun , Rabbim sizinde gönlünüze gore versin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…