Herkesin içinde ensemden tutup sıktı

son bir aydır toplasan 3 kere belki izin kullanmışımdır. sabah 9 da işyerinde oluyordum akşam kaçta çıkacağım belli değildi bazen 7 bazen 8i buldu. tüm gün insanlarla konuşuyordum
barut gibiydim evde hiçbir şey yapmadım duş alıp uyuyakalıyordum hep. anlayabiliyorum eşinizi tek istediği aslında biraz sessizlik ve uyku.
eşinizin yaptıklarını hiç doğru bulmuyorum ama ben eşinize biraz üzüldüm çünkü izin bile kullanamıyor ve karşılığında istediği şeyi almaktan geçtim maddi olarak yine darda.
emin olun şu an boşa yaşıyorum diyordur. it gibi çalışıyorum yine para yetmedi diyordur

Noldu yemek yok mu dedi eve gelınce. Kendine hayrın yok fln dedi bana olan kızgnlıgından. Nasıl kendıme hayrım yok çocuga eve kim bakıyor dedim.
Domates ekmek yedi. Tv izledi yattı.

Yüzüne tükürdüm bu akşam. Dün akşam yapamadıgımı yaptım. Boynu tutulmus bugün vah vah. Napayım? O bana acıdı mı?
yüzüne tükürmek hoş birşey değil ki kızmayın ama onun seviyesine inmiş oluyorsunuz. ben olsam kendi saygımi bozmaz tartışma ani soyleyeceklerimi söyler iş şiddete gelince de karakola giderdim

Noldu yemek yok mu dedi eve gelınce. Kendine hayrın yok fln dedi bana olan kızgnlıgından. Nasıl kendıme hayrım yok çocuga eve kim bakıyor dedim.
Domates ekmek yedi. Tv izledi yattı.
ay bütün erkekler bu konuda böyle sanki onlar çalışıyor biz kadınlar 24 saat evde yatıyoruz.

İşe yeni girdiği için tam maaş alamadı hiç.yakında o günü görecek inşallah . Maaş günü yaklaşıyor. Şimdiden seviniyorum diyor maaş gününe diyor. Çok mesai yaptı. Sabah 7 de çıkıp 10 da eve geliyordu hergun favrikadan

çok yoruluyorlar doğru benim eşimde bu iki haftadır iki günde bir 24 saat nöbet tutuyor perişan bir şekilde eve geliyor. ama evde birşey yansıtmamaya çalışıyor. inanın kolay iş yok ama maddi sıkıntı gerçekten psikolojik olarak çok yıpratıyor insanı. eşim hep bi erkeği iki şey yaşarken öldürür bir namus iki de işsizlik derdi

Çok doğru.

Haa mesela bizi annemler arabayla eve bırakıyor o zaman sorun olmuyor hiç. Aslında o otobüslere de sinir oldu çok bekledk otobus minibüs vs pazar akşamı.

Kayınvalidenize söylemeyin. Böyle birini yetiştirmiş insanlardan duyacağınız tek şey savunma olur.
İkinizin de sinirleri yıpranmış. Ama eşinizin yaptığı kabul edilemez. Çocuk için bir çözüm bulup işe girmeniz lazım. Hem maddi açıdan biraz rahatlarsınız hem de boşamak istediğinizde gücünüz, kendinize güveniniz olur. Bu şiddetin burada biteceğini sanmıyorum çünkü.

Kusura bakmayın konuyla alakasız olacak ama arkadaşınız kınanıza, tavuk almanıza gelmiş. O detaydan konuya odaklanamadım ben.
Tavuk almak ne demek?

Maalesef tepki vermeye de korkuyor millet, erkek arkadaşım, bir erkek kızı döverken, erkeğe dayanamayıp yumruk attı biraz tartakladı, kıza da iyi misin bir şeyin var mı diye sordu, kız sinir krizi geçirmişti, gerçekten durumu çok kötüydü.

Sonra ne mi oldu? Kadına şiddet uygulayan erkek, erkek arkadaşımdan darp edildiğine dair şikayetçi oldu ve karakolda kız arkadaşı aramızda öyle tartışmalar oluyor ama erkek arkadaşım bana kesinlikle dokunmaz diye ifade verdi. Buyur.

Siz örnek çiftsiniz , bravo (!)
Yanlış anlaşıldım sanırım yazdıklarımdan kastım misal bir durum olarak söyledim. Yoksa bugüne kadar birbirimize asla kötü söz söylemedik ses yükseltmedik tartışma elbette oldu ama bir bayana davranılmayacak şeyler hakaretler kufurler veya şiddet asla olmadı. Dediğim gibi misal olarak söyledim bunlari

Adam bi magara varligi... ama keske onsuz gitseydinizz.. Kendiniz cocukla katilip az sure kalip gelirdiniz ufak sonucta... Buarada anlasamiyosaniz ayrilin cocuga uzuldum simdi bak.

Enseden tutmak nedir allah aşkına kedi misiniz sanki siz. İlk defa duyuyorum böyle bir şeyi. Eşinizin bu yaptığı yazdıklarınız arasında en çirkin olanı. Kendinize kadar yemek yapın ona yemek vermeyin, onun işini görmeyin vs... diyenler olmuş ama ben bu görüşlere katılmıyorum çünkü çözüm bu değil sadece karşılıklı inada dönüşür. Tembelse ve rahata alıştırdıysanız emin olun siz olmadan hayatını idame ettiremez. Hiç bir şey demeden bir kaç günlüğüne ailenizin yanına gidin. Mumla arar kendisi çağırır sizi.

Adam bi magara varligi... ama keske onsuz gitseydinizz.. Kendiniz cocukla katilip az sure kalip gelirdiniz ufak sonucta... Buarada anlasamiyosaniz ayrilin cocuga uzuldum simdi bak.
2 otobusle gidilecek kadar uzak olmasaydı tek giderdim . Kına yakındı tek gittim almaya geldi beni vs ah bundan sonra tek gidicem heryere zaten . Boynu ağrıyormuş beter olsn

Tesekkur ederım ama aileme gitsem orda da üvey baba var laf sokuyor anlaşamıyoruz. Her türlü pok yolu afedersnız

Hergün kavga etmiyoruz dedigm gibi sadece diğün için kavga ettk yoruldugu evde dinlenmek istedigi için traş yaptı bana. Bırdahakıne aklımda olsun onunla gitmeyecegım hıcbıryere. Mağara ayısını

Tesekkur ederım ama aileme gitsem orda da üvey baba var laf sokuyor anlaşamıyoruz. Her türlü pok yolu afedersnız

O zaman bir şekilde ekonomik özgürlüğünüzü elinize almanız gerekli yoksa durum gerçekten vahim. Gün gelir yine kedi gibi ensenizden tutar dışarıya atarsa ne yapacaksınız hiç düşündünüz mü?

Pişmiş tavuk (piliç) kola sigara çerez ve türk kahvesi pilav eşliğinde yapılan bir adet. Abimin tavuk almsında gelin tarafı çingene grubu tutmuş çingeneler mani okumuşlardı gelin tarafı erkek tarafına gidiyor. Erkek tarafı gelin evine geliyor tavuk almaya. Evlerınde yiyorlar

Düşünüyorum ama bir kadının dışarı atılmayacagnı bilir. Kendisi gider ama beni kovmaz smdıe kadar yapmadı kendisi terkeder ortamı. Ayrıca konu ıle alakası yok ama ikinci çocugu yap diyen annemn arkadaşına vs ne desem susmadı. Ne dıyeyim sağlam bir cevap olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…