Herkesin içinde ensemden tutup sıktı

Olanlar hoş değil, bu zaten tartışılamaz..
En yakın arkadaşının düğününe gitmek senin hakkın orda da sıkıntı yok..
Ama inan çok azdır, evde para kalmamış, pişen yemek yokken, kucağında çocukla, iki vesait, üstelik izinsiz çalışma yapan bir adam..
Seni nasıl gülüm balım diyerek düğüne götürsün..
Haklı demiyorum asla..
Ama bu olacakları kestirmek de çok zor olmamaliydi..
Hayat şartları yormuş ikinizi de..
Sakin bir zamanda, mantıklı bir şekilde konuşup cozersiniz umarım..

İkinci yorumunuz konu sahibini daha da üzmek ve çaresiz hissettirmek için yazılmış sanki.Benim işim var çocuğum yok sen çek der gibi yazmışsınız.Valla bazı üyeler lafını hiç bilmiyor.

Siz örnek çiftsiniz , bravo (!)

Yemek yapmadım diye kendine hayrın yok nasıl yemek yapsın kızım annen dedi laf soktu başladm yüzüne tükürmeye haksız oldugu için başını eğdi ne biçim ilişki

valla kusura bakmayın da tüm suç sizde.
siz izin vermeseniz bu kadar tepenize çıkamaz.
1) neden çamaşır yıkamayı bilmiyor?
2) madem kirayı bile ödeyemiyorsunuz sen neden işe girip destek olmuyorsun? belki adam maddiyat yüzünden kendini eksik hissediyor ve psikolojisi bozuk.

Yazdıklarınız doğru kabul ediyorum ama ev işleri asla yapmaz çamaşır yada bulaşk makinesini çalıştırmayı bilmez. Belim ağrıyor der yatmayı sever. Biz kadınlarr hem işten gelip bir de birsürü ev işi yaparız.

İşe girersem annem çocuga bakamam diyor üvey baba var evde. Güvenemem kocasına. Kreş desen yaşı uygun değil 1 yaşında daha. Konusamıyor. Kv yaşlıyım bakamam diyor

Çocuğu kocana bırakıp gitseydin keşke düğüne çocuğa baksaydı da evde hiçbir şey yapılmıyor mu görseydi.
Çok değil üç gün hiçbir şey yapma yere döküleni bile silme görsün o ev nasıl çekilip çevriliyor

Evet doğru anlamışsınız onu da anlıyorum psikolojisi bozuk. İzin yapamadı hiç uyuyamadı dinlemedi onu da anlıyorum ama ben de yemek uydurmaya çalışıyordum evde bırsey yoksa bile yeşil mercimek yemeği makarna yaparım. Bu söylediği tamamen nankörlük. Aman ne var ev işinde onları bendr yaparım demesi beni üzdü. Tüm günüm evdr iyi kötü önüne yemek koyuyor muyum koyuyorum. . Normalde eline sağlık falan der ama dün beni çok üzdü düğüne gidicez dedm diye

Adam da bel fıtığı rahatsizligi mi var? O da insani mahvediyor

Kınaya giderken öyle yaptım zaten. Çocugu eşime bıraktm öyle gittim kınaya

İşe girersem annem çocuga bakamam diyor üvey baba var evde. Güvenemem kocasına. Kreş desen yaşı uygun değil 1 yaşında daha. Konusamıyor. Kv yaşlıyım bakamam diyor
bakıcı tutabilirsiniz cebinize yine de bir şeyler kalır
ayrıca eşinizin bulaşık çamaşır makinesini bilmemesi çok saçma

allah rızası için ezmeyin kendinizi bu kadar kadınlar ya ezdirmeyin.biz kadınlar birbirimizi anlamak yerine öküzlere boyun egmeyi mi tavsiye ediyoruz yazık değil mi gençligimize yazık değil mi kadınlığımiza. ya biz kadınız anneyiz çocuklarımızın en önemli yol göstericisiyiz. ben herkesin içinde beni itip kakan adamı çok affedersiniz ama eşşek gibi karakol kapısında anırtirim ya

bakıcı tutabilirsiniz cebinize yine de bir şeyler kalır
ayrıca eşinizin bulaşık çamaşır makinesini bilmemesi çok saçma
Yüzüne tükürdüm bu akşam. Dün akşam yapamadıgımı yaptım. Boynu tutulmus bugün vah vah. Napayım? O bana acıdı mı?

Kv sakın arama
Üzüleceğini mi sanıyorsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…