herşey biyana ben sana gözyaşlarımı helal etmiyorum adam

amin canim ama çocukların se böyle üzülürken iyi mi olacaklar tabiki onlarda hisseder annelerinin üzüntüsünü esin olmadan da guzel bir hayat yaşayabilirsiniz bunu unutmayın çocukların senin mutlu olduğunu gördükten sonra hiç bir kaos onları etkilemez hani derler ya bir lokma bin mutluluk

bende desteğini okurken bi daha ağladım canım benim, samimiyetin çok iyi geldi , üzdüysem hakkınızı helal edin, evet merhametsizliğin faturasını ödemek ve yıllarca ödemek çok yıpratıyor insanı... o değerli dualarınızı rabbim kabul etsin, sizlerede gönlünüzde olan hayırlı isteklerinizi versin , sağol canım...

evet onlar huzursuzluğu emiyor zaten bu konuda üzgünüm , ama kaosun beni etkilemesi değil çocuklarımı etkilemesi en büyük korkum, dedim ya imtihan , güçsüzlüğüm değil tam tersine gücümü minimumda kullandığım için sessiz kalıyorum

Sende sagol canim benim..Aglama artik!!o adam senin gozyaslarinin her damlasina kurban olsun!!!cocuklarin icin guclu olacaksin,aglayamayacaksin!seni aglarken gormesinler aksine inadina guleceksin..BEN..diyeceksin once,sagligini dusun dimdik ayaga kalk evlatlarin icin en cokta KENDIN icin yap bunu. rabbim hakkinda hayirlisini versin canim..

harikasınız... çok teşekkür ederim :)

Çocukların için korkma Allah büyüktür elbet böyle adama ömrünü ziyan etme kıçına tekmeyi vur bende oyle yaptim

yazdiklarni okuyunca cok duygulandim.oyle guzel icten anlatmissinki hislerini.ayrinti vermedgin icin bsey diyemiyorum ama cocuklarin ve kendin icin hep guclu ol.hakknda hayirlisi olsun ins.

yazdiklarni okuyunca cok duygulandim.oyle guzel icten anlatmissinki hislerini.ayrinti vermedgin icin bsey diyemiyorum ama cocuklarin ve kendin icin hep guclu ol.hakknda hayirlisi olsun ins.
sağol canım, zaten hissetmişsin çoğu şeyi dualarınızın güzelliği sizide bulsun Allah ın izniyle

Gözlerim doldu yemin ederim bu neydi yaa..... Allah sana öyle bir iç huzur gönül ferahlığı versinki, uykun uyku gibi olsun sabahın sabah gibi.İnsallah..

kalbin o kdar temiz ki.yorum yapan herkese dua ediyosun..senn degerini bilmeyen kafasini vursun taslara..sen elinden geleni fazla fzla yapmissin..eden bulur hic merak etme..

Allah sıkıntını hafifletsin...sana iç ferahlığı versin arkadaşım...

Rabbim gönlünüze ferahlık versin inşallah.
Evlatlarınızla birlikte huzur dolu bir ömür geçirmeniz dileğiyle herşey gönlünüzce olsun

kalbin o kdar temiz ki.yorum yapan herkese dua ediyosun..senn degerini bilmeyen kafasini vursun taslara..sen elinden geleni fazla fzla yapmissin..eden bulur hic merak etme..
sağol canım benim sen güzel baktığın için güzel gördün beni, Mevlanın terazisinden şüphem yok, Allah razı olsun canım benim

Rabbim gönlünüze ferahlık versin inşallah.
Evlatlarınızla birlikte huzur dolu bir ömür geçirmeniz dileğiyle herşey gönlünüzce olsun
amiiin canım cümlemize ferahlık versin Allah ım dualarınız çok değerli benim için, Allah razı olsun umarım sizlerinde duacılarınız çok olsun....

Allah yardımcın olsun canım, inşallah değerlerini anlayan biri çıkar karşına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…