herşey biyana ben sana gözyaşlarımı helal etmiyorum adam

amin canım Rabbim cümlemizin yardımcısı olsun... değmediğinide biliyorum, devrin değiştiğininde farkındayım yanı sıra karşımdakinin hiç bir yeniliğe ayak uydurmadığını ve atağa kalkarsam dahada boğulacağımı gördüm ... sineye çekişim korkumdan değil çocuklarımı dahada kaosa sürüklememek.... desteğin çok iyi geldi canım benim Allah ım senide desteksiz bırakmasın :)
amin canim ama çocukların se böyle üzülürken iyi mi olacaklar tabiki onlarda hisseder annelerinin üzüntüsünü esin olmadan da guzel bir hayat yaşayabilirsiniz bunu unutmayın çocukların senin mutlu olduğunu gördükten sonra hiç bir kaos onları etkilemez hani derler ya bir lokma bin mutluluk

Inan okurken gozyaslarima hakim olamadim..acini,hayal kirikligini o icine icine akittigin gozyaslarini taaa yuregimde hissettim!rabbim sana ve cocuklarina saglikli,huzurlu,hayirli omurler nasip etsin canim benim kiyamam sana rabbim kimseyi zalimin eline dusurmesin!vicdan sahibi olmayan bi adam susuz topraga benzer! birak o corak toprakta curusun cunku o seni ve evlatlarini haketmiyor...
bende desteğini okurken bi daha ağladım canım benim, samimiyetin çok iyi geldi , üzdüysem hakkınızı helal edin, evet merhametsizliğin faturasını ödemek ve yıllarca ödemek çok yıpratıyor insanı... o değerli dualarınızı rabbim kabul etsin, sizlerede gönlünüzde olan hayırlı isteklerinizi versin , sağol canım...

amin canim ama çocukların se böyle üzülürken iyi mi olacaklar tabiki onlarda hisseder annelerinin üzüntüsünü esin olmadan da guzel bir hayat yaşayabilirsiniz bunu unutmayın çocukların senin mutlu olduğunu gördükten sonra hiç bir kaos onları etkilemez hani derler ya bir lokma bin mutluluk
evet onlar huzursuzluğu emiyor zaten bu konuda üzgünüm , ama kaosun beni etkilemesi değil çocuklarımı etkilemesi en büyük korkum, dedim ya imtihan , güçsüzlüğüm değil tam tersine gücümü minimumda kullandığım için sessiz kalıyorum

bende desteğini okurken bi daha ağladım canım benim, samimiyetin çok iyi geldi , üzdüysem hakkınızı helal edin, evet merhametsizliğin faturasını ödemek ve yıllarca ödemek çok yıpratıyor insanı... o değerli dualarınızı rabbim kabul etsin, sizlerede gönlünüzde olan hayırlı isteklerinizi versin , sağol canım...
Sende sagol canim benim..Aglama artik!!o adam senin gozyaslarinin her damlasina kurban olsun!!!cocuklarin icin guclu olacaksin,aglayamayacaksin!seni aglarken gormesinler aksine inadina guleceksin..BEN..diyeceksin once,sagligini dusun dimdik ayaga kalk evlatlarin icin en cokta KENDIN icin yap bunu. rabbim hakkinda hayirlisini versin canim..

Sende sagol canim benim..Aglama artik!!o adam senin gozyaslarinin her damlasina kurban olsun!!!cocuklarin icin guclu olacaksin,aglayamayacaksin!seni aglarken gormesinler aksine inadina guleceksin..BEN..diyeceksin once,sagligini dusun dimdik ayaga kalk evlatlarin icin en cokta KENDIN icin yap bunu. rabbim hakkinda hayirlisini versin canim..
harikasınız... çok teşekkür ederim :)

Çocukların için korkma Allah büyüktür elbet böyle adama ömrünü ziyan etme kıçına tekmeyi vur bende oyle yaptim

yazdiklarni okuyunca cok duygulandim.oyle guzel icten anlatmissinki hislerini.ayrinti vermedgin icin bsey diyemiyorum ama cocuklarin ve kendin icin hep guclu ol.hakknda hayirlisi olsun ins.

yazdiklarni okuyunca cok duygulandim.oyle guzel icten anlatmissinki hislerini.ayrinti vermedgin icin bsey diyemiyorum ama cocuklarin ve kendin icin hep guclu ol.hakknda hayirlisi olsun ins.
sağol canım, zaten hissetmişsin çoğu şeyi dualarınızın güzelliği sizide bulsun Allah ın izniyle

Gözlerim doldu yemin ederim bu neydi yaa..... Allah sana öyle bir iç huzur gönül ferahlığı versinki, uykun uyku gibi olsun sabahın sabah gibi.İnsallah..

kalbin o kdar temiz ki.yorum yapan herkese dua ediyosun..senn degerini bilmeyen kafasini vursun taslara..sen elinden geleni fazla fzla yapmissin..eden bulur hic merak etme..

" dinlediğim bir tek aşk şarkısı, izlediğim bir aşk sahnesi , hissettiğim en ufak şefkat hepsi hepsi yetiyor bana ilk bakışını hatırlatmaya yetti, yıllarca acaba yine yine olurmu, o bakışlar o dokunuşlar geri gelirmi , geri gelmeyi bırak keşke kötüye gitmeseydi, ama benim gücüm yok ne çözüm bulmaya, nede tası tarağı çocuklarımı toplayıp gitmeye, bekide Mevla vermiyor o gücü bana... Arayışım, çıkışım yok dualarım ve birlikte saatlerce ağladığım gözyaşım rahatlatıyor Mevla ağladıktan sonra ferahlık yolluyor... En büyük mutluluğum, en büyük tesellim, en büyük iyikilerim Çocuklarım, sen mi seni seviyorum ama çocuklarımın sevdiklerini sevdiğim için... Koca , hayat arkadaşı, eş , dost geçtim ben onları anne baba olabilsek yeter ama onu bile beceremiyoruz sanki, ben sadece normal bi evlilik hayal etmiştim yaa çarpışma çatışma değil... nazlansaydık , niyazlansaydık ama anlaşsaydık ondan ibaret olsaydı... yok be adam yoook beklemiyorum ben artık ilgi sevgi, saygı istedim ben yaa insan , kadın, anne, eş olarak , ama bi tek liman olabildim, hava düzelince demirini alıp gittiğin.... eyvallah onada eyvallah ya gözyaşlarım nolucak onların bi yerde hesabı tutuluyo ben biliyorum, heleki çocuklarımın minik elleriyle ağlama annecim neden duygulandın, sevme babamı o seni üzüyor deyip sildikleri varya onlar ayrı bi yerde hesabı tutuluyor ben biliyorum... arının şifasıyla iğnesini birbirine karıştırmayan yüce Rabbim benim üzüntümü senin acımasızlığını birbirine karıştırırmı hiç. ne öldüren ne güldüren sen , ne benle ne bensiz olan sen, ne gidebilen ne kalabilen sen gözyaşlarımla beslenen sen helal etmiyorum bir damlasını... Ey Allah ım ne güçlü sevgi verdin bana yıllarca sevgimi saygımı güvenimi bozdurup bozdurup harcadım yinede tükenmek bilmedi,tükeniyormu acaba dediğim an hiç olmazsa bana rüyamda sevdirdin şükürler olsun sana, bir karakteri sımsıkı saran bir karakteri beni boğan adam bende dua etme gücü bile bırakmadı, benim isyanım sana değil Allah ım tüketmeye çalışana, sen verdin daha ne isteyelim kul bilmedikten sonra, kapımda yatan ayaklarıma kapanan bilmedikten sonra... o sönen bakışlar herşeyi anlatmaya yetti ama ben inanmak istemedim ,hadi gayret hadi gayret diye diye köreldik, hadi yeşerir , hadi pembeleşir , yok olmuyo griler bi daha boyanmıyo... ben hiç fikir almak için konu açmadım biliyomusun niye çünkü ben anlamadım yıllardır başkası nasıl anlasın, kime ne sorayım ne desinler bana , sen ben cevabını bilmedikten sonra... Allah ım ben biliyorum imtihan bu adam bana, ben çektim sineye bıraktım hesabı yerin altına ama nolur bana gönül ferahlığı ver, ve en büyük duam sana yalvarıyorum evlatlarımın acısını verme bana , onlara ebeveyn oluncaya kadar dünya gözüyle hayırlı annelik yapabilmeyi nasip et bana... "

dertmi dertleşmekmi patlamamı bilemedim adını, Allah ım okuyup ortak olandan ve dua edenlerden razı olsun... kk sizi seviyorum...

Allah sıkıntını hafifletsin...sana iç ferahlığı versin arkadaşım...

Rabbim gönlünüze ferahlık versin inşallah.
Evlatlarınızla birlikte huzur dolu bir ömür geçirmeniz dileğiyle herşey gönlünüzce olsun

kalbin o kdar temiz ki.yorum yapan herkese dua ediyosun..senn degerini bilmeyen kafasini vursun taslara..sen elinden geleni fazla fzla yapmissin..eden bulur hic merak etme..
sağol canım benim sen güzel baktığın için güzel gördün beni, Mevlanın terazisinden şüphem yok, Allah razı olsun canım benim

Rabbim gönlünüze ferahlık versin inşallah.
Evlatlarınızla birlikte huzur dolu bir ömür geçirmeniz dileğiyle herşey gönlünüzce olsun
amiiin canım cümlemize ferahlık versin Allah ım dualarınız çok değerli benim için, Allah razı olsun umarım sizlerinde duacılarınız çok olsun....

X