Herkesin içinde ensemden tutup sıktı

Mecburen annemin yanına giderim öyle birsey olursa zaten. Annemin evi en azından beni doğuran kadın

Bu kadar çok istediğinize göre çocukları çok seviyorsunuz anlaşılan. demek yapsam bakımını ve masrafını siz karşılayacaksınız ne kadar güzel derdim böyle tatlı tatlı :)

İkinci yorumunuz konu sahibini daha da üzmek ve çaresiz hissettirmek için yazılmış sanki.Benim işim var çocuğum yok sen çek der gibi yazmışsınız.Valla bazı üyeler lafını hiç bilmiyor.
Yoo cocugumun olmamasi bir ustunluk degil
Bana soruyor sen olsan ne yapardin diye, ve ben de kendi hayatimi goz onunde bulundurarak bosanirdim diyorum ve biliyorum ki konu sahibi sadece "burnunu biraz surtup" hayatina devam edecek.
Isimin olmasi ve bunu dile getirmem mi sizi rahatsiz etti?

Dayak hak edilirmi? sorusuna örneğinizdeki hanım abla bir cevap sanırım da neyse ben yine de hak ediyor demeyim

Sinir hastası ya da tedavilik falan değilsiniz ikiniz de, yanlış ve kötü şartlarda bir evlilik sürdürmeye çalışıyorsunuz sadece. Nickte yazan 99 doğum tarihinse 20 yaşındasın kim bilir kaç yaşında evlendin. Bir de çocuk var üzerine. Adam haftanın 7 günü izinsiz çalışıyor, borç var, para yetişmiyor, pazarı ailen yapıyor, evin tüm yükü sana kalmış, adam kaba ve merhametsiz. Bu şartlarda huzurlu bir hayat mümkün mü zaten? Sinir hapıyla çözülecek şey değil bu.

Tüm anlattıklarından bağımsız olarak biran önce iş bul .Maddi sıkıntılarınız durumunuzu tahammülsüz kılmış .

Bu ayıyı boşa. Git annenle yaşa. Gir bir işe çocuğa annen baksın. Hem özgüvenin geri gelir hem de sgk ödenir..
Emin ol daha huzurlu ve mutlu olursun.
Hem annene de ekstra mutfak masrafı çıkmaz.

Parasızlık bir aileyi huzursuz ve mutsuz edebilir. Ama karakter böyle zamanda belli olur.

Kv ye anlatmak da size bir şey kazandırmaz. Yemeği beğenmeyince "para verdin de gidip almadım mı? Annemin aldıklarını yiyorsun" diyemedin mi? Annen almasın hiç bir şey..

Kadın 3 kuruşa idare eder kendi için hiç bir şey yapamaz, haspam yemek beğenmez..

Akşamdan yemek yok diye haber verilmez, eve gelince sürpriz olmalı.
Çamaşır yıkamayacağım denilmez, temiz çamaşırı kalmamalı.

Normal düşüncede bir kadın bu adamı çekmez ama belli ki siz çekmek istiyorsunuz.

Eskişehirli misiniz:)

Beni rahatsız etmedi konu sahibine nispet yapar gibi yazmanız hoş değil.

Canım güç bizim içimizde ben de şu an eşimle sorunlarla mücadele ediyorum o kadar çok şeye sessiz kalıp amaaann herkesin evliliğinde oluyor dedim ki kendimi kandırdım. Artık gerçekleri görüyorum hiç de herkesin evliliğinde olmuyor birbirlerine ömür boyu saygılı davranan insanlar da var.. Kendi içimizdeki gücü keşfedip radikal kararlar almak lazım. He ben diyorum kendi hayatımda çok mu başarıyorum hayır ama deniyorum şu sıralar.. Kendini ezdirme bir kere vuran iten kakan yine yapar

cevap verdiniz mi göremedim ama
1) anneniz çocuğa bakabilir mi? yakında mı oturuyorsunuz
2) biraz iş mi baksanız acaba çocuk kaç yaşındaydı?

Ailene gitsen sana yardımcı olurlar mı?
Adamda anlattıklarına göre iyi bir özellik bulamadım yani neden çekmek istiyorsun?

Sinir haplarıyla evlilik mi yurutuyor sunuz?
O an arardım annemi gelin beni alın diye,
Sokak yada ev adam şiddet uygulamış.
Bide msj atıp ortam yapmaya calısmıssınz.
Eve sokmam ben o adamı daha ne yemeği?

ahahahahahah pardon? beni herkesin içinde ittiren bir adamla olmam,es kaza olduysam boşarım hanımefendi buraya konu açmam buraya konu aciyor ama namaza başladı ama soyle diyorsam affedecem demektir affedeceksem sonunda dayak yememek için de caba sarf ederim ,neden boşuna rezil olayım? Aldatma mevzusu misali,bosamayacaksan arastirma arastirdiysan boşa, dayak yiyip boşanmayacaksan dayak yememek icin sakin kal, gayet basit

çok haklısınız hanım efendi. tartışıp ban yememeliyim yemeyeceğim

Yemek yapmadım diye kendine hayrın yok nasıl yemek yapsın kızım annen dedi laf soktu başladm yüzüne tükürmeye haksız oldugu için başını eğdi ne biçim ilişki
Evde birbirinizin yüzüne mi tukuruyorsunuz?
Bunlar tahrik bilmem farkında mısınz?
adam zaten normal değil,bir de tahrik ediyorsunuz pess.

Vayyyy öküzzzz vayyy dıyorum sadece

Aranızda nasıl bir ilişki var anlayamadım yani. Bana öyle yapan insanın yüzüne bakmak istemezdim ben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…