Herkesin içinde ensemden tutup sıktı

çocuğu bırakıp kendiniz gitseydiniz sorun olmazdı bence, adam pazar dahil hergün çalışıyor diyorsunuz, borç harç var diyorsunuz adam zaten stresli birde benim anladığım evde kafa dinlemek istiyor eşiniz...
yemek konusunda evde yoksa malzeme ancak o kadar olur beğenmiyorsada kendisi yapar yada dışarda yer o konuda haklısınız..

Zor bir hayatınız var.. Allah yardımcınız olsun..Sabırlar diliyorum...

O düğüne bebek goturmek ve bebegi cift minibüse indir bindir yapmakkolay mi geri dönüşü de var bunun.
Kocan ve bebegin evde kalabilirdi giderdin düğüne dönüşte bir birakan bulunurdu elbette eve..
Kira odeyemeyecek duruma dusen bir kadin bence calismali ya da cocuk yapmamali..Cocugu esim giydirdi
Cocuk esimin kucaginda oturdu minubuste
bu iki cumle bu adamın cok da sorumsuz oldugunu gostermez.Sizin beklentiniz yüksekse ise girin mesleginiz yoksa da 2.cocugu yapmayin.Evde cocuk bakin en basitinden..bos oturup cok sey beklemeyin.Adam baştan zengin olsa neyse.

Hiç duymamıştım bunu çok ilginçmiş.
Konuyu da sabote etmiş gibi oldum ama meraktan çatlayacaktım, sayfalarca okudum belki biri sormuştur diye
Teşekkür ederim.

99lu değilim 20 yaşında da değilim 99u öylesine yazdım. 24 den büyüğüm

Hergün kavga etmiyoruz dedigm gibi sadece diğün için kavga ettk yoruldugu evde dinlenmek istedigi için traş yaptı bana. Bırdahakıne aklımda olsun onunla gitmeyecegım hıcbıryere. Mağara ayısını

Hergun kavga etmeseniz bile size saygisi hic yok. Sizde sevmiyo gibisiniz bilemedim yani canim.

Yok birde alkışlasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…